Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

annaf1984

Komiksy Star Wars De Agostini

Polecane posty

Mój mąż interesuje się Star Wars i chciałam mu sprawdzić na prezent urodzinowy nową kolekcję komiksów. Wydatek jednak nie mały i dla prawdziwych zapaleńców stąd też moje obawy. Czy jeśli jest on fanem Star Wars, ale komiksy czyta tylko od czasu do czasu, to dobry pomysł? Czy ta seria jest warta swojej ceny czy można kupić coś innego w mniejszych pieniądzach. Pytam o De Agostini bo mąż bawi się też trochę w składanie modeli i od jakiegoś czasu składa malucha od nich, więc może z tego też by się cieszył. Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi dotyczące komiksów i wydawnictwa :) HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mój brat jara się Star Warsami, miał tę wersję testową z De Agostini i był zadowolony. Myślę, że jeśli Twój mąż lubi Gwiezdne Wojny, to tak naprawdę wszystko co związane z tym sprawi mu radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysztofer5678
Ja myślę, że jak się jara Gwiezdnymi Wojnami to ta kolekcja to strzał w dziesiątkę :D No i jest to prezent dość długodystansowy, że tak powiem, bo kolekcja ma 70 numerów. Więc co dwa tygodnie jest radość, ale skoro składał Garbiego, to znaczy że nie jest mu to obce :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milska
Pochopna jeśli lubisz Gwiezdne Wojny to na pewno Ci się spodobają! Mój brat jest zachwycony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×