Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ooo12

Czy są tu kobiety które szukały i szukają na SYMPATI mężczyznę

Polecane posty

Gość ooo12

Od paru lat jestem zarejestrowany na sympatii. Co kilka miesięcy wchodzę na ten portal i niestety nic z tego nie wynika.Czytam i oglądam profile i niestety nie wiem czego tak naprawdę szukają kobiety na sympatii. Nie potrafią nawet odpisać dzień dobry, nie jestem zainteresowana itd. Dlatego moje pytanie czego tak naprawdę szukają kobiety na sympatii ? Nie potraficie odpowiedzieć dzień dobry. Całe życie jestem i staram się być uprzejmy i dobry wobec innych osób i co i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam konto na sympatii, ale nie mam premium, co oznacza, że mam jedna wiadomość na dobę. Dziennie dostaję wiadomości od około 10 - 12 facetów. Jak mam odpisać, że nie jestem zainteresowana? Nie da się. Odpisuje tylko tym, którzy mnie interesują. Resztę zlewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ciekawe jak chcesz poznac kogos nie odpisując lub mając do dyspozycji 1 wiadomosc dziennie. Nie stac cie 20 zl na pol roku. Czekasz na księcia z bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze rozejrzyj sie w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie jestem Autorka ww. odpowiedzi, ale odpowiem: kazdy szuka tak jak lubi i nie kazdy jest lub musi byc zainteresowanym kazdym napataczajacym sie facetem (chyba, ze szukasz desperatki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nie szukaja zwiazkow tylko przygodnego seksu lub sponsora kazda. Przeciez nikt nie uwierzy, ze ladna kobieta moze byc sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak samo jak zanda kobieta nie uwierzy, ze porzadny i fajny facet moze byc sam!!! hahaha desperyci, szukajacy taniej kucharki i koorfy piertolcie sie tepe cwaniaczki co, jestescie zaszokoani, ze mozna tak napisac? w waszym stylu napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukałam ale po 3 mocach z męskimi odpadami zrezygnowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na marginesiiee
chyba szukają mężczyzny , a nie mężczyznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem na Sympatii i porazka .Panowie klamcy ,zonaci ,szukajacy przygod.Normalna ,inteligentna ,atrakcyjna i gowno z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety chcą wszystko darmo
kobiety to SKNERY które nawet nie chcą zapłacić te pare GROSZY na rok za konto premium aby kogoś poznać, więc co tu wymagać. Jak nie chcą inwestować w poznanie kogoś to nie będą dobrą partią która będzie "inwestować" w związek, będą ciągle tylko pasożytem. Proste jak drut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam na Sympatii, jak jeszcze nie trzeba było płacić. Ale nic z tego nie wynikło. Nie mówiąc o tym, że żaden, nawet darmowy portal, nie gwarantuje, że znajdzie się tam uczciwych ludzi. I co by nie powiedzieć, mojego męża znalazłam na Badoo. Kiedyś taką reklamę znalazłam na mailu i poszłam za ciosem. Mój mąż jest Holendrem. Poleciałam i zakochaliśmy się w sobie od drugiego spojrzenia :) Tego też Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś I się dziwisz że takim patologicznym odpadem nikt nie chce się zainteresować Nie wierz dalej zdesperowana Kobieto że można znaleźć na sympatii porządnego faceta czy fajnego - to pojęcie względne. Pracuje i zarabiam wystarczająco , mógłbym zarabiać więcej ale nie mam parcia na wyścig szczurów. Nie piję alkoholu bo nie mam takiej potrzeby. Nie palę ale akceptuję ludzi palących. Nie wysługuję się innymi ! więc nie potrzebna jest mi kobieta, żona do gotowania ! potrafię sam sobie ugotować ! wyprać ! Jestem osobą bezinteresowną i pomagam wszystkim na ile można co niestety skutkuje tym że w zamian dostaję kopa w tyłek. Nie szukam kobiety do seksu bo go nie ma i nigdy nie było ! Można nie pić można nie palić i można żyć bez seksu z kobietą ! Nie interesują mnie prostytutki ! koleżanki które nadstawiają tyłki żeby im dogodzić, ! przygodny seks - a co to takiego ? W burdelu nigdy nie byłem i nie mam zamiaru iść ! Pracownicze imprezy integracyjne gdzie aż roi się od krzyżowego seksu też mnie nie interesują. Mam swoje, niewielkie grono znajomych i świat się kręci w okół nich i rodziny. Nie jestem wybredny ani wymagający ! zbyt uczciwy i lojalny wobec wszystkich. To kobiety wybierają Facetów ! Nigdy nie latałem, nie latam i nie będę latał z wywieszonym