Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

narquois

Co myślicie o wyjeździe za granicę?

Polecane posty

Gość gość
Co mysle o wyjezdzie za granice? BUAHAHAHA to jedyny sposob na fajne zycie i trzeba zrobic to jak najszybciej. A najlepiej zajac sie profesjonalnie sportem, wtedy zwiedzasz swiat i zarabiasz wielkie pieniadze grajac np w pilke albo tenisa. Nauka w szkole to wielka strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tylko nieuki dzis wyjezdzaja. PL rozwija sie szybciej niz UE. <<< Nieprawda. ja akurat wyjechałam dawno temu, bo w lipcu było 10 lat. Ale np moja koleżanka ze studiów przyjechała tutaj - środkowa Anglia - w 2017, wiosną. Miala polskie doświadczenie w banku - mordęga, tak mówiła, ale miała, też trochę robiła w jakimś nie za duzym korpo w Polsce, dość zwykłe stanowisko. Angielski dobry. wyjechała, bo miała dość polskiej mentalności, PiS-u, łysych narodowców, ograniczania praw kobiet itd. tutaj szybko się odnalazła. Pierwszy miesiąc praca kelnerki ale potem od razu do bankowego back office'a. i jest BARDZO ZADOWOLONA. a nie nieuk. w pracy ją cenią itd - a wiesz, jakie tu w bankach są bonusy dla pracowników?/ 9nie tlyko finansowe). oczy by ci wyszły. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buehehehe a ta pustaczka znowu o bonusach :D mysli ze w PL nie ma bonusów :D zreszta wole łysych narodowców niz ciapatych co sie wysadzaja, w back office kazdy murzyn sie dostanie taka prawda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 00:19 Ale Ciebie najwyrazniej nie przyjeli do banku co nie? :D FYI - zeby sie dostac do pracy w finansach choc by na najnizsze stanowisko w UK, to Cie sprawdzaja 10x dokladniej niz na lotnisku. WSZYSTKO ABSOLUTNIE WSZYSTKO. Zatem ciebie by nie przyjeli przykro mi - musialbys miec perfekcyjne referencje minimum dwie idealnie 3, z pracy wszystkie nie od kolegow :P , znakomity angielsku pisania mowiony czytany itd itp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol ma w cv tylko robienie lodow kumplom na ogniskach i grillach, w tym jest najlepszy. Wyksxtalcenie podstawowe niepelne i Nawet prawka sierota nie ma a taki tu rozgadany :D buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:23 co do prawa jazdy to od razu sierota? hm. dziwne podejście (typowo polskie, niestety). Partner mojej koleżanki Polki jest Anglikiem. Pracuje jako Java Developer. zarabia naprawdę niezłe pieniądze. jak zmieniał pracę, miał 4 interview (inne zaproszenia odrzucił) i wszędzie go chcieli zatrudnić. facet bardzo inteligentny, fajny, dobija 40stki. i co -sierota? bez przesady. miłęgo wieczoru !! p.s. jestem kobietą, mam dobrą pracę - wreszcei weekend! :) trawię obiad - i też nie mam prawka i nie czuję potrzeby. też jestem sierota? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet przed 40stką bez prawa jazdy :O takiego w życiu !!!! bym nie chciała ale jaja. tylk ofacet z prawkiem jest dobry w łóżku, taki co bez ( a najlepiej to cyklista albo jakiś tam inny gej haha) to nawet minuty nie pomacha :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W finansach pracuja same przygłupy. Juz lepiej pracowac jako brygadzista jak ja. 9tys zł co miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokladnie. Piepszone przygłupy z uk ze sterta zdjec z majorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty bingol podstawowke i 18 lat skoncz zanim pomyslisz o pracy :D wtedy 9000zl to bedzie twoja wyplata za pol roku tyrania w plu cwelu hehehe :D co za marzyciel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to 9tys zł to jakas wielka kwota dzis? Moja kolezanka ma 8000 jako managerka sieci detalicznej. Widac dla ciebie 1500zł to max nieuku bez studiow ze sie podniecasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro w finansach pracują przygłupy, to w takim razie wy, taaaaacy mądrzy, zapewne wiecie co to za operacje i pojęcia z bankowosci / finansów: assets liability management, cross currency, automated clearinghouse, funding & creaming, pooling, hedging, ringfencing, sweeps, skip day settlement i wiele innych ?? no, wiecie, prawda? i umiecie to robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skip to mi pod dom przywozili jak remont z zona robilem :D bueheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Polski zascianek przemowil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dyskusja z polakami z PL to jak rozmowa z du'pą słonia, raczej tylko z niej śmierdzi, nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zryj kał pedale z uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zone to masz ale w simsach cwelu tyrajacy na produkcji za 1500zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, trollowi udowodniono (po raz chyba setny), że jest bezmózgim biednym prostakiem, to znowu podbija tematy. żal. żal Ż A L !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włodek 85
