Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sukienka w groszkiii

Samotni,jak szukacie swoich drugich połówek?

Polecane posty

Gość gość
Cóż, nie będę z tego powodu płakać. Skoro woli iść z inną, to życzę im szczęścia i ruszam dalej. Widocznie się dopasowali w kwestii podejścia do znajomości, to też ważne. Ja mam inną strefę komfortu i mam o niej prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nikt ci nie broni mieć swoje prawa. Możesz szukać księcia z bajki - wolno ci, tylko ile czasu tym sposobem jesteś sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź tylko od uwagę fakt, że ja w ogóle nie szukam. Ani księcia z bajki, ani żadnego innego faceta. Nie mam takiej potrzeby. I tak jak napisałam wyżej, nie nawiązuję znajomości w internecie, dla mnie to nie jest miejsce do szukania partnera. Z ludźmi z internetu to ja mogę sobie anonimowo porozmawiać na forum, czy na komunikatorze, ale nie wpuszczam ich do mojego życia. Zrobiłam tylko 3 wyjątki, po 5 latach bardzo bliskiej znajomości przez internet i telefon spotkałam się z koleżanką, raz po 4 z kolegą, który w sumie mieszkał w tym samym mieście i raz po 3 umówiłam się ze znajomym na festiwalu muzycznym, na który oboje jechaliśmy. Poza tymi wyjątkami, wszystkie swoje wirtualne znajomości utrzymuję w internecie. Bez dostępu do mojego realnego życia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To gdzie w takim razie zawierasz znajomości? Po jeśli wykluczyć pracę i znajomego znajomej to nie ma żadnych szans. Skoro net nie, na ulicy czy w klubie pewnie tym bardziej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej samej zagadać do faceta który nam sie podoba przecież to nic strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to samej! A może to morderca lub zboczeniec? Najpierw trzeba go prześwietlić do 7 pokoleń wstecz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głównie przez znajomych, czasami w klubie, na jakiejś dużej impreze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem wam jak szuka mój znajomy, facet po 40, bez nałogów, przystojny, pracujący, w miare inteligentny, ułożony, ano tak szuka że nigdzie nie chodzi, praca i dom, czeka aż panna go zaczepi sama albo zapuka mu do drzwi, chyba leniwy jeśli chodzi o poznawanie kobiet, mi się wydaje że on nie wie jak się za to zabrać ( może jest prawikiem, tak troche go podejrzewam o to ), nie wie jak zagadać itp. w sumie prosty z niego człowiek, troche trudno za nim trafić co on ma na myśli z tematem, dzień za dniem leci a on nic nie robi z tematem, dobrze że chociaż ma prace to ma zajęcie, nie wiem co z niego będzie, jego rodzeństwo podobna sytuacja, też nie sparowani, może to rodzinne czy co tam, eh, troche dziwne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienka w groszkiii
A gdzie się powinno wychodzić,aby kogoś poznać? Ja wychodzę,w miejsca które mnie interesują i same pary widzę .Wniosek z tego taki,że samotni nawet do kina nie chodzą. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzą tylko ich nie widzisz. Dziwi mnie ze chodzenie samemu do kina budzi jakiekolwiek emocje w ludziach haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienka w groszkiii
23.27 Skąd wiesz,że kobieta kłamie? Jak kończysz taką znajomiść? Informujesz kobietę o tym czy zwyczajnie przestajesz jej odpisywać (jak wielu).? Nigdy nie miałam konta na portalu ,ale od kilku osób wiem,że jak kobieta odmówi spotkania to Pan się obraża i nawet nie napisze,że dalsze pisanie nie ma sensu. Więc jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienka w groszkiii
8.29 Ja widzę same pary... Często chodzę sama do kina i nie widzę w tym nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondas z Krakowa
A kupcie sobie kotka lub pieska a nie szukacie księcia z bajki o twarzy Ronaldo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienka w groszkiii