jęzorem za kobietą która uważa zawsze że facetowi zależy tylko i wyłącznie na seksie ! Prawie wszystkie kobiety na sympatii to rozwódki lub z dziećmi ! Do dzieci nic nie mam ale przy takich kobietach facet jest zawsze na 3 miejscu ! dzieci, ojciec dzieci , rodzina i rodzice i na samym końcu FACET - tak to niestety wygląda ! Tyle czasu wytrzymałem bez kobiety więc nie jest mi potrzebna ani do seksu,gotowania, prania czy przytulania. Te z dziećmi w większości nie chcą już kolejnych dzieci ! więc po co mi na siłę żona ! Ciekawe co dla Ciebie znaczy porządny fajny facet. W większości przypadków po napisaniu dzień dobry jestem blokowany ! ciekawe za co ? Dużo kobiet na sympatii to chamidła ! aroganckie i bezczelne kobiety które szukają jakiegoś jelenia który w nagrodę będzie dostawał darmową możliwość uprawiania seksu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dziś Podaj nicka :-) lub jakiś tajny mail :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz lat?Nawet nw czy tu mozna podac cokolwiek.A ja mam takie zdanie o facetach .Zaczynaja rozmowe i cholera wie czego szukaja.Pewnie z 20 lat mlodszej.Tak jestem po rozwodzie ,ale byłam męzatka 24 lata,pijaństwo byłego.Mam dzieci ale dorosłe i nie mieszkaja ze mna.Jestem szczera do bolu i takich kobiet faceci nie lubia.Lataja za słodkimi idiotkami.Wiec ja sie pytam ,gdzie poznać normalnego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
47 pewnie stary dla Ciebie :-) ale nie czuję się staro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety ze Zbiornika nie chcą się umówić na sex , więc po co tam są ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 58 lat i też chciał bym poznać kobietę może w podobnym wieku lub młodszą o nie więcej niż 5 lat. Jestem wolny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szukam tylko starszej lub w moim wieku , mam 38 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis 17.33 Moze ty podaj jakis kontakt do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. To kobiety wybieraja mezczyzn. Mam 45 lat i wiem ile mam wad. Wiecej niz zalet. Moze dlatego nie lubie ryzykowac, ze ktos mnie nie zaakceptuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kolego bys sie zdziwil.To facet pokazuje ,ze mu zalezy.Kobieta jak pierwsza pokaze to facet olewa ..Potwierdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam 45 lat. I jestem kobieta. I w relacjach damsko-meskich nic mnie nie zdziwi. Po pierwsze stawiam na szczerosc w granicach zdrowego rozsadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Akurat fajni i porzadni mezczyzni sa sami bo nie kreca ko iet, nie wywoluja tych jakis tam emocji u kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę ,ze nie kręca kobiet .Ja chcialabym poznać faceta normalnego ,zeby wiedziec ze jak jest zle to doda otuchy ,przyjedzie ,odbierze telefon ,powie ,napisze dzień dobry i dobranoc.Teraz sa modne przyjażnie ,czytaj sex jak mi sie zachce i do widzenia.Niestety to nie moja bajka.Pisze jako gosc i ta sama rozwodka co wczesniej .Lat 43 ,normalna i czasami mam dosc jak znajomi sie pytaja ,ty sama ,taka atrakcyjna ,super babka .Tak sama ,wiec o co tu chodzi .Podaje meila ,moze facet sie odezwie ,normalny krystynawczrk @gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A masz dzieci?. Utrzymujesz kontakty z byłym mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś kafeteriamail@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtx
dokładnie tak ci w miarę poukładani sa sami bo nudni itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznawajcie się
jak na portalach nie możecie nikogo "normalnego" poznać a tu same normalne i normalni tu tu się wymieniajcie kontaktami i budujcie związki. Nikt nie mòwi że nie można tu kogoś poznać tylko na portalach typowo randkowych. Podajcie sobie emaile, piszcie, potem komunikatory, itp itd, rozmawiajcie potem telefonicznie czy jakoś głosowo innaczej i hopa, nic nie stoi na preszkodzie aby normalni się tu poznawali i łączyli w szczęśliwe pary. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety po 40 niestety są przeważnie mało atrakcyjne zaniedbane nic im się nie chce marudzą na wszystko nie mogą mieć dzieci lub nie chcą mieć dzieci w łóżku są mało atrakcyjne o ile w ogóle chcą seks uprawiać Wiec kobieta po 40 to najgorszy sort :-) lepsza juz jest zadbana 50 tka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×