Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość1218

Porost włosów

Polecane posty

Gość gość1218

Cześć, chciałabym jakoś przyspieszyć porost włosów bo strasznie mi sie końcówki łamią po rozświetlaniu. Rosną mi szybko odrosty ale nic nie widać ze rosną bo sie straaasznie łamią. Odrosty mam miękkie i ładne tylko te końcówki mam jak siano ale za krótkie mam włosy żeby obciąć :/ ktoś może jakiś szampon, maseczki/odżywki na włosy polecić? Dzięki bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu największe znaczenie mają geny i płeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobieta, chciałabym tylko wiedziec czy macie jakieś pomysły jak pomodz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszesz że szybko ci rosną odrosty więc nie rozumiem po co jeszcze chcesz przyspieszacz? skoro już szybko ci rosną to pewno szybciej i tak nie dadzą rady . Nie ma takich cudownych preparatów które by działaly cuda. jeśli chcesz to pół godz przed każdym myciem wcieraj w skórę głowy naftę kosmetyczną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elastabion Floslek, potem długo, długo nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggo
U mnie świetnie podziałał szampon Elastabion Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz zadbać o odbudowę struktury włosa, polecam kupić tabletki, ja biorę biotebal, magnez i jakieś witaminy w jednaj tabletce, pije pokrzywe i skrzyp, polecam maseczki z jaka kurzego(żółtko,olej lniany i jedwab) wszystko mieszamy i na głowę na pare godzin, działa cuda serio, końcówki zabezpieczaj olejkiem arganowym nie będą się tak kruszyć, gdy myjesz włosy warto wykonywać masaż głowy, bo to poprawia krążenie i szybciej będą rosły, ważne jest, aby wziazywac je na noc i nie używaj szamponów z silikonami (SLS) Alterra jest fajna, używaj masek, odzywek(biovax,kallos) super sa tez wcierki z jantaru jak masz jakieś pytania to służę pomocą bo jestem wlosomaniaczka i mam małego bzika na punkcie włosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasami jak włosy sa zniszczone i przerzedzone, to może to oznaczać pierwsze objawy anemii, idź do lekarza na badania, mi na to przepisał suplement dicofer, który bardzo szybko zadziałała na moje dolegliwości, no i tez dieta do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubuZPozka
Idz do lekarza, tak jak Ci mówią. A jak juz naprawde masz malo, to po wizycie u lekarza umow sie na zageszczanie i przedluzanie do profesjonalnego salonu, np takeigo jak Great Lengths. Na poczatek zdrowie, a pozniej wyglad. Gwarantuje, ze i tu i tu znajdziesz profejsonalistow, dzieki ktorym bedziesz wygladac bosko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×