Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jeżynka5902

Mój chłopak jest starszy o 8 lat. Jak powiedzieć rodzicom?

Polecane posty

Hej. Może dziwnie to zabrzmi, ale mam 15 lat i od 4 miesięcy jestem w związku z 23 letnim facetem. To nie jest tak, że "chodzi mu tylko o moje ciało czy też seks", ponieważ zapewnia mnie, że poczeka aż będę gotowa. Do niczego mnie nie zmusza (oprócz nauki kiedy mówię mu, że mi się nie chce, a czekają mnie egzaminy)Nasze charaktery są raczej zgrane ja podobno (tak mówią inni) dojrzała, on z lekka dziecinny, znamy się ponad rok, kiedy nie możemy się spotkać piszemy ze sobą. Ostatnio jednak moi rodzice zaczęli się domyślać i ograniczają moje wyjścia z domu. Nie wiem jak powiedzieć o tym rodzicom i czy to w ogóle normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fail - w wieku 15 lat miewa sie sprawdziany kartkowki a nie egzaminy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo 23latek wcale nie oczekuje seksu :o Wykorzysta Cię i zostawi z brzuchem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw poczeka na legal :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj że teraz grozi mu prokurator. Dopiero za rok będzie z Tobą bezpieczny. Nie dziwię się że rodzice będą przeciwni waszemu związkowi. 23 letniemu facetowi nie wystarcza buziaki i trzymanie się za ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie znajomość prawa szkodzi" W Polsce można legalnie uprawiać seks od 15roku życia. Skąd to 16 się wzięło? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam do szkoły prywatnej u mnie były egzaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mialam kiedys 15 lat i faceta ktory mial 23 lata. Roznica w rozumowaniu byla ogromna. Wróciliśmy do siebie dopiero jak slonczylam 20 lat i powiem ci zw trzezwiej patrze na zwiazek. 15 latka z facetem juz w pelni dojrzałym niestety jest jedną wielką lipą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×