Ten trol który wypisuje ze w UK jest wszystko 5 razy tańsze to chyba się z baranem na rozumy pozmieniał. Jedzenie kosztuje tyle samo, niektóre rzeczy troszkę mniej , niektóre troszkę więcej zwłaszcza mięso ale max powtarzam MAX dwa razy drożej jeżeli jest to np organic . Środki czystości czy kosmetyki są tańsze niż w Polsce . Paliwo troszkę droższe . Sprzęt elektryczny , domowy , samochody tańsze niż w Polsce. Coś ominelem? Tylko domy są droższe ale jeżeli drożej kupisz to normalne że drożej sprzedasz. W UK tak jak w Polsce ciężko się utrzymać za minimalne wynagrodzenie , to raczej wegetacja chyba że obydwie osoby pracują. Pod Londynem minimalnie zarabiać by wynająć mieszkanie i koszty życia codziennego to około 2000 funtów na miesiąc na rękę . Jeżeli dwie osoby pracują za minimum to mają minimum 2600 na miesiąc także jeszcze zostaje . Ja za duże mieszkanie 3 pokojowe place 900 funtów na miesiąc. Ja zarabiam około 4 tysięcy funtów na rękę na miesiąc , niedawno zmieniłem prace . Pracuje 6 dni po 10-12 h zależy ile mi się chce i ile chce zarobić . Jestem samozatrudniony . Chce to idę do pracy nie to nie ale jak chce zarobić 4k to musze te 6 dni pracować . W wakacje ponoć znacznie więcej można zarobić w tym co ja robię . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12hx 6dni= 72h 72h x 4.33 (srednia roczna tyg w roku)= 311h mies 4000 / 311= 12,86/h samozatrudnienie wiec jeszce ubezpieczenie do oplaty skladki etc. hehee no to jestes obsrus jak kazdy inny i zarabiasz min. socjalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włodek 85
Po pierwsze liczyłem 4k jako 1k tygodniowo . Conajmniej 1k bo tyle zarabiam w najgorszym miesiącu . Po marcu 1.5k tygodniowo . Po drugie napisałem NETTO czyli po wszystkich składach bo połowę kwoty chowam do kieszeni i rozliczamy się tylko z płatności kartą . Po trzecie mam bardzo lekko prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa wlodziu, ty i te twoje marzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włodek 85
Mam gdzieś czy mi ktoś wierzy czy nie heh a ty dalej sobie troluj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarioMario
Najlatwiej zaczepić się przez agencje tyle ze dziś ciężko znaleźć taka która nie będzie chciała oszukać. Ja znalazlem Agencje Pracy Natalia. Wyjechalem , pracuje - jest git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Befree33
Wyjazd za granicę to zawsze trudna decyzja. Po 1 trzeba ją dobrze przemyśleć. Kolejna sprawa to cel naszego wyjazdu. Ja jechałam z nastawieniem na pracę i dłuży pobyt w UK. Ciężko zacząć i przysłowiowo "zaczepić się" . Mi pomogła w tym Agencja Pracy Natalia z Tarnowa. Zadzwoniłam , porozmawiałam i po 2 tygodniach miałam już lot i zagwarantowaną pracę. W ciemno bałabym się lecieć a tak to miałam komfort psychiczny że ktoś trzyma rękę na pulsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabelle922
Wyjechalam i nie zaluje. Nowi ludzie, nowe otoczenie. Na poczatku stres jak nie trudno sie domyslic, jednak z kazdym dniem bylo coraz lepiej . Moj wyjazd organizowala Agencja Pracy Natalia. Bardzo jestem wdzieczna bo mimo mojego stresu Pani ciagle byla pod telefonem i udzielala mi rad , odpowiadala na pytania - nawet te banalne. Gdyby nie to to chyba bym nie wyjechala. Caluski :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunkax33
Sama musisz sobie odpowiedziec na pytanie czy chcesz wyjechac czy nie . Ja wyjechałam przez APN i nie żaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilkuletni pobyt na zachodzie to najkrótsza droga do zrobienia majątku. Innej drogi nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×