Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dqlidq

Mój chłopak gnębi mnie psychicznie i gawi na mnie papierowy

Polecane posty

Gość gośćxxxxxxx
Hehe nie wiem jak mam się ujawnić. :) ale wiesz co to naprawdę osiągnięcie kA panie się codziennie ? Teraz nie wiem czy ktoś się podszywa czy to autorka pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dqlidq
A co tydzień według ciebieto chyba jesteś ze wschodu polski . Siedlce ,Rzeszów ,Lublin ,Białystok . Albo jesteś patola .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idę srać . Przepraszam spać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxxxxxxx
Miałem na myśli ze codzienne kapanie to naturalna rzecz czasami 2 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxxxxxxxxxx
Dodatków przed sex em kąpiel obowiązkowo. Ja i partnerka Bo nie ma jak swieże ciałko w łóżku uu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomarzyć zawsze można .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kamil
Ja znam Dqlide . Albo fantazjuje i wymyśla cuda albo spotkała faceta na tydzień . A właściwie na 5 dni . Dqlidq pracuje w cyrku . Cyrk stoi około 5 dni w jakimś miescie a ona łapie faceta miejscowego na 5 dni później następny . A ze teraz nie ma sezonu chyba to się nudzi i pisze tragiczne bzdury .chociaź to o tych patolach mogła być prawda . Znam ją dobrze . Gdy cyrk był w Kaliszu to miałem z nią romansik . I wyjechała po 5 dniach . Poznałem ją gdy z kumplem oglądaliśmy zwierzęta a Dqlidq leżała na leźaku i zagadała źe moze nam załatwić bilety . Nie mieliśmy zamiaru iść do cyrku . Ale jeśli załatwiła bilety to poszlimy . Po występie czekaliśmy na nią żeby podziękować i zaczęło sie gadka szmatka i sie umówiłem , bo kumpel był nieśmiały i nić nie mówił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 dni bzykaniu nie tak źle brzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy ten cyrk przyjedzie do wąchocka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×