Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najlepszy prezent dla siebie

Polecane posty

Gość gość

Obdarowując innych mamy sporo radości. Lubimy też dostawać prezenty. Ale raczej nie dostaniemy od nikogo feromonów - powodów jest wiele. Może w takim momencie dobrze jest pomyśleć o sobie i sprezentować samemu sobie coś co może być bardzo pomocne w życiu intymnym i zawodowym. Nie namawiam do zakupów, ale o feromonach poczytać warto, więc zapraszam na stronę https://www.feromony.pl/pp/xppkhgeh A jeśli stwierdzisz, że to dobre rozwiązanie. To czemu nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno coś związanego z relaksem, odpoczynkiem, spa i tego typu klimatami. Najlepiej przeglądać pakiety z Prezent Marzeń - tam mają tego mnóstwo, a dopasowanie czegoś sensownego naprawdę specjalnie trudne nie będzie. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cilnka
Kosmetyki naturalne uwielbiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie to samo miałam napisać, kosmetyki naturalne to bardzo dobry pomysł dla samej siebie, ponieważ będziemy mogły zadbać o skórę codziennie, bardzo chwalone są te z naturalnym kolagenem Colway. Można je znaleźć na www.Lagenko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FelkaMeo
Nie rozumiem tego kobiecego zamiłowania do masaży, kosmetyków itp...to najnudniejsza rzecz na świecie ;) Ja sobie w prezencie sprawilam zegarek Oceanica ;) Duzo bardziej trwała rzecz - kosmetyki sie koncza, a masaz to juz w ogole godzinka i po sprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyMaya
Ja ostatnio sprawiłam sobie prezent w postaci kosmetyków naturalnych z Bioselect. Moja cera jest wyraźnie za to wdzięczna- stała się pięknie nawilżona, miękka, gładka zadbana i przyjemnie pachnąca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio zrobiłam dla siebie super zakup. Kupiłam olej jojoba głównie z myślą o moich przesuszonych i zniszczonych włosach, ale jak się okazało do skóry ciała też jest super. Najwygodniej dla mnie jest go dolać do kąpieli, po kąpieli nie muszę się już niczym smarować. Super sprawa. Polecam wszystkim zwłaszcza leniom, którzy nie lubią smarować się kremami :p Dla zainteresowanych podaje link https://www.kwiatyupominki.net/olej-z-jojoba-eco-sebum-p-987.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AliciaFlorrick
Ja też zegarek, tak jak ktoś powyżej. To bowiem jedyna biżuteria, której nie powinno sie dostawac od faceta ;) ("odlicza czas do rozstania" haha). Więc nigdy żaden nie dał mi zegarka, a ja je lubie. Wlasnie jestem na kupnie zegarka Jordan Kerr. Jaram sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja se najlepszy prezent zrobiłam gdy deskę do prasowania kupiłam. Teraz to ja rozumiem prasowanie. A frustraci nadal będą wmawiać że największym marzeniem kobiety jest książę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urobka
Ja sobie podarowałam dziś zegarek miugo :) zawsze marzyłam o wspaniałej klasyce i pudrowym pasku - nie moge sie doczekac aż przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakiś czas temu kupiłam dla siebie pokrowiec na laptopa ciekawy prezent dlatego bo umieściłam na nim zdjęcie mojego słodkiego kota. Tutaj to projektowałam https://www.youpibag.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej biżuteria to coś co kocham i w zasadzie takie prezenty uwielbiam sobie sprawiać najbardziej! Nawet kilka dni temu miałam w planach kupić sobie jakąś biżuterię w minimalistycznym stylu ale ostatecznie stanęło na tym, że z www.Jubilea.pl zamówiłam pierścionek retro z ametystem. Także jak to zawsze bywa z kobietami - nagła zmiana planów hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę że najlepszym prezentem dla siebie jest bielizna!!!! Przymierzam się do zakupy z www.sklep-biustonosze.pl fajny wybór i ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wiele rzeczy które w praktyce okaże się znakomitym prezentem dla nas samych. Może obuwie lub galanteria skórzana? Warto zerknąć na www.BucikSklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martlina
Uwielbiam sprawiać sobie prezenty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram inicjatywę obdarowania siebie czasami oraz popieram poprzedników, że domowe spa jest cudowne! Mój tata ręcznie wykonuje unikalne świeczniki, które są piękne i na pewno sprawią wiele radości. Zapraszam do obejrzenia :) https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/5x0sz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karillka
zawsze marzyłam żeby kopic sobie żelazko z regeneratorem pary i w końcu kupiłam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie wczoraj przyszedł do mnie prezent od samej siebie. Dwie pary pięknych szpilek z renee <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii prezentu dla samej siebie, to zawsze trafionym będą kosmetyki lub suplementy, akurat tutaj polecam www.Magnavita.pl gdzie znajdziecie wszystko czego Wam potrzeba w niższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo! Ja mam podobnie jak memka! Jak chce sobie polepszyć humor to wybieram bieliznę i też najczęściej z alles:D Najładniejsze są te koronkowe! A ile mam frajdy jak rozpakowywuje paczke;D To jeszcze lepszy element niż samo zamawianie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkkka
Ostatnio na dzień kobiet sprezentowałam sobie serię kosmetyków naturalnych z Bioselect. Koleżanka ****ardzo zachwala więc postanowiłam spróbować. Już teraz mogę powiedzieć, że fajnie nawilżają cerę, nadają jej miękkości i pięknie pachną! ;) Zdecydowanie był to udany prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pastor_Marian
Najlepszy prezent dla organizmu to czysta woda - wbij na Water-Star.pl - i wybierz coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×