Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

seks bez zobowiązań

Polecane posty

Gość gość

Spotykam się z chłopakiem tylko dla seksu:) Ale sypiamy tylko ze sobą z nikim innym. I on się mnie pytał czy nic więcej poza seksem itd a ja powiedziałam ,że nie chce chłopaka. Jednak po jakimś czasie to się zmieniło i chciałabym spróbować coś więcej. I ostatnio pisaliśmy i ja mu napisałam żeby sobie dziewczyna znalazł a on,że po co przecież ma mnie;) a ja no największe szczęście a on że do łóżka;) a ja że dzięki i mam też inne zalety a on że chce je zobaczyć a ja że nie mówię o łóżku a on wtedy do mnie ,że przecież tylko o seks mi chodziło i zapytał czy ja chce coś więcej bałam się powiedzieć prawdy...i nie wiem teraz co mam robić..On pisze do mnie tylko o seksie i tylko wtedy gdy chce bo ja powiedziałam ,że tylko tego chce. Boję się powiedzieć prawdy bo boję się że on jednak nie będzie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marne szanse że coś z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli się do tego nie nadajesz a widać że nie to się za takie relacje nie bierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie biorę się bo mam swojego ale còdzy lepiej smakuje i co z tym zrobić?Mam ochotkę jak każda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy to zaraz sarkazmy na kobiety walicie a kobieta ma złe a i dobre dni byłoby cudownie ale juź odpuszczę sobie bo już czas i zacznę nowy rozdział myślałam ze coś z tego wyjdzie bo smakowałbyś jak lizaczek ..mmmmto bywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×