Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

35 lat, wykształcona, atrakcyjna, samotna

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, mam 35 lat, jestem wykształcona, atrakcyjna, mam dobrą pracę, świetne zarobki. Jestem po prostu niesamowita i nie mogę znaleźć sobie faceta. Po prostu żaden nie jest w stanie mi dorównać i zaimponować. Która z was tak ma? Skąd wziąć faceta na moim poziomie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z punktu wizjonera jesteś raczej facet sknera. Kobietą z pewnością nie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piertol sie i tyle nastepnym razem sie wysil i napisz lepsze prowo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojny ludek
czemu facet ma ci "dorównywać"? masz jakieś dziwne podejście do życia z tą konkurenyjnością z facetem, masz kompleksy i dlatego jesteś sama, szczególnie z tą swoją "niesamowitością", nie wróże nic w twoim życiu aż podejście zmienisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzoń przyziemny
autorka nie ma atrakcyjnego charakteru ani atrakcyjnego podejścia do życia, a fizyczny wygląd szybko przeminie i potem nic jej nie zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierdu, pierdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez sensu temat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
namaluj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i polecam to samo
każda baba która pisze o sobie "jestem atrakcyjna" to dla mnie śmieć, samolub i przegrana partia z paskudnym charakterem i kompleksami i nie warta zachodu, omijam takie odpady społeczne z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet ma ci - buhahah - 'dorównać'? LOL chyba w rozmiarze cycków - bo nie ma dziedziny (poza dwiema gdzie są lepsze - urodzeniem dziecka i wykarmieniem go cyckiem) w której kobiety mają choć cień szans rywalizacji z facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może problem jest w pierwszym zdaniu, masz 35 lat i ci dorównujący tobie od dawna są w szczęśliwych związkach z czasem niedorównującymi im partnerkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci na twoim poziomie nie mogą się opędzić od nadmiaru młodszych lasek , więc szukaj może po 45-tce . Starsi są bardziej romantyczni i stali w uczuciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:29 napisz czasem jakis inny komentarz ile razy mozna to samo wklejac? porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że to provo, ale temat jest ciekawy, bo znam całe mnóstwo kobiet, które tak myślą i nie wiadomo na co czekają...na rycerza na białym koniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie na białym koniu tylko na konia między nogami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czekają na faceta na białym koniu tylko na konia między nogami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próżne z natury
gość dziś czekają na bezrobotnego bambusa z dużym kootasem, wtedy wszelkie wymagania zapominają jak szparka upchana, baby to jednak prymitywy, szczególnie te " atrakcyjne po studiach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce dawać doopy to samotna, bo ile można krążyć w pobliżu wyschniętej studni w nadzieji o uspokojenie pragnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.12.27 Witajcie, mam 35 lat, jestem wykształcona, atrakcyjna, mam dobrą pracę, świetne zarobki. Jestem po prostu niesamowita i nie mogę znaleźć sobie faceta. Po prostu żaden nie jest w stanie mi dorównać i zaimponować. Która z was tak ma? Skąd wziąć faceta na moim poziomie? X Podziekuj feministkom☺ Przeciez to normalne, ze kobiety patrza na kogos lepszego niz one ale kobiety stworzylyscie swiat, w ktorym kobiety sa promowane; gdzie kobiety osiagaja czesto wiecej niz mezczyzni a to skutkuje tym, ze malo mezczyzn wam sie podoba czy imponuje. Bezrobotnej kobiecie zaimponuje ten majacy prace a takiej milionerce tylko miliarder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Autorki pewnie szukasz takiego samogo z charakterm faceta ja ty. Nie wróżę ci dobrze jakbyś takowego kiedykolwiek znalazła. Sama znam parę która jest przeciwieństwem siebie . Ona po studiach on po technikum i są wspaniałym małżeństwem. Pomyśl o tym że najlepiej będzie trochę rozejrzeć się wokół siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo faceci w Polsce to nieudaczniki i mamisynki wychowane przez pokolenie nadgorliwych matek Polek. Ostatni porządni faceci wyjechali za granicę ( ok 2 mln ludzi, w tym wiekszosc młodych mezczyzn) i dlatego jest jak jest, czyli: plaga samotnych zaradnych ładnych kobiet które nie mają z kim rodzić dzieci bo zostali: -nieudacznicy -na garnuszku u rodziców po 30 stce -geje i inne facety w rurkach -nałogowcy biedne Polki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie. w polsce bedzie cieeeezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rezultat taki że naród wyginie i to bez wojny, zachód wygra i ziemie przywłaszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wam się nie podoba u mężczyzn w rurkach? żona i moje córki od zawsze mówiły, że wyglądam w nich świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialyscie byc bogate panie to jestescie; chcialyscie seksu bez zwiazku to macie; chcialyscie miec lepiej od mezczyzn to macie wiec przestancie narzekac bo podobno to wczesniej bylo wam zle stad te zmiany w spoleczenstwie wprowadzalyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:44 Biedni faceci, muszą zadowolić się polskimi kurwami, które tylko zrzedźą i mają wiecznie naburmuszone miny. Nic dziwnego M że je katują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki maja za dobrze i przez to marudza. Nie wiedza, ze inne kobiety maja znacznie ciezsze zycie. W Polsce gwalt to rzadkosc dodatkowo pietnowana spolecznie przez kazda z plci a w takiej szwecji codziennosc, w niemczech musza byc organizowane specjalne strefy gdzie kobieta moze czuc sie bezpieczna (w Polsce jest to niekonieczne); maja mezczyzn nie tylko wystarczajaco meskich pozytywnie ale i gotowych na zwiazek partnerski; maja mezczyzn odpowiedzialnych za rodzine i bedacych przeciwnych aborcji na zyczenie; maja jedna z najlepszych sytuacji kobiet w pracy w skali europy byc moze i w skali swiata; maja mezczyzn, ktory bronia ich przed agresywna kultura islamska, maja mezczyzn pracowitych (dlatego miedzy innymi mowi sie o zabieraniu pracy przez Polakow - tani i pracowici) itd. Idealny swiat nie istnieje ale w Polsce jest znacznie wiecej rzeczy dobrych dla kobiet niz zlych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×