Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żona kolegi

Polecane posty

Gość gość

Mi udało się zaliczyć żonę jednego znajomego, kiedy u niego w domu popiliśmy, gdy spotkaliśmy się po paru latach.Ale po kolei,jego żonę znałem bardzo słabo,widziałem ją parę razy, mówiła mi na pan, byłem od niej o dziesięć lat starszy. W trakcie imprezy zrobiła na mnie duże wrażenie, miała na sobie seksowną miniówkę i była bardzo zgrabna i spoglądałem na jako obiekt pożądania co myślę nie uszło jej uwadze, lubiła być adorowana. Nie wiedziałem, ze koleś tak szybko wysiądzie i po pewnym czasie uśnie przy ławie, jego żona mi towarzyszyła,zaproponowałem wypić brudzia, aby mi mówiła po imieniu, zdobyłem sie na odwagę i mocno pocałowałem ją w usta ale po chwili mnie odsunęła.Wymusiłem na niej wypicie jeszcze paru kieliszków ,ale nie wiedziałem jak się do niej zbliżyć, w spodniach zrobiło się ciasno, miałem na sobie dresy i było widać wybrzuszenie,które musiała widzieć.Wstałem szykując się do wyjścia, gdy byliśmy na korytarzu przywarłem do niej mocno i zacząłem ją całować, jej opór słabł poczułem jej języczek miedzy czasie jedną ręką masowałem biust,a drugą uda i cipkę, próbowała się wyrwać ale robiła to chyba dla zasady.Uwolniłem małego i nakierowałem jej rękę na niego, początkowo się bała szepcząc ale duży.Czas gonił szybko ściągnąłem jej majtki, była już moja w*****ałem ją na stojąco.Spotkaliśmy się jeszcze parę razy ale to opisze innym razem.BYŁO WARTO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz ponad rok posuwam zone kolegi a on pracuje za granica mnie to bardzo pasuje bo oprocz nie nie bzykam innej, a ona rznie sie wspaniale uwielbia miec kuttaasa w pchizdzie A biodra ponosi ile moze zeby tylko miec calego w sobie Tylko slysze od niej jedno walmie ile mozesz.Wspaniala artystka nawet nie myslalem ze taka zone ma kolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja posuwam szwagierke jest cudowna i ostra a jej maz jeździ ciężarówka po Polsce i go nie ma caly tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz prawie rok posuwam zone koledzie i zawsze byla zadowolona, ze jest pozadnie walona,a ostatnio wymyslila sobie ze chciala by byc przerznieta przez dwuch i zebym zaprosil kolege nie wiem jak to zrobic bo nie mam takich zaufanych kolegow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To poszukaj na jakims portalu tam jest duzo chetnych panow a kochance powiesz ze to twoj kolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×