Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdradzcie swoje pomysly jak wydzieli z 2 pokowego mieszkania kąt dla 4 dzieci

Polecane posty

Gość gość
Autorko miałam rację że będą się wyzywać od patoli, tutaj nie pyta się o takie sprawy, co najwyżej to można popytać o rochaniu, a jeśli masz więcej dzieci i małe mieszkanie to siedź cicho, o teściowych też jest dosyć ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Akurat wyzywająca była tylko jedna. Kilka osób zadaje racjonalne pytania i tyle. Były tez rady co do aranżacji mieszkania ale autorka nawet nie raczyła się do nich odnieść wiec chyba to jednak podpucha. A, ze odezwali się Ci których rodzicom zachciało się mieć więcej dzieci ... może warto posłuchać zanim nas poniesie fantazja na temat piękna wielodzietnych rodzin ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaNaDiecie
Brak prywatności faktycznie wpływa niekorzstnie na młodzież. Póki jest się małym dzieckiem wszystko da się znieść. Jak miałam 9 lat przeprowadziliśmy się do dużego miasta do niespełna 40 metrowej kawalerki.Ja, rodzice i dwóch dużo starszych braci mieszkaliśmy na jednym pokoju. Upokarzajace :/ najpierw zmarł tata, później jeden brat się wyprowadził, po czasie wyprowadził się drugi brat to wrócił ten pierwszy. Do 27. Roku życia żyłam w takich warunkach. Zaproszenie znajomych do siebie ? Ha ha możliwe ale po co ? Żeby matka czy brat słuchali i czym się mówi ? Od pół roku mieszkam z chłopakiem w domu który wybudował. Za chwilę rodzi nam się dziecko. Nigdy nie pozwolę żeby musiało ono przechodzić to co ja. ma już swój pokój urządzony i pomimo sporego metrażu i możliwości zaadaptowania strychu będziemy mieć tylko jedno dziecko. Ale to nie na temat :/ Autorko antresola to dobre wyjście w przypadku wysokich mieszkań. Stwarza pozory przestrzeni i daje możliwość szczelnego wypełnienia pokoju. Dodatkowo szafy do zabudowy typu komandor pozwalaja na ograniczenie ilosci mebli. Powodzenia z kombinowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:21 Nie dałam tyłka za dom, bo sfinansowalismy go w większości z pieniędzy ze sprzedaży mojego mieszkania, które miałam jeszcze przed ślubem więc pudło. Oj widać jak Ci żal tyłek ściska, ze ktoś potrafi zapewnić dzieciom porządne warunki, a Ty tylko uprawiasz dziki rozpłód i gnieździsz się w ciasnocie. Współczuję tym twoim dzieciom. No i masz faceta nieudacznika, który nie myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka to glupia kurfa dla ktorej wazniejsza jest lokalizacja i dawanie d**y staremu ( matko; jedno dziecko zaledwie roczek i 3 miesiace a ta juz zaplodniona)niz dobro dzieci Gardze takimi babami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 31 nie podszywaj sie szmato bo mi nie dorównujesz żeby przejąć mojego gościa a ostatni wpis w tym temacie to widzę ze w psychiatryku poniosło pacjenta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu już nawet nie chodzi o temat ale o sposób wypowiedzi. Normalnie między ludźmi w towarzystwie ma się jakiś filtr w głowie Tak? Nie mówi się wszystkiego co sobie pomyślimy tylko są ogólnie przyjęte normy dobrego wychowania. Mi również cisną się czasem na usta jakieś komentarze albo pytania ale trzymam się tego- nawet w sieci- i nie jestem niekulturalna. Czulabym się sama ze sobą bardzo źle gdybym np zaczęła się tutaj wyzywać czy obrażać. Czulabym normalnie do siebie niesmak. O ile w życiu rzadko spotyka się takie chamki tak tutaj jest zatrzęsienie. Strach założyć temat coś napisać! Wchodzi na to że większośc w życiu gra i przybiera miłą poze a jest dokladnie takim złym człowiekiem jak tu. Najlepsze że osoby- kobiety na tym forum są według mnie bardzo inteligentne i znają się na wielu sprawach..tylko no właśnie..byle dowalic. Przykre to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 33 bo tu nie szuka się przyjaźni tu się wchodzi odreagować Ja kilka lat temu też uważałam jak Ty ale zmieniłam zdanie baaa kafeteria mnie nauczyła chamstwa , kurestwa , wyrażeń , spłaszczenia realizmu itd. itp. Dlatego trzeba odróżnić internety od życia w realu, tu można być kim sie chce jak się chce i w ogóle trzeba to pokazywać Bo jest dużo osób które te pierdlonase czytają i np. robią sobie krzywdę bo ktoś ich obrzyga w siec Czują się gorszę i tak dalej , trzeba właśnie w takich tematach obnażać prymitywne lochy które mają jeden cel gufnoburza , ofiara i storpedowanie jej swymi mundrościami z doopy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:04 Ale jedynym agresorem w tym temacie jesteś Ty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktoś cie pyta o zdanie skąd wiesz kt9ry wpis jest m9j czy w ogole jest ? Może napisałam to co chciałybyście przeczytać puste lochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój styl łatwo rozpoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 02 jesteś psychiczna tu można podszyć się pod kazdego wystarczy czytać ze zrozumieniem a i dodam ze charchanie w ryj już nie jest chamskim style pisania hehe idiotko i chamko kafeteryjna już się tak nie wynielaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×