Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozbella

Co tam kochani?

Polecane posty

Gość gość
dzień jak co dzień, a że codziennie każdy dzień mam udany, to wigilia jak najbardziej udana :) - cynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozbella pshemo84 sie chwalił że go rozprawiczyłaś. To prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super :) u mnie odziwo lepiej jak na co dzień. Ale nie powiem, wiele rzeczy było nieszczerych. Najbardziej zasmucil mnie wzrok "powitalny" siostry na druga siostry. Mysle, że tu chodzi o zwykła zazdrość... Mojej siostrze, która jest za granica bardzo dobrze się powodzi, zarabiają razem z mężem jakieś ponad 40tys mieisecznie.. tylko szkoda, że to wszystko przez kasę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 tys złotych czy euro? ogolnie 40 tys złotych miesięcznie to wcale nie jest dużo w dzisiejszych czasach, gdzie 1200 najbogatszych osob mają pieniądze liczone w kilku trylionach dolarów, to 40 tys złotych to bardzo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrość? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:45, jeden wyraz i ortograf. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic to.Boś ty byle co.Pospolite nico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super. Dla Ciebie mogę być byle co. Twoje zdania nie zmienia, z prostej przyczyny, bo nie chce. Mysl co chcesz. Pytanie kim Ty jesteś.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no szkoda ludzi co zazdroszczą pieniędzy, ale co zrobić. Ale to wina obu twoich sióstr, bo jedna zazdrości a druga pewnie się obnosi ze 40 tys euro i już nie wiadomo kim jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozbella rozprawicz pshema84, kafeterianie fundują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co mnie obchodzi 40 ptysi w euro twojej siostry z mężem, atencjuszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robaczek jest lepszy, nie pospolity absolutnie, bo która wsadza język w tyłek facetowi, pisze na publicznym forum że lubi masturbowac się jak on na nią patrzy i ma prawie 60.lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś coś Ty, ona nie jest taka. Raczej bardziej "ukrywa" to ile ma na koncie. Mysle, że przed obawa takich jak ta zazdrosna siostra.. a szkoda.. bo to TYLKO pieniądze. Powtarzam, tylko!!! Pieniądze. Nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby ukrywała, to byś nie wiedziała, ile twoja siostra zarabia. a poza tym twoja zazdrosna siostra powinna się cieszyć, że twojej siostrze się 'powodzi'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj słuchaj to jest takie gadanie powinna się cieszyć. Popatrz na naturę ludzką.. dobrze wiesz jaka jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam nikomu nie zazdroszczę pieniędzy, znam ludzi co mają teoretycznie miliony złotych, i co z tego, jak całymi dniami 'zapierdalają', na głowie dużo rzeczy, a ja mogę sobie całymi dniami leżeć i książki czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę jej zbesztać za to, że jest po prostu człowiekiem i tak się zachowuje. Mam inny plan- chce wzbogacić Nas wszystkich. Żeby nikt nie miał pretensji ani podstaw do tego, żeby zazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż jak ktoś jest bogaty i dobry, to się dzieli z bliskimi ;). I nie ważne ile daje, liczy się gest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś dokładnie. Ale zazwyczaj wzbogacenie nie wiąże się albo z narkotykami albo z sekta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie boisz się tak pisać o własnej rodzinie w internecie, ja jakbym miał kogoś bogatego z kim bym był spokrewniony, to bym trzymał to w tajemnicy przed internetem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś nie praw mi tu mądrości życiowych. Nigdy nie wiesz jakbyś się zachowała będąc na czyimś miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powtarzam po raz drugi, 40 tys euro to nie jest w dobie dzisiejszej ery niewiadomo ile pieniędzy, skoro twoja siostra zazdrości 40 tys euro miesięcznie, to co mysli o tych co dorabiają się miliardów dolarów w kilka lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Policz sobie ile to wychodzi na rok, ponad milion. Poza tym firma się rozwija. A ma dopiero kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, jak nie są zwykłymi postawionymi pracownikami, tylko siedzą na swoim to można myśleć, że się jakiś tam sukces osiągnęło mając milion złotych rocznie przychodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×