Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zrobiłem Ci pranie mózgu

Polecane posty

Gość gość
Patologia jak nic, więc idę z tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Taki czlowiek im bardziej ciebie upodli tym wieksza satysfakcje czuje. A jesli I jego znajomi nie sa tobie przychylni to badz silna dziewczyno.... beda cie chcieli zniszczyc bys najlepiej cos sobie zrobila, najlagodniejsza zas opcja to psychiatryk. Ech.... gdyby to czytal moj byly az by sie zagotowal za prawde x Jest tak jak piszesz.Jestem w szoku,ze sa tu osoby,ktore tez przez to przechodza/przechodzily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem. Cały czas się bawisz. Ale uważaj. Ja też mam z tego niezły ubaw. Powodzenia kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:47moge powiedziec to samo. Moglabym mu tak namieszac... ale tu juz nawet nie chodzi o niego, raz mi sie nie chce a dwa po co mi to? Co mam wiedziec to wiem, nic nowego by to nie wnioslo. A on? I tak sie doigra, predzej niz mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSylwia
23.47 mały-Marcin ma żonę Sylwie i syna Maciusia wiec dajcie spokój idioci skończeni! i żeby było jasne tą ksywę wymyślił mu mój tato bo szwagier też ma na imię Marcin tylko jest i starszy i wyższy więc jeden wielki a drugi "mały",jak rozmawiamy to zawsze wiemy o kim mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc z 23:50 ten pierwszy:) sama bym nie uwierzyla, gdybym nie przeszla przez pieklo jakie mi zgotowal. Nienawidze tego czlowieka, a do siebie mam zal, ze nie posluchalam intuicji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia spiertalay stad, myslisz ze tylko jeden maly jest maly? Wez wyjdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSylwia
23.54.Jak można mieć jakiegoś pierwszego a potem kolejnego? paranoja jakaś.nie wyobrażam sobie czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje Ci się, że tak zrobiłeś. Ciekawe kiedy dotrze do Ciebie, że sam na siebie kręcisz bat. Są dwie opcje. Albo jesteś z******tym aktorem i znasz kobiety jak nikt inny i potrafisz udawać , albo faktycznie się zabujales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie wezcie stad te Sylwie bo nie wyrabiam:P nie wiem co bierzesz ale przestan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia się napila i nie kojarzy o czym mowa. Wkrecaj sobie dziwne akcje sylwuniu albo idź się leczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSylwia
też przeszłam przez piekło przez człowieka który w zasadzie nikim nigdy dla mnie nie był bo nawet z nikim nie chodziłam,a potem poznałam męża.ten człowiek jedynie chodził ze mną do 6,7 i 8 klasy nic więcej,nie wiem jakim prawem robi mi takie bydło..i włazi z buciorami w moje życie.koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkrecil to sobie autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałuj Sylwio, że twój świat jest taki ograniczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSylwia
jakim prawem mnie obrażacie?,nic nie piję ani nic nie biorę,nie jestem taka jak Wy!Mam chwile przerwy od podręczników,pół dnia pisania i czytania.chwila relaksu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On mnie najpierw tez w sobie rozkochal.A jak zdobyl moje zaufanie to najpierw wykorzystal (wbrew mojej woli oczywiscie),potem upodlil tak bardzo jak sie da,teraz probuje zniszczyc.Ale ja sie trzymam i wiem,ze wygram ta walke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSylwia
00.03 ograniczony??nie rozumiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak cie upodlil? Moze plotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak cie upodlil? Moze plotki? x Roznosil plotki,wysmiewal sie ze mnie z kolegami,probowal mi wmowic,ze jestem beznadziejna i goowno warta,chcial mnie doprowadzic do zalamania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego nie wolno ufac im. Nigdy! Witaj siostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ograniczony do jednego faceta i jednego doświadczenia . I jednej doktrynowo ograniczonej religii i światopoglądu. Służba swojej ograniczonej świadomości... to Ty tworzysz swoim umysłem swoj świat i jeszcze na to narzekasz? Narzekasz na to co sama chcesz i co sama tworzysz i wymyslasz? Do kogo masz mieć pretensje? Wyłącznie do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt jeszcze nie odpowiedzial,co kieruje takimi ludzmi,ktorzy chca najpierw kogos rozkochac a potem zniszczyc ? Wtf ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie... watpie, ze uslyszymy tu odpowiedz. Ale jakby nie bylo, takie zachowanie normalne nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSylwia
00,15 a ilu mam mieć? nie jestem szmatą ani żadną k***wką żeby mieć Bóg wie ilu.Na to akurat wcale nie narzekam a wręcz wpienia mnie że wielu fagasów się koło mnie kręci nawet im nie przeszkadza że jestem mężątką,Jeśli narzekam to na zdrady męża i na sposób w jaki mnie traktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSylwia
i nie zamierzam zmieniać nigdy ani swojej religii ani swoich poglądów bo jestem z tego dumna i nie uważam swojej wiary za żadna służbę a wręcz odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Ci za to Kochanie. Nie pomyślałabym kiedyś, że dzięki temu będę potrafiła wywrócić życie do góry nogami: Tobie i innym, którzy mnie... zdenerwowali :P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziekuj, znalazlas sie jedynie w dobrym miejscu o dobrej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie dlatego zrobiles mi pranie mozgu. 'Odpowiedni' czas i okolicznosci ot cala Twoja 'zasluga' To co ja zrobilam bylo sztuką przez duże S. Nawet teraz nie masz gwarancji, ze ja to ona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie badz taka hop, mina karpia jak nic cie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×