Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mimo tego, że umiecie gotować chodzicie do restauracji ?

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie. Czy pomimo tego, że lubicie i umiecie gotować chodzicie do restauracji ? I z jakiego powodu ? Nie macie czasu na gotowanie, odpowiedniego miejsca, czy z innych powodów ? Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę dlatego, że lubię. Doceniam nowe smaki, kunszt kucharza, piękne miejsce, możliwość zrelaksowania się w trakcie posiłku, bez konieczności myślenia następnym daniu w piekarniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladychanel
Chodzę, ale rzadko, bo żal mi kasy na coś, co mogę zrobić samodzielnie :-). Ale czasem mam "lenia" i lubię zjeść coś na mieście :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,jestesmy leniwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym miała więcej kasy to bym często chodziła po to żeby jeść to czego samej nie chce mi się robić albo spróbować rzeczy których sama jeszcze nigdy nie robiłam. Tylko, ze teraz zdrowo się odżywiam wiec trudniej znaleźć miejsce. Ale kiedyś dużo pracowałam i nie miałam czasu na gotowanie wiec żywiłam się głównie na mieście i smakowo dobrze ten czas wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu będzie spam... tu będzie peirdolony spam. Tu będzie spam... tu będzie peirdolony spam. Tu będzie spam... tu będzie peirdolony spam. Tu będzie spam... tu będzie peirdolony spam. Tu będzie spam... tu będzie peirdolony spam. Tu będzie spam... tu będzie peirdolony spam. Tu będzie spam... tu będzie peirdolony spam. Tu będzie spam... tu będzie peirdolony spam. Tu będzie spam... tu będzie peirdolony spam. Tu będzie spam... tu będzie peirdolony spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×