Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zazdrosna menda

On i jego była

Polecane posty

Gość gość
Ojojoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A on taki biedny a ona jeszcze biedniejsza bo tak się produkowała że nic nie słyszałam oboje podstępni są . Sobie mòwiła to co chciała ja od razu się zamykam na takie krętactwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doprowadzą do tego co jedna mòwiła to odechce im się krętactw sami są dla mnie zgorszeniem i tak zost.chłop wrescie nie wytrzyma lub ja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego nie wytrzyma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zobacz że znów im się udało to manipulowanie tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ona zazdrosna menda ta jego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto im pomaga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę autorce nie zaśmiecać wątku. Ja bym po ujrzeniu kątem oka tych smsów powiedziała coś w stylu, że intuicja ci mówi (a nigdy się nie myli), że ta była jest dla niego ważna i to cię niepokoi. Ty nie masz potrzeby takich kontaktów z byłym i nie bardzo ci się to widzi. Zobaczysz, jak zareaguje. Powiedz, że to cię wycofuje od relacji z nim, masz z tym problem i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie wróżę związkowi w którym już na początku zaczyna się grzebanie w telefonie i decydowanie z kim partner może się kolegować a z kim nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem tego twojego bełkotu nic mnie nie obchodzi twòj bo widocznie jesteś tego warta lub masz dobrą szkołę w tej dziedzinie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J jak było fajnie z przyjaciółmi her.oj było party i łeb zdarty..a i tańce do samego rana aż koń podskakiwał wiśta wio..A kochanek pani domu był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, najpierw życzenia, wiec najlepszego. A teraz - sama napisałaś, ze rozstali sie z przyczyn losowych. Tylko. Nie dlatego, ze przestali sie kochac, ze doszło do nielojalności, gdzie kończy sie milosc i zaufanie. Niepokoi taki kontakt, bo moze on czeka, az sie zejdą? A inne kobiety na co dzien, sa tylko, zeby ukoić tęsknotę? Nie pisałaś nic od 30.12, mam nadzieje, ze dzis masz dobry dzien. Daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mam ale ty to nie ta o ktòrej pisze przepraszam Cię zròb jak chcesz ale tu można pisać o sobie i o innych a kogo ja jestem zazdr.bo już nie wiem?zapytaj się magii?Bardzo Cię proszę piękna i Bestia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że pamiętasz te zdarzenie z poprzedniego roku jak fajnie się bawiliście w twoim domku na działce a potem waliłaś w barierki a jeszcze rok temu taka byłaś silna ze wychodząc z twoimi przyjaciòłmi gdy moja mam już odeszła miałaś czelnoś po pijaku demonstrować jaka ty jesteš szczěśliwa z tego powodu gdy twòj kochaś mnie zost.Byłaš wygrana a teraz zostań przegrana choć nie powinnam Ci życzyć zle bo wtedy wpuszczamy demona , to ŻYCZĘ JAK NAJGORSZEMU WROGOWI WSZYSTKIEGO CO DOBRE W TYM ŻYCIU ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz to opiszę Ci moje leki jakie we mnie zostawiła twoja osoba myšlałam źe to mineło byłam u rodziny i rownież tam oni miesz na tym samym pietrze aż tu nagle buch.z gory bosz gdzie ja jestem w pewnym momęcie w mojej głowie zapaliła się lampka to nie ty ale jak ty chòd twòj ktòry tyle lat mnie prześladował zostawił lek.Wszystkie twoje złe emocje jakimi mnie karmiłaś pozostawiły lęk prosiłam meza aby się gdzies wyprowadzic.ale on nic z tym nie zrobił dalej mam lęki co do twojej oso y tak rany pozostają i nie wiem czy kiedy kolwiek się zabliznią bo ty nic nie robisz ani nie widzisz problemu uważasz ze jedtem chora bo to twoja còrcia tak zadeklarowała a los moze być przewrotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc jestem miła dla Ciebie tylko z tego powodu bo się Ciebie boję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wyżej ty naprawdę jesteś chora psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem podobnie, początek gnicia związku, musisz to uciąć, kazać mu sie określić, bo inaczej tylko sie beda bawić Twoim kosztem, system wet za wet to koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mężczyzna pokocha kobietę całym sercem i dojdzie do rozstania z jakiego kolwiek powodu to i tak będzie ja kochał nadal choć będzie w związku z inną. Moj były