Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zielony stolec w ciąży o czym świadczy

Polecane posty

Gość gość

Od 3 dni biorę żelazo. Pije syrop z cebuli i czosnku bo mnie brało przeziębienie. Dziś wieczorem mój stolec był zielony. Dlaczego ? Wina żelaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bralam w ciazy zelazo i nie mialam nigdy zielonego stolca. Moze zjadlas cos nieswiezego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko, zawsze po żelazie jest zielony stolec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po żelazie na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja miałam przez ok.3 tygodnie zielony stolec po przeziębieniu - bardzo mnie to niepokoiło (dla mnie kolor, częstotliwość i konsystencja stolca to ważne źródło informacji ;)). Zbiegło się to z tym, że zaczęłam zażywać dupasthon i suplementy dla ciężarnych Symvital. Trzech lekarzy mówiło mi, żebym nie przejmowała się tym. Jeden radził, żebym zażyła sobie jednorazowo węgiel 2 tabletki, drugi mówił o probiotykach, a trzeci o tym, by jeść więcej zup. Gdy skończyłam dupasthon, miałam mniej zielonych stolców, a gdy zaczął się 4 miesiąc jak ręką odjął, nie było już więcej zielonych. Miałam problem z jedzeniem do 3 miesiąca i podejrzewam, że dlatego miałam takie stolce. A ty w którym miesiącu jesteś? Jak na początku ciąży, to faktycznie się nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To 20 tyg. Wyczytalam w sieci ze to moze być od żelaza. Nie wzięłam dziś żelaza zobaczę co się będzie działo czy zmieni kolor na normalny. Czytałam tez ze to może być przedawkowanie żelaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy mialyscie taki przy przyjmowaniu żelaza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy zelazie ciemnozielony lub czarny. Ale nie caly czas. Kilka dni i znów jest normalnie. Myślę że organizm musi się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, mi się wydaje, że to ma faktycznie związek z żelazem. Jak chcesz, to zrób sobie badanie kału, żeby wykluczyć pasożyty, no ale wydaje mi się to zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak miałam. Żelazo. I na dodatek bolal mnie brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żelazo jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może urodzisz aliena???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po żelazne miałam czarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może szpinaku sie nażarłaś, po tym też jest zielono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie jadłam zielonego. Odstawiłam od tamtego dnia żelazo i nadal jest taki sam ciemnozielony.wcześniej brałam witaminy pragna od ponad tygodnia biorę frmibion 2 może od tych witamin ? Wizytę u lekarza mam za 2 tyg myślicie że mogę poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w femibionie tez jest zelazo... ja po nim mam straszne zaparcia i ciemne stolce - lekarz potwierdzil ze to moze byc przyczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dzisiaj odstawiam femibion przyjmuje pragnę plus tylko nie mam dha to wezmę to z femibionu. Zobaczę co będzie się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz ciemny po tych witaminach to nadal jest stosujesz? Czy zmieniłaś na inne? Ja to wgl źle się po nich czuje. Jedynka femibionu nasilala mi nudnosci wiec wzięłam dosłownie 6 tabletek i tyle. Potem kupiłam pregne i juz było o niebo lepiej. A teraz znowu mi coś przyszło do głowy i kupiłam femibion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam nie pisać ale napisze może komuś kiedyś ta informacja się przyda. Dziś już stolec był normalny. Czyli wina żelaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No właśnie jestem w 12 tygodniu ciszy i dopiero co skonczyly sie wymioty a od tygodnia mam zielony stolec biore witaminy pregna dodatkowo luteine i dopiero od 2 dni lekarz odstawil mi no spe .chyba to od witamin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

No właśnie jestem w 12 tygodniu ciszy i dopiero co skonczyly sie wymioty a od tygodnia mam zielony stolec biore witaminy pregna dodatkowo luteine i dopiero od 2 dni lekarz odstawil mi no spe .chyba to od witamin ?

A jak smakuje i pachnie to g ó w n o?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pachnie jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
Dnia 7.08.2019 o 20:47, Gość Gość napisał:

Pachnie jak Ty

A smakuje jak twoja ciipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 9.08.2019 o 10:26, Gość xyz napisał:

A smakuje jak twoja ciipa.

Ale wygląda również jak ty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×