Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 30 nie dbają o swój wygląd.

Polecane posty

Gość gość
Te co koło 30-stki wyglądają rzekomo lepiej. Jest taka możliwość jeżeli za młodu ktoś był leniem śmierdzącym i dodatkowo nie miał wyczucia, ale to rzekome dbanie o siebie to nikt mi nie wmówi, że jest tak samo młody jak 10 lat temu, choćby skały srały. I jeszcze jak ktoś mi wmawia że za młodu wyglądał źle bo nie miał kasy to już w ogóle śmiech na sali. Mi nie chodzi o powłoke w postaci szmat lecz świeże ciałko. Jak jest piękna dziewczyna z pięknym ciałem i młodą skórą to nawet w ciuchach ze szmateksu będzie ponętna. A jak jest kobita po 30-tce i się odstrzeli to i tak będzie po 30-tce a zabiegi kosmetyczne też szału nie robią. Makijaż na twarzy 30-letniej już tak nie upiększa wyraziście jak na twarzy 20letniej, szczególnie jak jest słaby. Z kolei mocny jest niedopuszczalny bo jeszcze bardziej postarza. Cera już nie jest tak napięta i świetlista. Nikt mi nie wetknie kitu że ma skórę lepszą koło 30-stki jak rysy twarzy są już zupełnie inne po prostu. No chyba, że ktoś miał trądzik, ale wtedy to jest inny temat bo trądzik jest rodzajem choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli majac 20 zaden nie byl zainteresowany to po 30 juz nie bedzie, kazdy z was na forum napisal, ze kobiety 30 plus to dla was popiol, wiec po co tracic kase i czas na pindrowanie, ciuchy, kosmetyki juz nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie hahaha. Co wy się tak podniecać ie tym tematem zaniedbanych 30 tek, skoro tu na forum dla faceta liczy się tylko 20 latka?więc 30 latka nie ważne czy zadbana czy nie, ale i tak wypada z obiegu matrymonialnego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam takie 27 łatki,więc nie wiem K co cho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co mają dbać? To jakiś obowiązek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie rozumiem dlaczego faceci po 30 przestają o siebie dbać. Mają brzuchy od piwska, zapuszczają brody jak jakieś drwale z lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo im się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym forum naprawdę przesiaduje niedorozwinięty mongoł który nie ma nic do roboty. I co ci durniu ( lub idiotko) przychodzi z pisania tych debilnych " opinii" ? Ku****s nie stoi? Jesteś taki brzydki/brzydka że cie nikt nie chce więc trzeba innym dowalać? Przewaliłeś/przewaliłaś szanse życiowe? I tak wszyscy mają cię w d***e. Pora zmienić taktykę. Zmień coś w swoim życiu. Zacznij myśleć zamiast wyżywać się na kobietach 30+. Będziesz kiedyś starym ramolem/ramolicą. Twój wygląd będzie poddawany cenie. I może się okazać że ocena będzie dla ciebie bardzo bolesna. Pora obejrzeć siebie w lustrze z każdej strony. Na 100% masz wiele niedoskonałości. Jesteś niedoróbką człowieka bo za grosz w tobie człowieczeństwa. Taką pluskiewką o wrednym, patologicznym charakterku. Na chwilę obecną kwalifikujesz się do leczenia bo jesteś zaburzony/zaburzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×