Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ariadna124

Jak podziękować za miłą noc

Polecane posty

Gość Ariadna124

Popełniłam błąd, ale chcę go naprawić. Mam nadzieję, że się uda. jakiś czas temu poznałam super faceta. Ale długo nie dochodziło do żadnej sytuacji o kontekście seksualnym. Byłam zaskoczona tym faktem. Ale kiedyś jego kolega po pijaku powiedział mi, że on nie ma doświadczenia. Postanowiłam zaczekać. W końcu uprawialismy seks. Wiem, że kolega mówił prawdę. Zaliczył parę wtop, ale było mi z nim dobrze. Orgazmu nie było, ale sprawił mi mnóstwo przyjemności, dotykając mnie podczas gry wstępnej. No i tu Popełniłam błąd. Zamiast pokazać mu, ze było super, to się w niego wtulilam i zasnęłam. Potem tez nie pisałam do niego. Zasadniczo nie rozmawialismy o tym, co się wydarzyło. To błąd, bo widziałam, jak obgryza paznokcie z nerwów. A teraz jaka się, gdy rozmawiamy przez telefon. Mam wrażenie, że czuje się skrępowany. Chciałam się mu napisać: bardzo miło wspominam nasza wspólna noc i chciałabym ja powtórzyć, co ty na to? a może powinnam to inaczej ubrać w słowa, aby wzmocnić jego pewność siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz mu że nie możesz przestać myśleć o tym jak Cię dotykal i opisz mu co najbardziej Ci się podobalo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy podczas pieszczot wykonałaś mu rimming?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariadna124
@mazzony, to jest dobry pomysł :) im więcej konkretów, tym lepiej, bo będzie wiedział, że go nie oklamuje :)w końcu zależy mi na szczerości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu podziękuj i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie gafy popelnil? Dodaj ze masz niegrzeczne mysli jak o tym myslisz i ze bardzo Cię poświęcił. To dziala:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariadna124
@mazzony, parę drobiazgów. Nie umiał wejść, nie radził sobie z zakładaniem prezerwatywy, był zielony z pozycjami, nie umiał rozpiac mi stanika, pomyliła mu się lokalizacja lechtaczki, ale starałam się mu pomóc i było w porządku :) pewnie też stresuje się tym, że szybko doszedł. Ale mnie to naprawdę nie przeszkadza. Tez kiedyś zaczynałam i słabo mi szlo :) grunt, że potrafi mnie tak dotykać, że robię się bardzo wilgotna :) pod tym względem radzi sobie wyśmienicie :) tekst o niegrzecznych myślach, bardzo fajnie brzmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak jest Ci dobrze to podstawa:-) to mapisz mu w jakiej pozycji byś chciała to zrobic:-) obudzisz jego wyobraznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję mu bo pewne poczuł się jak p***a. Dla faceta który nie bzykal takie zachowanie przy pierwszym razie musiało być bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariadna124
@mazzony, to spróbuje ja rozbudzić takimi fantazjami :) na co dzień wysyłam mu normalne wiadomości, wiec będzie miał niespodziankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariadna124
@gość, zdaję sobie sprawę, że głupio wyszło, ale wtedy nie myślałam o tym, tylko zachowalam się tak jak zawsze. To było nierozwazne, bo to nie jest klasyczny przypadek, gdzie facet ma doświadczenie i czuje się pewnie. Mam nadzieję, że ten błąd jeszcze uda mi się naprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się kilka miłych słów i będzie dobrze. Tylko teraz musisz wykazać się inicjatywą. Trochę porzadzic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób mu loda następnym razem i na pewno Ci wybaczy wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariadna124
@mazzony, postaram się tym razem stanąć na wysokości zadania :) napisze mu coś miłego, żeby zachęcić go do spotkania i wtedy to już chętnie przyjmę inicjatywę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariadna124
@mazzony, dzięki wielkie :) mam nadzieję, że da się to jeszcze uratować i naprawić błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×