Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ibadztumadra

Proszę o pomoc

Polecane posty

Gość ibadztumadra

Mam 19 lat od 10 miesięcy jestem z chłopakiem. Od dłuższego czasu zaczęliśmy się bardzo kłócić głównie z mojego powodu a mianowicie dopadają mnie humorki..próbowałam to zmienić ale to wciąż wraca.Jestem osoba wrażliwa i dziś po klotni usłyszałam ze ma mnie dosyć czasami ale mnie kocha co mnie poruszyło. Próbowałam już pigułek szczęścia od Psychiatry ale to tylko otepia i spać mi się chce.. chce się zmienić zależy mi na nim bardzo i jestem w stanie uchylić mu nieba dla tego proszę was o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne w tym wieku, hormony i tyle. Facet musi być cierpliwy. Polecam więcej seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz przyblizyc, na czym polegają te humorki? czy to kilkanaście fochów dziennie, czy 1 na dzień, czy jakiś typ reakcji, czy może taki charakter? Dla jednego humorek to wieczne zlośliwosci, dla innego humorek to np. dzień na "nie" i chęc pozostania w łóżku, gdy ma się zaplanowane zakupy, sprzątanie, pranie, prasowanie, mycie okien itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze więcej seksu juz się nie da, chyba że siedziałyby u mnie pod biurkiem w pracy i tak na zmianę raz ja na krześle raz on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibadztumadra
Mam tak ze nagle z dobrego humoru przeistacza się wszystko na nie, odwarkiwanie, złośliwość gdzie on stara się być dla mnie dobry i próbuje być wyrozumiały akceptuje moja chorobę i bardzo się w nią angażuje (cukrzyca). Wiem ze moja ciocia ma podły charakter bardzo, ale ja wcześniej taka nie byłam nie wiem jak sobie z tym radzić bo jestem jednym wielkim nadenciuchem czym oddałam od siebie najważniejsze dla mnie osoby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×