Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak mają sie wasze psy w sylwestra, sa juz nerwowe?

Polecane posty

Gość gość

Boją się wystrzalow petard?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale najbardziej zestresowana jest kotka, już od 2 dni walą jak idioci, a ona biedna gdzieś musiała być blisko wystrzału i strasznie teraz płochliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x uspij ja. Taki kot niedorajda do niczego sie nie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:45 jakie to szczęście że taki niedorajda jak ty urodził się twoim starym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x Ataki ad personam są synonimem ludzi słabych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje psy i koty się nie boją. Dziś dzień świra z petardami, więc psy trzymam w domu, krótkie wyjścia na siku do ogrodu i z powrotem. Sąsiedzi nigdy nie strzelają, po prostu szkoda im kasy na huk i smród. Większość ma okna dżwiękoszczelne w domach, petardy to jakby pierdnięcie, tyle tylko słychać. Zwierzaki pozamykane w domach i hołota z bloków o tym wie, w związku z tym odpuścili sobie przyłażenie tu i odpalanie petard, żeby psy straszyć ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz mniej strzela. Petardy Lawa w Tesco, taka wyrzutnia kosztuje 99 zł. Za to jest fajny sweter w Carry, H&M na przykład, albo jakaś fajna bluza. Tylko jakaś śmierdząca hołota bez zębów łaziła przy stoisku z petardami, poza tym nikt nawet nie spojrzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie tam, moje najmłodsze psy wyszalały się i teraz śpią jak zabite. To będzie ich pierwszy sylwester, jeszcze nie wiedzą co to wystrzały z petard, a stare psy też sobie leżą spokojnie. One huku się nie boją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam identyczną sytuację, tylko ten "psiak" to był wielki owczarek, który gnał w amoku prosto przed siebie. szkoda mi go było. ciekawe co się z nim stało po sylwestrze. wątpię, że udało mu się wrócić do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to okropne, ale ja już widziałam kilka razy przejechane psy duże w sylwestra. Musiały się biedaki wystraszyć i wbiec pod koła. Jednak jeżdżą taksówki, różne służby, a pies zgłupieje i po nim. Petardziarzy z nizin społecznych taki widok cieszy, że ktoś stracił fajnego psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas nikt nie strzela, ani teraz, ani o północy nie będą. Wszyscy mówią, że szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sylwestra petardy wam przeszkadzają, ale u Owsiaka są ok. Pieprzone hipokrytki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj sie bardzo boi. ma biedak 11 lat, siedzi caly czas kolo mnie i dyszy. nomen omen urodzil sie w sylwestra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wielu miastach zamiast pokazów pirotechnicznych będą lasery. Wtedy nie wali siarką wściekle, smog do wdychania wystarczy, po co jeszcze syf z petard?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Owsiak też odpuści z pirotechniką, bo to truje i kosztuje. Mylisz się sieroto, że się go nie czepiali. O wszystko jak lec****etardy też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:22 weź se wystrzel, jak to cię uszczęśliwi. Tani alkohol i petardy z Biedronki. Najlepszy sposób na sylwestra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa mam siedzieć jak jakaś nornica w domu nie mogę puścić fajerwerków itp bo jakiś j****y kundel sąsiadki się boi wystrzałów! Setio2? A w doopie man te zapchlone śmierdziele zrące swoje goofna. Weź psa do domu. Załatw u weta coś na uspokojenie a nie trujesz doope ludziom! No pewnie! Mam się poświęcać dla biednych pieseczkow. Świat się wykoleił. Kundel ważniejszy niż człowiek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam HAMMER'y takie, które roz... bebenki w uszach :D taniosci z biedry jak i alko nie potrzebuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też cisza jakby to sylwester nie był. O północy pewnie będzie pokaz sztucznych ogni przez pare minut i na tym koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech mi ktoś wytłumaczy na chuj strzelać te petardy teraz czy też np o 14 godzinie? Ja rozumiem o 23-24, ale o 16??? Jaki to ma cel? A pies się mój nie boi, mnie jedynie boli głowa od tego huku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a co k******ylatujesz tu z owsiakiem?! co ma piernik do wiatraka i durnego owsiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kato, ale po srokach mogą sie udławić piórami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okna dźwiękoszczelne się spisały. Na to warto wydać kasę, a nie jakieś p/i/e/r/d/o/l/o/n/e petardy. Gada się tylko o kundlach, a o ludzkich ofiarach nie bardzo, a zawsze są poparzeni albo jakieś szkody przez to dziadostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×