Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fotograf i ceny z kosmosu

Polecane posty

Gość gość

A moze ja jestem dziwna? Pisalam chyba do 50 fotografow. Zalezy mi na ladnych oryginalnych zdjeciaxh i zdecydowana wiekszosc uslus zaczynala sie od 3000 zl! Przciez to sa straszne ceny. Do tego oczywiscie dojazd czy nocleg no i pozywienie i nastepny tysiak. Znalazlam tanszCh tylko to byly takie zdjecia jak z lat 90tych, zero profesjonalismu...juz nie wiem. Narzeczon powiedzial ze w zyciu takiej kwoty nie wyda. Co robic? Wszystko placimy sami, rodzina sie nie doklada. Jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam ten bol. I znam tez takich, ktorzy robili laske od 5000 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech ci wujek pstryknie kilku fotek i masz za friko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, też zgadzam się ze Panią, że jest to strasznie drogo, jeżeli nie kupujemy tego codziennie. Ale jeżeli wybierać fotografa to cena ma istotnie znaczenie, ale trzeba zawsze obejrzeć portfolio fotografa i wtedy wielki szanse jeżeli spodobało się portfolio fotografa i sami dostaniecie zdjęcia w tym samym stylu. Tak, kiedy sama wybierałam fotografa to patrzyłam jaki pęknę pary młody na stronie fotografa, a ja nigdy nie wychodzie na zdjęciach i narzeczony nie lubię fotografować się. Ale otrzymaliśmy fotoksiążkę ślubne to po prostu była zachwycona na ile jestem piękna, a mój mąż bohater, który przekonał wynająć Pani fotografa, zdjęcia na stronie której najbardziej spodobały się. Otrzymaliśmy od Pani fotograf z Warszawy też zdjęcia na płycie, jakość których jest zaskakująca, tak że na komputerze można przybliżyć i można zobaczyć każdy szczegół, i nawet tatuaż. Tak że może komuś też spodoba się widzenie fotografa z mojego ślubu http://www.iana-photo.com/ , świetne i bardzo kreatywne zdjęcia. Pani Iana Piskivets jest świetnym fotografem a wykonane zdjęcia są bardzo profesjonalne Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć, z którą zawsze można dogadać o szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×