Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żal mi siostry

Polecane posty

Gość gość

Moja siostra jest w ciąży z facetem z odzysku,mieszkaja razem od dwoch lat,ślub w sierpniu jak już dzidziuś będzie na świecie itd.Niby pięknie ale to co ten skurwysyn odjebał wczoraj zmienilo wszystko.Przyjechala do mnie z placzem ze jej facet spakowal sie i pojechal na święta do bylej żony i syna! Młody miał tu przyjechać jak rok temu ale w ostatniej chwili czyli wczoraj rano była zadzwoniła że nie da go do ojca ani na jeden dzień.Dowiedziala sie o ciąży siostry i o ślubie i od tamtej pory robi wszystko żeby sprawić jej przykrość.8 lat po rozwodzie! Moja siostra szaleje z rozpaczy,on nie odbiera telefonow,nie odpisuje na smsy,ode mnie tez nie odbiera.Siostra mowi ze jak wyjezdzal to powiedział ze syn dla niego jest najwazniekszy i na pierwszym miejscu i ze jedzie do niego a nie do bylej zony.Jasne juz w to wierze,nie wiem co mu naopowiadala byla zona ale coś mi tu śmierdzi.I dodatkowo weszlam na jej fejsa bo coś czulam ze tam coś znajde i co? Dodala 32 zdjecia z bylym mężem! Na kilku z synem a na reszcie ona przytulona do bylego meza albo jak mu buziaka daje,siedzi na kolanach i komentarze jej kolezanek typu "zakochańce" albo "no w końcu" czy "szczęścia gołabki" Rzygam!!! Co on odjebał! Co za chuj! Co mam zrobic,powiedzieć i pokazac siostrze? Polozyla sie,zle.sie czuje i wyglada strasznie,boje sie o nią,o dzieciątko.Dzwonie i dzwonię do tego szmaciaza i nic,sygnal jest ale nie odbiera tchórz jeden.Mam juz niemal pewnosc ze oszukiwal moja siostre od dawna a jak okazalo sie ze jest w ciazy to zrozumial ze zrobiło sie juz na powaznie i podwinąl ogon i spierdolil do bylej,do kobiety ktora sie z nim rozwiodla i wrocila do swojej wielkiej milosci.Jakim to trzeba byc chamem zeby tak spierdolic i milczec,nie ma odwagi powiedziec prawdy ze posuwa byla żonę a narzeczoną bo są zaręczeni z moją siostra ma w dupie i zostawil w ciazy.Faceci to takie tchorzliwe cipy chodzace a ten moj szwagier niedoszly to juz wogole śmieć i ostatni chuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha.Chuj to zbyt delikatne określenie tego ścierwa płci męskiej ! Niech go szlag trafi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co masz zrobić. Powiesz źle bo się zestresuje nie powiesz też źle bo będzie żyła z dupkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz do niego, że widziałaś zdjęcia i masz zamiar powiedzieć siostrze. Zrób najpierw skany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego ja nie biorę faceta po innych c****h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykre to ,jedyne co mozesz to wspierac siostre bo takie przezycie moze spowodowac przed czesny porod.Tu nie ma dobrego rozwiazania.Mam nadzieje ze dziecku nic sie niestanie.A siostra i tak powinna pokazac mu drzwi.Byc moze oszukuje je obie.Tak na 2 fronty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli byłabyś facetem to byś zrozumiała źe facet potrzebuje roochania . Jeśli twoja siostra nie wypełnia obowiązku seksualnego to jaki facet będzie siedział z kobietą która nie ma popędu seksualnego . Zrozum faceta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będzie z duupkiem bo on ją zostawil.powiedz jej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ruchał była caly czas a twoja siostra teraz w ciąży i pewnie średnio się czuje jak to w ciąży bywa wiec spierdolił do bylej tłumacząc się synkiem.Znam to z wlasnego doświadczenia,jak zaszlam w ciążę to mnie porzucił moj ukochany z odzysku i co ? I wrócił po 9 latach do byłej żony i jeszcze śmiał twierdzić ze to dla dzieci zrobil a moje dziecko ma dziś 5 lat i ojca nie zna bo nigdy niechcial jej zobaczyć :-( Nigdy nie zaufam juz zadnemu facetowi ! Siostrze powiedz co wiesz i pokaż zdjecia,musi znać prawde i zabierz ja do siebie jesli to mozliwe,jedz spakuj jej rzeczy,ona nie moze dalej mieszkac z tym smieciem bo on pewnie wroci po swiatach i jeszcze dojdzie do jakiejs awantury miedzy nimi i cos sie stanie,dziewczyna jest w ciazy i roznie moze byc.Musisz zadbac o siostre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz siostrze ,pokaz,jej te zdjecia,mam nadzieje ze nie poroni bo to bedzie dla niej szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ruchał była caly czas a twoja siostra teraz w ciąży i pewnie średnio się czuje jak to w ciąży bywa wiec spierdolił do bylej tłumacząc się synkiem.Znam to z wlasnego doświadczenia,jak zaszlam w ciążę to mnie porzucił moj ukochany z odzysku i co ? I wrócił po 9 latach do byłej żony i