Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imię Liliana

Polecane posty

Gość gość
mam powiedzieć po to żebyś po złości wyśmiała te imiona? bo ja śmiałam napisac, że Liliana neie jest fajnym imieniem? chciałas trafić w Natalie. Niestety nie dowalilas mi - rowniez uwazam ze Natalia to paskudne imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba mi się, bo mam złe skojarzenia z tym imieniem. Wszystkie Lilki jakie znam to takie mimozy, wiecznie niezadowolone, wiecznie nienasycone i straszne panikary. Kuzyna żona ma tak na imię. Kuzyn haruje, piękny dom, samochód z wyższej półki, niedawno wrócili z Dominikany, zdrowe dziecko, wszystko pod dostatkiem, w domu służąca. Ona nie pracuje i wiecznie ze wszystkiego niezadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie ja pisałam o natalii. jestem ciekawa twojego wieśniackiego gustu po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja tesciowa ma tak na imie. nic wiecej chyba nie musze dodawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie bomba, dałabym taj swojej córce na imię... może kiedyś się doczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze chciałam mieć Lilkę ale mam dwóch synów.Liliana albo Lilianna-piękne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 14.55 Tak, nazwałabym córkę Julka i nie widzę w tym imieniu nic złego Julia to piekne imie Lena zresztą też. Zdecydowanie lepsze niż jakieś Lilusia-Dupusia. Jak to do dorosłej kobiety pasuje? Pani Lilcia.. Patola i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Lulianna nie LilciJulusia p**dusia co 2 Julus8a psia jego mac..Siedza na tych zwolnieniach i nic innego wymyslec nie potrafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest naprawdę fenomen... czy na ulicy powiedziałabys matce ze jej dziecko ma imię patologiczne srakie siakie i owakie. Masz prawo na forum powiedzieć ze ci się nie podoba bo zle ci się kojarzy bo brzydko brzmi itd ale takie teksty ?!? Chyba sama jesteś patologiczna... nie rozumiem takiego zachowania, dziewczyna teraz da tak dziecku na imię i będzie z tylu głowy myślała co jej tutaj wybitna osobowość napisała. Dziewczyno słoma z butów i nie powiem co pod nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu się nie da kulturalnie wymienić myśli spostrzezen punktów widzenia... tu jest atak najgorsze porównania z grubej rury dowalić do pieca... dziewczyno lecz się póki nie jest za późno chociaż już nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma tak na imię i wszyscy są zachwyceni tym imieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Delikatne imie, bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co Ci maja powiedziec? ze im sie nie podoba? moja kolezanka jak urodzila i zapytalam o imie i uslyszalam Sandra to myslalam ze rzygne. a jak zapytala czy mi sie podoba to sklamalam ze podoba. przeciez nie bede jej robic przykrosci bo mam jeszcze w sobie na tyle kultury zeby komus nie dowalac bo po co? ale osobiscie uwazam ze Sandra to paskudne imie, tak zreszta jak Liliana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lili którą wszyscy walili :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te brzydkie, tamte to patologia albo zbyt oklepane to jakie imie jest ladne zdaniem osób które krytykują? Ja uważam że imie jest ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pytaj ludzi, bo maja rozne skojarzenia. Ja np znam Liliane- strasznie brzydka i wywłoke, wiec nie znoszę tego imienia. I tak z kazdym imieniem - zawsze ktos bedzie mial uprzedzenia. Sama decyduj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ma na imię córka agaty mróz, imię prześliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam Julie.....i co z tego ze dla was oklepane i wiesniackie. Zawsze chcialam tak nazwac corke i aie doczekalam i wali mnie to ze co druga dziewczynka ma tak na imie. Dziwne bo w swojej grupie 4 lakow jest jedna o takim imieniu a niby tych Julek tak duzo. Autorko imie Liliana jest sliczne nie pytaj o zdanie tym bardziej na forum tu wszystko oklepane i wiesniackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz czy nie chcesz Julia jest bardzo, bardzo oklepanym imieniem. Ładne i oklepane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się nad imieniem dla swojej córki, o imieniu Liliana nie pomyślałam śliczne także póki co jest na pierwszym miejscu, dla męża tez się spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie rozumiem skąd taka głupia moda na te Lilcie. Co to w ogóle za imię Lili-srili? Ładne dla psa, ale nie dla dziecka, które będzie kiedyś dorosłą kobietą! A dorosła kobieta i infantylne imię typu Lilusia-siusia brzmi komicznie! W ogóle nie rozumiem co wam sie podoba w tych wszystkich "kwiatowych imionach" Lila, Kalina, dalia, sralia, może jeszcze k^va Aksamitka albo Begonia? Ja lubię peonie to se powinnam k^wa Peonia nazwać córkę ! Debilizm... ...a może daj jej jakieś oryginalniejsze imie? Kicia albo Mruczusia będzie ok ;) A jak będziesz miała synka to koniecznie Azorek albo Burek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu wyzej: ja tez nie kumam fenomenu tego imienia, a troche sie rozplenilo.. kolezanki i znajome mojej mamy 50+ maja tak na imie... poza tym jak to drobnic? Lilka? dla mnie strasznie wiejsko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×