Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sukienka w groszkiii

Samotni,jak szukacie swoich drugich połówek?

Polecane posty

Gość sukienka w groszkiii
2.15 Ja wychodzę tam gdzie są ludzie. I zaobserwowałam,że ludzi takich jak ja,samotnych ,tam nie ma.Są pary. Więc gdzie samotni Panowie wychodzą? Wychodzą gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety szukaja ksiecia z bajki i nawet nie zauwazaja fajnych wolnych mezczyzn bo oni tacy zwykli, przecietni, nie wyrozniajacy sie np. dwoma glowami czy czyms innym szczegolnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienka  w groszkiii
11.20 Przesadzasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekcja nr 1
Samotni tak szukają aby nie znaleźć, najczęściej nie ruszają między ludzi i z nimi nie rozmawiają, a potem zdziwieni że im z nieba ktoś nie spadł. Aby poznawać ludzi trzeba ruszyć doopsko z domu i w takie miejsca gdzie jest interakcja i rozmowa a nie np. kino gdzie ciemno i nikt z nikim nie rozmawia tylko gapi się w ekran pełen fikcji i iluzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teren żyzny
sukienka w groszkiii dziś nie wychodzą, ewentualnie do monopolowego ( jak piją ) albo na zakupy spożywcze, koniec, raz na czas do pralni publicznej jak nie ma pralki w mieszkaniu, większość to praca-dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienka w groszkiii
19.19 Jakie to są miejsca? Konkretnie. Pytam,bo może ja w złe chodzę, a nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko szaleniec albo desperat zwiąże się z POLczyną. arogancką, bezczelną, niewdzięczną - uważającą, że dom i dzieci to kara i niewola... na jaki chuj ;-) mężczyźnie coś takiego? żeby utrzymywać, znosić humory i w każdej chwili liczyć się z oskarżeniem o 'przemoc domową' (najłatwiejszy sposób bab na rozwiązanie różnicy zdań w związkach). d***** taniej wychodzi, a nie rujnuje życia osobistego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×