jeszcze śmiał twierdzić ze to dla dzieci zrobil a moje dziecko ma dziś 5 lat i ojca nie zna bo nigdy niechcial jej zobaczyć :-( Nigdy nie zaufam juz zadnemu facetowi ! Siostrze powiedz co wiesz i pokaż zdjecia,musi znać prawde i zabierz ja do siebie jesli to mozliwe,jedz spakuj jej rzeczy,ona nie moze dalej mieszkac z tym smieciem bo on pewnie wroci po swiatach i jeszcze dojdzie do jakiejs awantury miedzy nimi i cos sie stanie,dziewczyna jest w ciazy i roznie moze byc.Musisz zadbac o siostre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo z wami babami tak jest : Seks 4 razy w roku i to jeszcze ze złością : Szybko bo mnie głowa boli . Skończ juź . W taki sposób to można zostać impotentem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty o tym możesz wiedzieć prawiczku?:D Ręka ci mówi, że ją głowa boli haha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki chuj z***bany! Pokaz siostrze zdjecia ale bądź przygotowana na to że może się tak zdenerwować że będziesz musiała ją do szpitala zawieść bo to będzie dla niej szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.10 to tak jest jak facet jest skutwysynem i mysli tylko o ru/ch/a/n/iu i tylko jego potrzeby sie liczą i nic wiecej.Zadna tam narzeczona w ciazy nie wazna tyljo ******ie byle kogo,byle gdzie aby wsadzic.Gardze takimi facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.10 to tak jest jak facet jest skutwysynem i mysli tylko o ru/ch/a/n/iu i tylko jego potrzeby sie liczą i nic wiecej.Zadna tam narzeczona w ciazy nie wazna tyljo ******ie byle kogo,byle gdzie aby wsadzic.Gardze takimi facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O qrwa ale gnój !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostra powinna go olać. Niech płaci alimenty i spada do byłej żony, która jest jak pies ogrodnika. Za jakiś czas znowu oleje mężusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej nie chodzi o niego. Chce zrobić Twojej siostrze na złość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.13 tak moze i sa takie przypadki ale ta dziewczyna jestw ciazy moze miec gorszy okres,zle sie czuc a to nie upowaznia go do bzykania kazdej bo mu sie chce i juz,zachowuje sie jak dziecko rozkapryszone nic nie rozumiejace.Ale mniejsza z tym jaki to egoista .Tak czy siak tak bym kopnela go w d**e ze zapamietal by to do konca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po takiej akcji nie mialby wstepu do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo eks zony to sa suki zazdrosne,pewnie sobie nie ulozyla zycia to postanowila zj***c je innej kobiecie a ze facet p***a i skończony debil co sobie pozwala wodę z mozgu robic to tak to wlasnie sie konczy.Faceci to s*******ny i tyle,kazdy chujem mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja przyjaciółka zachorowała na raka,po kilku tygodniach jej facet z odzysku wyprowadzil sie zostawiając ją w ciężkiej chorobie z 2 letnim dzieckiem. Wyniosl sie jak później sie okazalo do swojej bylej zony ktora akurat zakonczyla swoj związek.Straszne ale prawdziwe.Tacy to są ci rozwodnicy ze zawsze wracaja do bylych żon wiec niech mi ktoś odpowie na pytanie,dlaczego zawracają głowę kobietom i opowiadają klamstwa że byla żona nic nie znaczy itp pierdoły,po co to robia a potem s********ją cichaczem ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle ze tamta tez nie bedzie z nim zyc tylko ze zazdrosc ja zrzera ze byly uklada na nowo swoje zycie bedzie bral slub to postanowila mu to zepsuc.A on naiwny dal sie nabrac na d**e ktora byla podsunela.Debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko i jak sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo eks zony to sa suki zazdrosne x Spierrttalaj jeppnięta neksiaro szmaciaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa zazdosne zwlaszcza jak znienawidzonemu bylemu mezowi zaczyna sie ukladac.Mysle ze to klasyczny przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam przypadek co to byla zona tak zazdrosna o bylego meza, ze nie moze przezyc ze ten uklada zycie z nowa kobieta ,.Zyczy mu zeby umarl bo tylko na to zasluguje itp.,nawet swoje dzieci w to wciaga-jezeli corka pojedzie do ojca to jej daje tak popalic ,nawet wyzeka sie jej itp.BO ONA ROZWIODLA SIE I DZIECI TEZ NIE MAJA PRAWA ODWIEDZAC OJCA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Jesteś chora psychicznie. Lecz się głupia ku/rwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już jakieś zdesperowane qrwiszcze nudzi się w święta i bredzi od rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×