Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta z Małopolski

Wyszłam za niewłaściwego faceta

Polecane posty

Gość Kobieta z Małopolski

Mija rok od ślubu i wiem już że to był mój największy błąd. Było jakieś zauroczenie a teraz pod każdym względem jest beznadziejnie. Kilka miesięcy temu poznałam innego i wiem że to ten.Paweł jest przystojniejszy i lepszy pod każdym względem od mojego męża. Doskonale się rozumiemy i chcemy być razem. Jednak nie wiem jak zakończyć związek z mężem z którym sie po prostu męczę. Najgorsze jest to że z mężem seksu nie uprawiałam pół roku a z nowym facetem regularnie. Zdaje sobie sprawe że zdradzam ślubnego.Jak powiedzieć mężowi że to koniec? Bo on ma słabą psychike i może sobie lub mnie coś zrobić jak mu o tym powiem że nie chce z nim być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jakim czasie związku wyszlas za maz? Pewnie plus minus po roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha lepszy we wszystkim od mojego męża. A skąd wiesz? Bo sprawia takie wrażenie? Dorośnij. A męża to ile wcześniej znałaś? Tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie sypiasz z mężem ? co jest przyczyną , czy ten nowo poznany facet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po roku się mężem znudziła za chwile znudzi się tym nowym. Ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwiewaj, póki nie ma dzieci. Potem to byłby prawdziwy kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z Małopolski
Z mężem znałam sie niecały rok a ślub był taki troche na siłe. Czuje w kosciach że mąż to nie ten co ma być mi pisany. Mąż to nawet nie jest i nigdy nie był mój typ faceta tak pod względem typu urody jak osobowości. Przykre i brutalne ale prawdziwe. Najgorsze jutro bo albo sylwester z mężem przed tv (nigdy nie lubiał wychodzić z domu) albo z Pawłem do restauracji i nie mam pojęcia jak wybrnąć z tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po cholerę brałaś z nim ślub. Głupia baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puknij się z Pawełkiem na dywanie salonu na oczach męża. No innego wyjścia nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z Małopolski
Napisałam wyraźnie że ślub był na siłe. Naciski matki i ojca bo stukneła mi 30tka a tu wnuków nie mają i obawa przed staropanieństwem bo wszystkie kobiety wokół mają mężów nawet te 10 lat młodsze - jak gadała moja matka z ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Ty jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak bo 30 latka słucha rodziców i pakuje się w związek którego nie chce. Co tam w związek ona się żeni bo już czas. Bujda na resorach związałaś się i wzięłaś z nim ślub bo cię chciał i nie było innego na horyzoncie teraz się pojawił ( nie wiadomo czy taki wspaniały ty też nie wiesz bo nie jesteś z nim na co dzień) i szukasz innego bolca. To tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyczie jest zbyt krotkie aby tkwic w zwiazku w ktorym nie jestes spelniona .Pozdrawiam ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z Małopolski
No nie było innego na horyzoncie to prawda. Takie życie że jak sie szuka to nic z tego a jak sie nie szuka to człowiek sie zakochuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to teraz płać za to że jesteś idiotką. Tylko tego męża szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dramatyczna sytuacja ale ludzie głupi tak mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli to slub koscielny to sprawka szatan a z tym pawełkiem to takze jest zauroczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×