Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie wiem tak mi sie

Polecane posty

Gość gość

Napisalam ze mam faceta bo tak naprawde wcale z nim nigdy nie bylam ale Twoja zazdrosc jak zwykle wziela gore i to przed Swietami dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem sama zazdrosniku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mnie potraktowales przed Swietami to akurat jest istotne ze tak sie zachowales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz zaraz, oszukałaś kogoś tam w tak ważnej sprawie a teraz wyrzutem sumienia rościsz sobie pretensje o zazdrość, bardzo nie rozważna postawa autorko, życzę ci żeby ta cała szopka skończyła się dla ciebie najłagodniej jak tylko możliwe czyli przyjęciem twoich przeprosin a po nich zerwaniem kontaktu z jego strony, bardzo nie ładnie postąpiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tylko raz!Nie będę już uczestniczył w Twym życiu,masz już faceta,o nim myśl,o niego się martw i troszcz,zapomnij że istnieję!!! Więcej powtarzać nie mam zamiaru!Ani wdawać się w jakieś dyskusję,masz czy nie masz,nie moja sprawa...akurat święta nie mają tu nic do znaczenia,już we wtorek się pocieszysz,więc nie dręcz mnie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już kiedyś Ci napisałem,jak pojawi się jakiś facet w Twym życiu,zniknę nieodwołalnie i bezpowrotnie z Twojego życia,w którym tak na prawdę nigdy nie byłem....byłem dla Ciebie jak byłaś sama,starałem Cię wspierać jak tylko mogłem,teraz już koniec,nie jestem więcej do niczego potrzebny więc odchodzę,wirtualnie,nie drąż więcej tematu,pozdrawiam i powodzenia Wam życzę,szczerze.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem typem człowieka który utrzymuje kontakt z osobą będącą w związku lub jak to nazwałaś,będącej z jakimś facetem,nie potrafię tak...nie chcę byś miała jakieś tajemnice przed typem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie nadal jestem sama bo cos mi sie wydalo, to jest kosmiczna odleglosc wiec nie wiem jak moge to traktowac szkoda ze nie bedzie mnie mial kto wspierac w samotne wieczory i dnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie pod choinkę wibrator albo zapoznaj drugą taką jak ty bo faceci są nie dla ciebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty dmuchana lalke kup sobie pod choinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspieranie ....to teraz jego działka :( jak kocha to niech będzie odpowiedzialny i dla Ciebie oparciem,jeśli nie, to pi/z/da a nie facet,moja rola się skończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co Ci znowu poszlo? Przeciez z nim nie jestem! Juz mam dosc tej Twojej zazdrosci jestes tak zazdrosny ze masakra i jeszcze klamiesz mnie i oklamujesz siebie ze tak nie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To skoro masz mnie dość,to daj mi spokój i zajmij się Twoim facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;23 nie dobrze jest mieć wydumane oczekiwania od obcej osoby, która nie jest słownie poinformowana o tym, co to w ogóle ma znaczyć i jeszcze mieć jakieś żale?-manipulanci zasrani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×