Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co powinnam zrobić ?

Polecane posty

Gość gość

Hej bije się z myślami od dłuższego choć serce podpowiada iż powinnam rozum twierdzi dlaczego Ty ... jestem w związku jednak moje myśli wędrują w stronę innego chłopaka jednak proszę nie oceniajcie mnie że jestem taka i owaka... gesty chłopaka który siedzi w mojej głowie świadczą o tym iż mu zależy jednak czy na pewno ? czy zapytanie a nawet poproszenie go o rozmowę będzie ok w stosunku do niego i po prostu szczera rozmowa... ? Jak myślicie porozmawiać i powiedzieć co leży mi na sercu w stosunku do niego i liczyć na to iż on się otworzy czy jednak to kiepski pomysł ... pomocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakim związku? wolnym czy małżęństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy go widzialas ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry pomysł, będziesz wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto o kim tu pisze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o to iż ja jestem w związku (chodzenie ze sobą) od dłuższego czasu... jednak od kilku mogę śmiało powiedzieć lat w mojej głowie zagościł kolega.... który wysyłał sygnały iż mu się podobam przynajmniej ja tak myślę... między innymi patrzenie się prosto w oczy, pomoc przy załatwianiu potrzebnych dokumentów, czy nawet chęć przytulenia... czy uważacie że jednak to był blef ? ja jestem nieśmiała w stosunku do niego, od tak mi się wydaje w stosunku do mnie i żadne z nas nie odważy się na powiedzenie sobie prosto w oczy tego co leży mu na sercu ... czy krok z mojej strony i prośba o rozmowę będzie ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.45 moim zdaniem nie wychylaj się sama:) potem będziesz miała łatkę,zes taka czy owaka, jak już poczekaj az sytuacja wyjasni się sama, jak facetowi bedzie zależec to weźmie sam sprawy w swoje ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeśli nie weźmie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×