Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy tak dużo wymagam

Moja lista wymagań co do kobiety

Polecane posty

Gość Cooliberek
To masz nie małe wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
To szukaj aż znajdziesz ale ze świecą a to znaczy że nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczujemy bedziesz sie dlugo sobie marszczyl freda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to lenie, większość szuka księcia aby na nie robił, innaczej jest be

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukają jelenia bo to pasożyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do autora : A co ty oferujesz? Bo wiesz obie strony mają prawo mieć wymagania. A teraz moja lista podstawowych wymagań co do facetów ( wiem, wiem, zaraz zacznie się krytyka) : 1. Inteligentny = umysł ścisły. Jednocześnie ciągnie go do literatury ( nie ważne jakiej, byleby czytał) 2. Posiada zainteresowania ( koleś który interesuje się wyłącznie piłką nożną przed telewizorem z piwskiem w łapie odpada w przedbiegach) 2. Z porządnym zawodem [ najlepiej studia techniczne/IT etc.] 3. Zaradny życiowo = garnie się do roboty. Ponadto koleś który zrzuca wszystkie obowiązki domowe na kobietę odpada. Umie zarobić. 4. Ateista, ateista, ateista i jeszcze raz ateista 5. Nie lubi PiS, nie identyfikuje się ze sposobem myślenia i działania członków tej partii 6. Empatyczny 7. Ogarnia to co dzieje się w społeczeństwie, polityce etc.= posiada jakąś wiedzę. Nie ogranicza się do czytania Przeglądu sportowego 8. Skłonny do związku opartego na partnerstwie ( patriarchat wykluczony) 9. Lubi zwierzęta 10. Przeciwnik polowań i polityki niejakiego Szyszki 11. Zdrowy. Stara się zdrowo żyć- zdrowo się odżywia, stroni od używek, nie pije, nie ćpa. Uprawia dla kondycji jakiś sport 12. Bardzo sprawny seksualnie, z temperamentem. Gość któremu się chce raz na 2 tygodnie odpada 13. Wysoki: 195-210 cm 14. Zbudowany jak rasowy facet a nie jak szpilka [ ale tak zwany kark odpada] 15. Brunet lub ciemny szatyn 16. Ma poczucie humoru i potrafi rozśmieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×