Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klatra

Szczytowanie

Polecane posty

gość dziś W pozycji klasycznej - kiedy on prawie leży na tobie ociera miejsce przy łechtaczce nasadą członka/wzgórkiem - czy jak by to tam nazywał Klatra dziś Może za słabo bywasz podniecona stad pobolewania. Polecam, doznania są fantastyczne, tzn tak z punktu widzenia faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klatra
Gosc- ja tez tego nie rozumiem. Nie rozumiem rowniez - dlaczego to palec sprawia ,ze wgl go mam. Stad ten moj post na forum. Wszystkie moje stwierdzenia bazuja na innych postach . np ( ze dociskajac czlonka on pociera o lechtaczke tylko z innej strony)- dla mnie to w miare logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klatra
Gosc- a skoro Ty nie masz lechtaczkowego to jaki ? I po czym to stwierdzasz? Piter21- pytanie kierowalam do Pan , a Ty najbardziej sie udzielasz. ;) fajnie tez spojrzeć od strony dojrzalego faceta jak to wygląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba ze pociera ja od srodka. A przy masturbacji lechtaczki tez nie masz orgazmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem mezczyzna wiec mam wytrysk ale z czyms takim sie nie spotkalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klatra dziś To już nie gadam. A kobiet tu to masz jak na lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klatra
Gosc- nie mam. Pisalam na początku ,ze to jedyny sposob w ktorym dojde .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klatra
gość wczoraj Mam podobnie, w czasie seksu stosuje wibrator analny -po tym poscie stwierdzilam ,ze jestes kobieta.przepraszam. Piter21- nie wyganiam Cie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sama piescisz lechtaczke I pupe to tez nie dojdziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klatra
Gosc- nie dojde. Moj chlopak probowal tak samo zrobic ze palcem i tu i tu ( bez czlonka) . i nie ma opcji.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klatra
Gosc- wtedy to jest taki jakby niedosyt - ze czuje ze chce wiecej . staram sie tlumaczyc jak moge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem ale dobrze ze dochodzisz bede musial Tak sprobowac ze swoja partnerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie twoja lechtaczka musi byc tez podrazniana tez od srodka. Sprobuje ze swoja to tobie powiem jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klatra
Gosc- kombinowac trzeba , wrecz polecam ;) tylko u mnie musi byc czlonek - palcem nic noe zdziala. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milo sie z toba pisze ale musze konczyc. Moze dasz jakis blizszy kontakt do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klatra
Gosc - jesli chcesz zostaw numer,albo e-maila to sie odezwe jesli chcesz o czyms porozmawiac. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z checia ale zostawilem kilka razy I nikt sie nie odezwal wiec moze zostaw swojego ja napewno odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klatra
Gosc- przykro mi ale nie zostawie. Za duzo niebezpiecznych ludzi kreci sie po sieci. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Piter21- pytanie kierowalam do Pan , a Ty najbardziej sie udzielasz. " - to oznacza że nie odpowiada ci moje uczestnictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw I szybko skasujemy. Mozemy wtedy pisac do siebie codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klatra
Piter21- zle to odebrales ;) . Gosc - nie, jesli chcesz to Ty podaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze zaloz jakiegos I podaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klatra
Hmm . napisz na radgat1329@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie korek analny albo kilka w roznym rozmiarze, lubrykant i robcie swoje...ręce będzie miał facet wolne na inne pieszczoty. Może coś jeszcze ciekawszego odkryjecie... A może spróbuj ze sztucznym członkiem lub wibratorem w pysi a on niech wsadzi w pu...pe może też będziesz mieć. Eksperymentujcie i może z czasem jak się rozkręcisz od tych orga...mów to i bez pu..py się uda. Teraz nie przejmuj się tym jak dochodzisz...korzystaj i ciesz się, że się udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korek analny fajny pomysł, facet ma wolne ręce a przy okazji może "nosić" nie tylko w sypialni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam ci Femin Plus, który znacząco zwiększa ochotę na seks u kobiet i jest w pełni bezpieczny. Możesz o nim więcej poczytać i go kupić tutaj: http://nplink.net/vnAolQ1Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×