Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

35 lat, wykształcona, atrakcyjna, samotna

Polecane posty

Gość gość
dadi ogląda ruski film o czołgach jak sie zainspiruje to trza bedzie wziąć dodatkowy etat w szwalni bo nie mam na czym grać w world of tanks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czas zmienić taktyke dziś autorka tak zawężyła sobie pule kandydatów że faktycznie nikogo nie może znaleźć, tylko współczuć bidulce Bbbg O tym mowa przez tych kilka stron. Nierealne wymagania, ktorych nikt nie spelnia i nikt nie chce spelniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czegos nie rozumiecie. jak ktos mówi ze jest atrakcyjny to nie po to zeby sie na niego rzucały wszystkie psy z okolicy tylko dlatego żeby sie nie rzucały. bycie atrakcyjnym daje wiecej pałera niz dooopcenie sie z kazdym łachem. nie danie dooopy jest bardziej satysfakcjonujace niż jej danie. mam ale nie dam. mozna sie napawać władzą po prawdzie troche sie kompromitujecie tym ze was to "odrzuca" nic was nie odrzuca. jakbyście mieli dziurke od klucza w drziach sypialni tej pani to byście sie zabrandzlowali na amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj X Jestem mlodym mezczyzna wychowanym w pelnej rodzinie i to wlasnie dlatego, ze moja matka WYBRALA porzadnego mezczyzne i teraz nie narzeka na to wszystko. Ciagle widze, ze kobiety leca na dupkow szczegolnie do 30; ciagle slychac te wasze zachwyty tymi " zlymi" mezczyznami a ci "dobrzy" slysza co najwyzej zostanmy kolegami. Jeszcze raz powtorze: to kobiety WYBIERAJA mezczyzn a jak wybieracie zle to do kogo macie pretensje? Moze do tych, ktorych olewacie? Jesli nie potraficie same dobrze wybrac niech ktos.inny za was podejmie te decyzje. Sama piszesz, ze WYBRALAS dobrze, wiec jednak mozna podjac dobra decyzje. No i na kogo mam zwalac wine skoro to kobiety podejmuja decyzje? Dlaczego przykladowo ja mam byc winny temu, ze jakas kobieta WYBRALA jakiegos buca? Jak ja w tym nawet nie bralem udzialu. Dorosnijcie troche przed jakimkolwiek podejmowaniem decyzji bo niestety ale kazda decyzja ma swoje konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie sie najbardziej podobał tekt ze wszyscy fajni faceci wyjechali za granice i zostali sami bezrobotni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Przykro mi że twoje najbliższe krewne są z tych przygłupich jednak zapanuj nad swoimi wdrukowanymi do twojej głowy stereotypami i rozejrzyj się, poobserwuj inne kobiety, najlepiej nie z twojej wioski a z jakiejś większej miejscowości. Najlepiej w dużym mieście. P.s Inteligencję dziedziczy się po matce. Tak więc już wiemy dlaczego jesteś taki głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiecie po trzydziestce z jakimś dorobkiem trudno znaleźć faceta jeżeli ciągle porównuje i ocenia jego dokonania i postawę. Po prostu nie ma szans. Błędem jest poszukiwanie w swoim otoczeniu - towarzyskim i wiekowym, jak dotychczas bez efektu to dalej też tak będzie. Doświadczona starsza znajoma mi poradziła: młodość stać na emocje, uczucia i spontaniczność. Wiek dojrzały, a to niestety sytuacja kobiety 35+, ma inne priorytety - doświadczenie dyktuje że trzeba w każdym działaniu mieć jakiś interes. A to znaczy, że trzeba przedstawiać jakąś konkretną życiową wartość dla faceta z którym się chce być. No i do tego modelu pasują faceci dużo młodsi, startujący i ambitni zawodowo. Dla takiego można być dźwignią rozwoju, sukcesu, kontaktów. Jak nie będzie zbyt temperamentny to oprócz tego co wyżej, najpierw odpowiednie dawkowanie luksusu a następnie dziecko zaspokoją jego potrzeby na dobrych parę lat. Jak do tego będzie odpowiedzialny to może na znacznie dłużej. Czy na całe życie - któż to wie i kto zagwarantuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks w takiej sytuacji na samym końcu, a w każdym razie bez pośpiechu. Niech taki młodzik się oswaja, niech czuje się swobodnie niejako pod opieką. Jak seks się nawet zdarzy w jakiejś nawet przypadkowo sprzyjającej sytuacji niech będzie miłym przerywnikiem, wskazaniem przyjemnej możliwości, a nie wezwaniem do zobowiązań i odpowiedzialności. Zwykłe lekkie skwitowanie - jesteśmy dorośli, szkoda było nie wykorzystać takiej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiecie po trzydziestce z jakimś dorobkiem trudno znaleźć faceta jeżeli ciągle porównuje i ocenia jego dokonania i postawę. Po prostu nie ma