chłopak choć minęło 20 lat od naszego rozstania nadal darzy mnie uczuciem i choć nigdy już razem nie będziemy to mamy stały kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest nie mam już silnej woli , tak mnie zniszczył z nią że pisze te może głupoty ale to zranienia moje , zawsze gdzieś wejdę w g****o zamiast iść na terapię i się wygadać to tu piszę niepotrzebnie , potrzebuje kogoś silnego ale nie mam i sama jestem z tym cierpieniem .Ale coż jedna ma batalion obrońcowc a inna jest z tym sama , myślałam ze ty mi pomozesz ale ty masz żonę ktòra tobie pomaga . n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A więc piszesz prawdę a oni mówią że jesteś chory psychicznie. BO nie widzą że krzywdzą innych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto Ci pokazał ten wątek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeśli tak twierdzisz to kobieta zakochana też może kochać długo . Ale oni tego nie dopuszczają bo tyko oni są wstanie mocno kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby z niektórymi słabościami sobie poradzić to trzeba naprawdę mieć wielką siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosna menda
Prosze mnie nie obwiniać o zaśmieanię wątku, zajrzałam tu po tygodniu i nie wiem co się dzieje - tzn tyle nowych postow, niektore zupelnie niepotrzebnie bo nijak nie mają się do mojego wpisu. Dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosna menda
Może tak być że czeka... tylko po co potem te inne relacje, a ona chyba nie ma chłopka choć to niepotwierdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co zamierzasz autorko? Moim zdaniem jesteś jego plasterkiem na ranę, czasoumilaczem, (noi gdzies musi spiszczac z krzyza)ale on kocha wciąż tamta...sam się do tego pewnie Nie przyzna wiec ,,szczera rozmowa" g...o da, ja na Twoim miejscu przetrzepalabym mu telefon jeśli chcesz się dowiedzieć prawdy, pewnie pisza sobie czule smsy ale oczywiście wersja dla Ciebie to ,, to tylko koleżanką" taaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosna menda
Wiem, że ten telefon mołgby rozwiazaac sprawe, niestety jestem osobą o wrazliwym sumieniu, nigdy nie grzebie w telefonach itp, nawet nie umiem go odbokowac, bo nie pamietam, jaki ma 'wzorek';P Ale rozumiem ze bez tego to troche wróżenie z fusów. Legenda mowi, ze niektorzy sa w dobrych kontaktach z ex po rozstaniu. Wiec moze faktycznie jakos sie to zdarza czasem :P Zachowanie jego nie wskazuje na to bym byla plasterkiem na rane, po tym jak mnie traktuje aczkolwiek.... wiadomo jak to z facetami, czasem najlepsi partnerzy okazuja sie byc dupkami. A moze to on sam się oszukuje. (albo ja siebie) Rozmowa tez by sie przydala, to bedzie trudne, i tez musze miec swiadomosc ze moze on podczas niej naciągnąć rzeczywostosc. Faceci czesto udaja poszkodowanych - zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre wnioski autorko, ale niestety w szczerej rozmowie on Ci się nie przyzna, póki czerpie profity z tego związku (przede wszystkim seks) a jeszcze Nie wrócił do tamtej, to będzie strugal głupka i przekonywał ,,aleee to tylko koleżanką, już nic mnie z nia nie łączy"- ile to zdradzieckich gnojow takim tekstem polecialo... A faceci to dobrzy aktorzy. Autorko on ja kochał, nie rozstali się w gniewie i mimo związku z Toba on nadal ma potrzebę wpisywania do niej. A wiesz, dobre kontakty z eks (bez podtekstow) to można mieć raz na kilka miesięcy, raz na pol roku jak facet zapyta z czystej ciekawości ,,co u Ciebie? Znalazłas pracę czy nowego faceta?" ale Nie pisanie codziennie czy co kilka dni! On pewnie nadal się z niej Nie wyleczył. A czy wiesz, od jak dawna on ma blokadę na telefon? To tez może wiele mówić...Ok, Nie znasz wzroku więc nie masz jak po kryjomu spojrzeć w jego smsy ale powinnas zrobić taki myk- powiedzieć ze chcesz cos zobaczyć w jego galerii zdjęć, wasze wspólne zdj, bo przypominało Ci się ze nie masz go w swoim tel. i przesłać je sobie przez blotootha albo cos zobaczyć na internecie bo Twój telefon się zawiesił. Cos wymysl, byleby tylko wziąć do reki jego telefon. Już sama jego reakcja na to powie Ci wiele- jak bedzie nerwowo się wymigiwal, Nie da Ci tel do reki tzn. Ze cos ukrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosna menda
Aż tak źle nie jest, bo zdarzylo mi sie bawic jego telefonem i na odwrót ale to przy nim i innymi funkcjami typu aparat, insta itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×