Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda 36

Przedstawicielki jakich zawodów masturbują się najczęściej.

Polecane posty

Gość Magda 36

1. Magda 2. Lat 36 3. Przedstawicielka handlowa. 4 3-4 razy w tygodniu. 5. Kilka razy zdarzyło mi się to zrobić w pracy. 6. Palce czasem wibro. 7. Orgazm zawsze. Czesc dziewczyny chciałabym poznać wasze preferencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda moze zastapisz palce i wibro na mojego k****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej_podniecajaco
1. Imię - Fajne 2. Wiek - 34 3. Mężatka/singiel - żonaty 4. Ogolona/nieogolona - nieogolony 5. Jak często się maturbujesz? - 1 w tygodniu czasem 2 6. Kiedy i gdzie ostatni raz zię masturbowałaś? - 4 dni temu 7. Czego użyłaś?: dłoni z oliwką 8. Czego lubisz używać do masturbacji? jak wyżej 9. Czy kiedykolwiek masturbowałaś się w pracy? nie, może raz 10. Jeżeli tak, gdzie? - łazienka pewnie 11. Czy kiedykolwiek masturbowałaś się w miejscu publicznym? tak 12. Czy masturbowałaś się w czyjejś obecności? Jeżeli tak, to kogo?: - żony 13. Czy masturbowałaś się w czuimś domu? Jeżeli tak, to kogo?: znajomych, rodzicow, itd 14. Czy przyłapał cię ktoś na masturbacji? Jeżeli tak, to kto? 15. Czy masturbowałaś się w pokoju, gdzie był ktoś, kto o tym nie wiedział? tak 16. Czy byłaś w jednym pokoju, gdzie ktoś się masturbował i myślał, że ty nie wiesz? nie wiem, chyba nie 17. Jakie jest najbardziej niezwykłe miejsce, w którym się mastuwbowałaś? las 18. Ila najwięcej razy masturbowałaś się w ciągu 1 dnia? 2 19. Czy masturbowałaś się odpowiadając na putania.....? mam ochote, jestem podniecony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli_17
1. Imię Paulina 2. Wiek 17 3. Mężatka/singiel wolna 4. Ogolona/nieogolona ogolona 5. Jak często się maturbujesz? zazwyczaj raz w tygodniu lub rzadziej, ostatnio nawet parę razy dziennie 6. Kiedy i gdzie ostatni raz zię masturbowałaś? wczoraj, w łazience 7. Czego użyłaś? ręcznika 8. Czego lubisz używać do masturbacji? poduszek, ręki 9. Czy kiedykolwiek masturbowałaś się w pracy? nie 10. Jeżeli tak, gdzie?--- 11. Czy kiedykolwiek masturbowałaś się w miejscu publicznym? nie, chyba, że liczymy bursę 12. Czy masturbowałaś się w czyjejś obecności? Jeżeli tak, to kogo? nie 13. Czy masturbowałaś się w czuimś domu? Jeżeli tak, to kogo? swoim 14. Czy przyłapał cię ktoś na masturbacji? Jeżeli tak, to kto? nikt 15. Czy masturbowałaś się w pokoju, gdzie był ktoś, kto o tym nie wiedział? nie 16. Czy byłaś w jednym pokoku, gdzie ktoś się masturbował i myślał, że ty nie wiesz? nie 17. Jakie jest najbardziej niezwykłe miejsce, w którym się mastuwbowałaś? brak niezwykłych miejsc 18. Ila najwięcej razy masturbowałaś się w ciągu 1 dnia? 6 19. Czy masturbowałaś się odpowiadając na putania.....? nie, ale zacznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×