Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saraaa2929

Co robić? Czy powiedzieć, że wiem...

Polecane posty

Gość Saraaa2929

Kocham jestem szczęśliwa, przedstawił mnie swojej rodzinie, w planach wspólny wyjazd na Sylwestra. Oczywiście już mieszkam z nim. Ale dowiedziałam się, dzięki pewnej pani "uprzejmie donoszę", że w sieci nadal szuka i pisze, że jest wolny i mieszka sam i że szuka miłości na zawsze. Myślałam że ktoś robi sobie jaja albo zazdrosna ex... ale to prawda. Co mam robić? Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż nie kocha cię aż tak bardzo jakbyś chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, ze powiedziec. Chcesz wiazac przyszlosc z czlowiekiem, ktory za twoimi plecami szuka innej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy mi przede wszystkim na jego szczęściu. Nienawidzę kontrolowania, ale też mam poważne obawy o realne szanse na przyszłość tego związku. Dodam, że dla niego rzuciłam ukochaną pracę i zostawiłam rodzinę daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie mów nic nie rób bo stracisz jedyne portki które cię zechcą. Aleś ty głupia i bez honoru. Tak masz powiedzieć niech się tłumaczy a później odejść bo on cię nie kocha i będzie zdradzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem głupia, mam wyższe wykształcenie i wysoki poziom obycia. Mam klasę :). W porównaniu np. do jego ex, która była typową dziołchą ze wsi. Nie wiem co on w niej widział. Myślałam, że może ona robi sobie jaja, ale niestety to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i masz wykształcenie ale klasy i inteligencji zero. Zależy ci na jego szczęściu to po co mu się plączesz pod nogami on już szuka innej do bycia szczęśliwym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co mówić? pokoresponduj z nim sobie, a jak ci sie znudzi to sie z nim spotkaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i wtedy to jego kochanie będzie rozwiązane na wieki albo będzie odwracał kota ogonem i jakimś cudem wyjdzie że to i tak twoja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw pozbieraj dowody, bo inaczej bedzie odwracał kota ogonem i robił ci pranie mózgu, ze to nie tak i nic takiego nie miało miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóż inny profil, blisko jego miejsca zamieszkania, najpierw zobacz czy ciebie zaczepi. Jesli nie, puść jakies oczko i czeka czy napisze... A potem pytaj pytaj ... Czy jest sam.. Czego szuka ... Rob screeny i pokaz mu ale to na sam koniec jak juz cie porządnie zrani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślał że ty to ta jedyna, z czasem cię poznał lepiej i teraz wie że na teraz możesz być ale docelowo mierzy wyżej. Po imieniu nazywając jesteś zapchaj dzióra, po co ma jechać na ręcznym czekając na miłość jak ma Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poza tym w takich tematach dobra jest cierpliwość, jesli chcesz gagatka zdemaskować, tylko cieżko o nia w takich sytuacjach. Jesli dasz radę, to sama załóż profil z jakimiś fałszywymi zdjęciami i pisz z nim, wtedy będziesz miała dowód niewyjety. Ale ciekawi mnie, ze napisałaś, ze sama masz obawy co do rentowność tego związku - czyli nie układa sie wam? Wiesz, to chyba dla facetów normalne, co mnie żenuje, ale faceci to jak tylko cos jest gorzej z związku, to zaraz znajdują łaski do flirtów, a nawet zaraz sie zachwycają nowa panna jakaś i juz in milosc wyznają, a potem wp*****laja dziewczynom w żywe oczy teksty typu "oj bo my sie wtedy tak pokłóciliśmy, ze az! I ja wcale nic złego nie chciałem zrobic i to nie tak jak myślisz":O żenada, a babka mysli w kryzysie jak tu cos poradzić i niekoniecznie od razu robi "boki", a facet to skrupułów nie ma za bardzo :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisałam z profilu bez fotki i pisze, że jest wolny i uczciwie szuka zwiazku - milosci na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro tak pisze to jak masz klasę którą się tak chwalisz to pakuj się i zejdź mu z drogi do prawdziwej miłości. Możesz go nakręcać i zdemaskować za jakiś czas ale serio nie szkoda ci nerwów i czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam porozmawiać z nim otwarcie i na spokojnie. Ale ja obawiam się, że on odbierze to jako mój brak zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kochasz siebie bo...? Jesteś DDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki brak zaufania? Facet szuka aktywnie, oszukuje, ze jest sam i sam mieszka, pisałaś z nim jako inna osoba, zeby potwierdzić co ci doniosła życzliwa, niestety przekonałas sie, ze to prawda i masz niezbite dowody na jego zdemaskowanie, a obawiasz sie, Że on ci zarzuci brak zaufania? To prowokacja, czy masz zwichrowana osobowość?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prowokacja... on zerwał ze swoją byłą bo go podobno kontrolowała. Poza tym był nią zafascynowany - choć dziwie się, bo to taka prosta dziewczyna, nawet włosów nie farbuje ani nie maluje paznokci, a zdarza jej się nawet bez make-up wyskoczyć do sklepu osiedlowego. Ale już wiem, że to nie ona pisała... Więc boje się jak on zareaguje. Nie spodziewałam się po tym co planujemy. Wg mnie układa się nam dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się boisz jak on zareaguje???!!! Ale Ty przecież wiesz że on pisze do innych że jest wolny że szuka miłości. Tak sama tu napisałaś. Więc co cię obchodzi jak zareaguje on? Wolisz milczeć i siedzieć dalej z kimś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeny dziewczyno jestes zwykla zapchajdziora dla niego. Ma tylrk i miche wic zadowlony. A jak znajdzie lepszy model co cie zostawi. A Ty masz jeszcze obiekcje zeby mu wygarnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Cię obchodzi czemu mu z byłą nie wyszło? Wygarnij mu i do widzenia. Jakiej rady jeszcze chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prowokacja. Sama kiedyą takie pisałam żeby ludzie się na mnie wkurzali i pisali komentarze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie że prowo nie ma takich idiotek i jeszcze się chwali inteligencją i klasą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zdarza się nawet bez make-upu do sklepu osiedlowego wyskoczyć... hahaha prowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam się nie maluje wcale ale nie trzymałabym się na siłę portek kłamcy i zdradzacza który jest ze mną z braku laku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość prowo
To prowo :D Nawet niezłe, ale koniec już. Nie karmić trollicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorki i tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko odpisz mu na jego tam posty i napisz mu co o tym sądzisz , na pewno zrozumie kto pisał ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam klasę, ale też kocham go, a miłość polega na akceptacji człowieka razem z jego wadami. Przecież powinno się być obok na dobre i złe, a nie odchodzić od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×