Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kolega z pracy

Polecane posty

Gość gość

Mam taki problem ze pracuje w swojej firmie kilka miesięcy od początku nawiązałam kontakt wzrokowy z gościem z pracy ma 32 lata i jest starszy ode mnie o 11 lat uśmieszki kilka razy pisaliśmy , wiem że ciągle ogląda mój profil na FB lubi praktycznie każde zdjęcie wyświetla każdy mój dzień. Cały czas jak mnie tylko zauważy uśmiecha się od ucha do ucha zawsze mnie obserwował zagadywał pytał o piwo i jak się patrzy na mnie to odrazu w oczy i strasznie mu się świecą i robi dziwne podchody nie wiem co mam myśleć już na ten temat przechodzi specjalne koło mnie żeby otrzeć się pochodzi bardzo blisko jak rozmawiamy wpatruje się aż do przesady niekiedy o co konkretnie mu chodzi ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tlen. curvish.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba jasne, że mu się podobasz ale o co konkretnie chodzi to już diabli wiedzą:P jak uważasz, że jest OK to daj mu jakiś sygnał, chociaż może też być tak że to taki typ, który poza takim wirtualnym zainteresowaniem kompletnie nic nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo i jak tam sprawa poszła na przód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec o co mu chodzi,co on myśli, co czuje, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×