szans. Błędem jest poszukiwanie w swoim otoczeniu - towarzyskim i wiekowym, jak dotychczas bez efektu to dalej też tak będzie. Doświadczona starsza znajoma mi poradziła: młodość stać na emocje, uczucia i spontaniczność. Wiek dojrzały, a to niestety sytuacja kobiety 35+, ma inne priorytety - doświadczenie dyktuje że trzeba w każdym działaniu mieć jakiś interes. A to znaczy, że trzeba przedstawiać jakąś konkretną życiową wartość dla faceta z którym się chce być. No i do tego modelu pasują faceci dużo młodsi, startujący i ambitni zawodowo. Dla takiego można być dźwignią rozwoju, sukcesu, kontaktów. Jak nie będzie zbyt temperamentny to oprócz tego co wyżej, najpierw odpowiednie dawkowanie luksusu a następnie dziecko zaspokoją jego potrzeby na dobrych parę lat. Jak do tego będzie odpowiedzialny to może na znacznie dłużej. Czy na całe życie - któż to wie i kto zagwarantuje ? xxxx To jest bzdura z tymi młodszymi facetami. To jest wbrew naturze. Żaden zdrowy, dynamiczny, przystojny i rozsądnie myślący facet nie poleci na starszą kobietę, tym bardziej 35+!!!!!!! Na starsze kobiety lecą tylko frajerzy, którzy nie mają innej opcji! Młodszy facet ze starszą kobietą wygląda podejrzanie. Każdy kto był z kobietą w wieku 35+ wie doskonale, że to zwykle pazerne materialistki z wątpliwej jakości i stale pogarszającą się urodą twarzy i wiotczejącym (ble!) ciałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:18 Rozmawiałeś o tym z każdym facetem z osobna chodzącym po tej planecie? Znasz preferencje każdego faceta? To jest niewykonalne ! Więc zamknij dziób. To że ty nie lecisz na starsze nie oznacza że innemu starsza kobieta się nie podoba. Ilu ludzi na tej planecie tyle preferencji. Wbrew naturze byłoby zadawanie się z czymś tak miernym jak ty. Spadaj na Frondę albo inne Radio Maryja nadawać o " naturze" !! Flaku intelektualny !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj co ty za przeproszeniem píerdolisz? przedawkowałaś psychotropy znowu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj to chyba bezrobotni wyjechali, bo po co by wyjeżdżali pracujący? ale każda wymówka jest dobra aby wyłumaczyć ich niewypały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Impregnable Łódź
Do autorki : moja droga dziś trudno a porządnego faceta lub porządną kobietę dlatego że za dużo jest w naszym życiu kalkulacji. Boimy się zawierać poważne związki , a tłumaczymy to idiotyzmem ,debilizmem i totalnym brakiem ludzkich zachowań drugiej osoby. Chętnie bym porozmawiał dłużej na ten temat z Tobą ..... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje wy kochane niunie
trzeba znaleźć kogoś tak samo trzepniętego jak wy same, co nie jest łatwe, współczuje wam gwiazdeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baju baju miłość
autorka może jedynie zapłacić za seks i to też wątpliwej jakości, jest przegrana życiowo każdą miarą, żadnej miłości nigdy nie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Koleś z 19:27 to zawodowy trzepacz. Żadna go nie chce- ani ładna , ani brzydka. Ani mądra, ani głupia. Ani dobra ani zła. Koleś jest tak beznadziejny że co najwyżej mógłby obracać krowę w stodole. I ma tego świadomość. Dlatego wyżywa się na forumowiczkach. Nic innego mu nie pozostało. Malutki, biedny miałki przegrany pod każdym względem człowieczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baju baju miłość wczoraj autorka może jedynie zapłacić za seks i to też wątpliwej jakości, jest przegrana życiowo każdą miarą, żadnej miłości nigdy nie znajdzie xxx haha, nie znam dziewczyny, ktora nie moze znalezc nikogo na seks, zwlaszcza atrakcyjnej, spoko,ze nie musi placic. Ale po co jej byle kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.01.16 bidulka się wypociła haha, 100% stara panna z kotami, nikt nie chce starego trupa ruch/ać nawet za dopłatą, nie brzęcz bo tu nie łąka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj byś się zdziwiła ale NIE MOGĄ ZNALEŹĆ, a nie każda daje doopy za kase tak jak ty, jest jeszcze z 10% porządnych nie kur/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba bezrobotni wyjechali, bo po co by wyjeżdżali pracujący? ale każda wymówka jest dobra aby wyłumaczyć ich niewypały Wyjechali pracujący bo w Polsce mało zarabiali. Za miskę ryżu to niech pracuje Chińczyk. Problem w tym, że teraz w Anglii jest źle i wszyscy wracają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×