Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TenOn

Ile czekać do następnego kontaktu?

Polecane posty

Gość TenOn

Tak, ja wiem. Jest dużo "porad" jak zdobyć kobietę, znam teorie o 3 czy 5 dniach milczenia, ale jakoś nie specjalnie w to wierzyłem... Poznałem w czwartek fajną dziewczynę (barmankę) z którą przegadałem całą noc (nie jestem bywalcem barów, byłem przy okazji), o 6 rano wracając odprowadziłem ją do domu gdzie zaprosiła mnie do siebie i gadaliśmy do 9 przy kawie, wtedy się pożegnaliśmy a ja na koniec zapytałem czy jest szansa na to żebym ją gdzieś zaprosił, odpowiedziała że chętnie, ale nie chciała mi dawać od razu numeru, powiedziała żebym do niej przyszedł do pracy i wtedy pogadamy. I tutaj dochodzi punkt: wracając opowiadała mi że co roku po wigilii późną nocą idzie przez miasto, i dokładnie tą trasą ją odprowadziłem, w międzyczasie pokazywała mi jak idzie i co jest ciekawego, opowiadała to z dużym zaangażowaniem. Pytanie jest takie, czy to było jakby zaproszenie? Czy iść dzisiaj i się "wprosić" na ten spacer, czy to raczej nie było zaproszenie i powinienem do niej podejść po świętach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź w wigilię. Tylko kup coś, chociażby zimne ognie. Mnie by to totalnie rozwaliło, a jestem raczej kobietą z betonu. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jest rozkmina, bo jak się pospieszysz za bardzo to może pomyśleć żeś desperat, a z drugiej strony nie masz pewności czy innego bolca nie znajdzie w tym czasie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TenOn
Lokal jest zamknięty w wigilie, wiec musiałbym iść dzisiaj jeszcze z nią zagadać. Ale w sumie minęło dopiero 1,5 dnia i faktycznie może to się wydawać lekkim aktem desperacji ;D A odnośnie bolca... cóż, o to się raczej nie martwię, ale mimo wszystko jakoś płakać nie będę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to, o bolca się nie martwisz? To pewnie ci na niej nie zależy? Zresztą taka barmaneczka ma zapewne mnóstwo propozycji, a i szef kuchni pewnie ją czasem robi. Nie celował bym w taki target.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty jakiś gimbus jesteś, że takie pytania zadajesz? Jak ci zależy, to idź dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak nie będziesz płakać, to faktycznie, nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×