Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość2406

Sucha cera

Polecane posty

Gość gość2406

Witam. Od jakiegos czasu szukam odpowiedniego kosmetyku do mojej cery,ktora jest sucha. Mam 29 lat,cale swoje zycie uzywalam zwyklego kremu Nivea. Nie maluje sie. Jedyne co uzywam to tusz do rzes. Jednak nastapil w moim zyciu moment,w ktorym postanowilam ze chce sprobowac czegos innego. Niestety jestem tak przyzwyczajona do Nivea,ze kazdy nowo zakupiony produkt albo odstawiam w kat albo wyrzucam po 2-3 uzyciach. Szukam czegos przy czym moja cera bedzie nawilzona i matowa (z Nivea blyszczy sie kazdy milimetr mojej cery).Nie chce kremu typu BB BC itp. Czy moglby mi ktos jakos poradzic?Z gory dziekuje za jakiekolwiek odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam cerę suchą i w dodatku wrażliwą, pod makijaż używam PHARMACERIS A Vita Sensilium, krem głęboko nawilżający do twarzy. Uważam, że zamiast kupować kremy, powinnaś pomyśleć o olejkach :), ja uwielbiam i polecam olejek z kiełków pszenicy (mniej tłusty) i olejek arganowy np. na noc bo bardziej tłusty, będziesz miała długo piękną cerę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2406
Amaterasu 226 dziekuje. Sprobuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Produkty Fitomed albo sylveco plus tonik czy serum z kwasami PHA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio przez przypadek trafiłam na krem Vianek, w aptece Melissa go zamówiłam i on super sprawdza się na dzień. Na noc za to proponuję Ci żebyś używała oleju, ja akurat mieszam zwykły krem z olejem z nasion konopi (też zamawiałam przez internet) i moja cera już nie jest taka sucha jak kiedyś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anasta
i ja widziałam te kosmetyki dziś w hebe, nie używałam ich jeszcze to tak raczej z rezerwą podchodzę ale kupiłam peeling bielendy vegan friendly, dużo dziś w promocji kosmetyków mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eemmaa1
ja korzystałam z Perle Bleue Visage Care Moisturise, ale można go zakupić tylko przez internet, no i trochę kosztuje :/. Raz na jakiś czas pozwalam sobie zaszaleć ;) poczytaj o składzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankowamilena
Sprawdź sobie krem - KREM INTENSYWNIE REGENERUJĄCY DO TWARZY I CIAŁA SOS – 10% Urea z eveline, ja go mam i jest mega. Bardzo mocno nawilża, regeneruje skórę twarzy, koi podrażenia. Nadaje się pod makijaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamka
Sama mam ogromny problem z cerą, raz się świecę, raz sucha jak wiór... Usłyszałam od znajomej, że codzienne picie wody wodorowej bardzo pomaga w poprawie stanu skóry oraz włosów. Co więcej oczyszcza i regeneruje organizm oraz spowalnia procesy starzenia. Właśnie zamówiłam jej generator na wodah2.com. Nie mogę doczekać się efektów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od zawsze miałam problem z suchą cerą - żadne kremy, czy zabiegi nie pomagały. Od kilku miesięcy zaczęłam używać kremu na dzień Perle Bleue Visage Care Moisturise i jestem w końcu zadowolona. Dzięki pełnemu nawilżeniu, skóra wygląda znacznie młodziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam na twarz po prostu bylejakiego nietłustego kremu i kwasu hialuronowego takiego z pipetką. Miesza się go z kremem i jest super nawilżona skóra i wchłania się do sucha i nic nie świeci. Pierwszy jaki kupiłam był 1% i w sumie szału nie robił, a drugi kupiłam na alezielonysklep 3% i jestem zakochana w nim :D Namówiłam połowę koleżanek z pracy żeby go uzywały :) Na opakowaniu niby jest 30+ aleee lepiej zapobiegać niż leczyć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) W szkole średniej miałam koleżankę, która nadmiernie używała kremu nivea - ten z niebieską zakrętką. Oprócz tego ciągle piła "kubusie" przez co była cała żółta :D W każdym razie tak mocno przyzwyczaiła skórę do tego kremu, że w pewnym momencie małe pudełko, które mi starczało na dwa tygodnie, ona zużywała w jeden dzień. Po pewnym czasie pod moim naporem zaczęła stopniowo zmniejszać ilość kremu, który sobie aplikowała na ciało. Dziś nivea odłożyła na bok. Niestety przerzuciła się na kremy zaja :( Więc suma sumarum nie pomogłam jej, ale informacja z tego taka, że krem z zaja po wieloletnim używaniu nivea dobrze go zastąpił, tak więc śmiało możesz spróbować czy i Tobie nie pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak spędza się dużo czasu w samochodzie, to zawsze można załatwić sobie jakiś nawilżacz i odświeżacz powietrza na np. www.nanum.pl W aucie powietrze jest szczególnie suche, bo nawiew i włączone ogrzewanie wysusza wnętrze, że aż oczy szczypią :-) W domu warto wrzucić ręcznik na kaloryfer, zawsze wilgotność w pokoju będzie większa i skóra przestanie być sucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie doskonale sprawdziły się masła do ciała Efektima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli będzie się używało odpowiednich kremów i balsamów do skóry suchej i skłonnej do podrażnień to kilka dni i będziemy wyglądać znacznie lepiej. Ja osobiście mogę Ci polecić zakup sobie balsamu Cetaphil MD Dermoprotektor https://www.cetaphil.pl/107/cetaphil-md-dermoprotektor/ . Możesz go używać zarówno do ciała jak i twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×