Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 30 nie dbają o swój wygląd.

Polecane posty

Gość gość

Dlaczego kobiety po osiągnięciu 30 tki nie dbają o swój wygląd. Do 30 nie trzeba aż tak dbać aby mieć atrakcyjny wygląd niestety po 30 kie bety stają się grube, mało atrakcyjne z nadwagą. Włosy krótkie cera zaniedbana. Dlaczego wam się nie chce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty to lepiej spójrz w lustro a nie pluj ba kobiety. Ile masz nadwagi 20-25 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po hooj? nikt tych staroci nie chce i tak roohać gdy młodych towarów pełno naokoło, trzeba być desperatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo przestało mi zależeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wygladam lepiej w wieku 34l niz jak mialam 20bo mnie teraz na to stac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pytam się o mój wygląd tylko dlaczego kobiety nie dbają po 30 te o swój wygląd. Ja nie mam problemu z nadwagą ale fakt jak się ne chce nikomu ruszać, chleje się piwo i źre codziennie obiad wygląda się jak spasiony tucznik :-) 174 cm 58 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego, że ich faceci również nie dbają. Jak widzi taka Grażyna swojego Janusza- łysego, brzuchatego z brakami w uzębieniu to też nie chce jej się starać. Poza tym brak kasy i czasu, problemy, ludzie mają ważniejsze sprawy niż dbanie o wygląd. Jeśli kobieta ma pieniądze, a do tego nie pracuje, bo np. kasa od męża- to wtedy wygląda ekstra. Ma środki na fryzjera, kosmetyczkę, chirurga, dobry ciuch. No i jak ma faceta przystojnego to jej się chce starać, żeby być dla niego atrakcyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są atrakcyjne kobiety po 30 tce ale jest ich niewiele. Te pozostałe nie mają motywacji, czasu czy chęci. Te z TV są głupie, przemądrzale aroganckie cwaniacie bezczelne ale figury mają w 99% przypadków lepszą niż kobiety z normalnych domów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadbaj o siebie lepiej bo z kazdym rokiem jesteś co raz grubszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiesz prawdę to wszystkie babochlopy się obrażają Nie wpiepszam jak wiepszek nie chleje piwa nie siedzę przed TV Dużo się ruszam jeżdżę na rowerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na życzenie
gość dziś nie dbają bo nie chcą być dymane, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo dbam, ciagle jestem na diecie i ćwiczę a i tak jestem gruba :( ale włosy mam długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak żresz jak świnia to potem i biegi 100km dziennie nie pomagają, jesz za duże porcje i za często, uciąć o 50%, a na start sokowanie z dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Z tego samego powodu co 20+. Wiek nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tez powoli sie juz odechciewa a mlodsza jestem, nie chce sie podobac. Nie chce zwiazkow w swoim zyciu to po co zwracac uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jem jak świnia. Jem bardzo mało. Prawie nie jem słodyczy. W tym roku zrobie eksperyment i będę jadla 2x tyle, co normalnie, ale częściej. Może mój organizm magazynuje bo jestem po prostu zagłodzona. Będę tez jeszcze więcej ćwiczyć i będę jadła mniej owoców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjemne z pożytecznym
E tam dieta. Regularne długie bzykanko z temperamentnym gościem i byś kalorie zgubiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci wielokrotnie tu pisali ze nie chca bab po 30 wiec po co...... a te co maja meza to juz moze odpuscily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety po 30 dbaja o swoj wyglad i to bardzo ale juz malo co pomaga autorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dbają intensywnie. To najlepszy czas w życiu kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dbają już o siebie bo "Nie pomoże puder, róż... Kiedy stara gęba już" Ja przestałam dbać o siebie ponieważ jestem zwolenniczką zasady wszystko albo nic. W wieku 20 lat miałam takie ciało że miałam wszystko i mogłam mieć wszystko i wtedy to chciało się o siebie dbać, bo takie dbanie o siebie to jak wisienka na torcie. A teraz nawet jakbym mega dbała o siebie to i tak miałabym już niewiele. Więc po co się w ogóle wysilać dla jakichś ochłapów z tego co było. Poza tym dla kogo mam się starać ? Moja miłość z czasów młodości już nie powróci choćbym się odpicowywała codziennie. Już nigdy go nie spotkam. A nawet jeśli to oboje będziemy już innymi ludźmi i nie dostanę już drugiej szansy takiej jak za młodu. To po co sie starać skoro życie jest takie beznadziejne i będzie coraz gorzej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wygladam lepiej niż 10 lat temu, stac mnie na dobre ciuchy, zabiegi, dobre jakosciowo jedzenie i fitness czy saune. Kiedy byłam studentką nie miałam prawie na nic. Mam nawet ładniejsze włosy i cerę niż 10 lat temu, zmiana stylu życia na to wpłynęła bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jem jak świnia. Jem bardzo mało. Prawie nie jem słodyczy. W tym roku zrobie eksperyment i będę jadla 2x tyle, co normalnie, ale częściej. Może mój organizm magazynuje bo jestem po prostu zagłodzona. Będę tez jeszcze więcej ćwiczyć i będę jadła mniej owoców. hhh skoro magazynuje to znaczy że dostaje za dużo, zagłodzone organizmy to mieli ludzie w obozach koncentracyjnych także zastanów sie nad sobą i naprawde zrewiduj swoje żarcie, bo jestem przekonana że żresz za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram przedmowczynie, też wyglądam zdecydowanie lepiej niż 10 lat temu. O makijażu wiem dużo co pasuje co nie ( najczęściej naturalny) Z włosami już nie eksperymentuje wiem w jakich mi najlepiej. Ciuch też dobrany. Żarcie kosmetyki wszystko o kilka poziomów wyżej. Figurka cud miód jak za młodu ( no może cycki trochę większe ) A przede wszystkim moja pewność siebie wzrosła o poczucie własnej wartości Jest Super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Totalna bzdura. Właśnie teraz dbają najintensywniej. Świadomość, możliwości, motywacja - jest wszystko. I są widoczne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pytam się o mój wygląd tylko dlaczego kobiety nie dbają po 30 te o swój wygląd. Ja nie mam problemu z nadwagą ale fakt jak się ne chce nikomu ruszać, chleje się piwo i źre codziennie obiad wygląda się jak spasiony tucznik usmiech.gif 174 cm 58 kg x Zabiedzony karzełek. Zrób coś z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mają dla kogo :P lub już nie są ładne to i o siebie nie dbają, po co? Same dla siebie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyłka. Mam i dbam. A on to docenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ktoś tam pisał temat, że kobiety po 30 są nieatrakcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisza tu smarkacze, dla ktorych 30latki to staruszki nad grobem. Wezcie pod uwage, ze tak jak wy nie gustujecie w 30+ tak i one w gowniarzach - bo co dla nich w takich ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×