Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BykRyk1000

Gdzie mogę przeczytać w internecie...

Polecane posty

Gość BykRyk1000

Gdzie mogę przeczytać w internecie trylogię 50 twarzy Greya, bo szukałam, ale niestety nie mogę znaleźć. Wiem, że już troche przestarzałe, ale mimo to chciałabym po obejrzeniu filmu przeczytać te ksiażki. Albo jeśli mógłby mi ktoś wysłać na email. To bardzo proszę. Dziękuję z góry za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie zdecyduj czy chcesz ksiązke czy czytać w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BykRyk1000
Jak wynika z tego co napisałam to chce czytać w wersji elektronicznej, w jaki sposób chcesz przesłać książkę emailem? Pisząc to, chodziło mi czy nie ma ktoś tego na komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BykRyk1000
O gustach się nie dyskutuje, a poza tym dlaczego nikt nie odpowiada na moje pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie wszystkich i życzę samych pomyślności oraz dużo zdrowia! Przy okazji na dobry początek Nowego 2018 Roku polecam gorąco lekturę mojego debiutu literackiego ;-) https://www.wattpad.com/story/133592929-most-nad-gwiazdami-rozdzialy-1-3 To poruszająca powieść o odnajdywaniu siebie, miłości silniejszej niż życie i wyjątkowej przyjaźni, która wystawiona na próbę, będzie musiała zmierzyć się z przeciwnościami losu. „Most nad gwiazdami" nie jest może pomysłem oryginalnym, ale nie sposób nie poddać się miłemu klimatowi. Czytelnik poznaje kilka wątków, z których każdy ma swój początek i koniec, a wszystkie pokazują miłość w innym wydaniu. Bohaterowie powieści ulegają przedświątecznemu nastrojowi, który sprzyja wyzwalaniu cieplejszych uczuć. W czasie, gdy ludzie bardziej żywiołowo reagują na wszelkie przejawy zainteresowania ze strony bliskich, zdecydowanie łatwiej jest się zakochać. Każda z przedstawionych osób darzy uczuciem kogoś, na własny sposób. Między nimi wytwarza się magia, a wszystko kończy się w Wigilię Bożego Narodzenia. Każda postać ma swoje własne emocje, odmienne od pozostałych, dzięki temu inaczej rozumie pojęcie miłość i to, co w niej zachodzi. Beztroskie romansowanie przyprawione jest w książce śladami goryczy. Co prawda niewielkie to ślady i łatwo usuwalne, ale zawsze. „Most nad gwiazdami" pokazuje, że każdy kocha inaczej oraz że czasem, aby znaleźć swoją drugą połówkę, musimy szukać długo lub jej nie zauważamy, mimo że jest tuż obok i od bardzo dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pobierz sobie całą książkę na dici.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×