Blondas, mi się Ronaldo nie podoba :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybka oferta finansowania Jestem gotów pomóc W celu realizacji twoich projektów, funduszy biznesu, finansowanie studiów, zakup nieruchomości lub zmiana Twój samochód, zakup urządzeń ...., ciesz się wzorami pożyczki dostosowane do wszystkich Twoich potrzeb. Skorzystaj z naszej wiedzy rzetelny i szybki. Dla wszelkich informacji po prostu spraw sobie trud skontaktuj się z nami bezpośrednio. Aby uzyskać więcej informacji, możesz się ze mną skontaktować (Christcorinn @gmail.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:41 Bo chcesz je widzieć. Ja widzę tylko film a to co wokół mnie nie interesuje. Chyba że ktoś się zachowuje jak burak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienka w groszkiii
11.12 Obserwuję jacy ludzie przychodzą. Często mam wrażenie,że jestem jedyną samotną kobietą na świecie. Wszędzie pary,grupy ,a gdzie są ludzie tacy jak ja,bez pary? Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciezko dzisiaj o kobiete do malzenstwa bo kobiety nie chca dzis slubow.i rodziny tylko niezobowiazujacego seksu z burakami albo sponsoringu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja co prawda mam konto na portalu randkowym ale pisze tylko po pijaku :). Wiem, że tak nie znajdę :) W pacy same chłopy,a wśród niewielkiej liczby znajomych też nie ma samotnych kobiet. Nie imprezuje i nie zaczepiam na ulicy. Trudno... w moim wieku (37l) i sytuacji (rozwód i dziecko) ciśnienia brak to i metody jak powyżej. Życie materialnie mam bez szału ale bardzo OK. i na nudę tez nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienka w groszkii
Wydaje mi się,że ciężko poznać wolnego mężczyznę...po 30. Większość sparowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieustanne kosze
sukienka w groszkiii dziś 8.29 chodzisz sama do kina, ok, i co niby oczekujesz, że przy kasie zaczepi cię książe i zaoferuje że koło ciebie w kinie posiedzi? Nie rozumiem kobiet singielek, dlaczego to wy nie potraficie zaczepić interesującego was faceta? A może dlatego że zwyczajny facet to dla was śmieć, bo dla was to albo książe albo nic, i same boicie się zaczepić bo boicie się olania was jeszcze bardziej niż faceci, którzy kosza dostają codziennie i często bez powodu. Nie każdy urodził się księciem czy modelem, szansa że 99.9% jest po prostu przeciętna. Dlaczego faceci boją się was zagadać? Bo mają zrypaną psychike gdy ciągle dostają kosza. Kobiety by po drugim razie zwątpiły i się poddały, deklarując że wolą zostać starymi pannami zamiast być upokorzone. Faceci często dostają kosza dziesiątki jak nie setki razy i muszą z tym żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerokie pole do wyboru
gość wczoraj nigdy nie wiadomo kto jest po drugiej stronie, może to akurat ktoś kto by świetnie pasował, nawet jeśli nie mieszka blisko, bo w codziennym życiu byś miała zero szansy na poznanie tej osoby z względów logistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Bylam w klubie na Sylwestra, w zeszlym roku nie za czesto gdzies wychodzilam, wiem, moj blad. I powiem wam ze dawno nie spotkalam tylu milych dzentelmenow. Niestety, o ponad dekade mlodszych ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przez internet to chyba troche na siłe? Tzn przez portale randkowe? ja od ponad 10 lat po rozwodzie, nie szukam, nie umówiłam sie ani razu z nikim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo starsi już na emeryturze, siedzą z pilotem przed TV i minute po pólnocy już chrapią, bo dla nich nowy rok to żadne szczególne wydarzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bierne te damy
gość dziś nie próbując oczekujesz rezultaty? to tak jak stojąc w miejscu oczekiwać że gdzieś się dojdzie. Niestety potrzebny jest wysiłek w każdej swerze życia, i często wiele porażek. Ale łatwiej nic nie robić i czekać na cudo aby się przytrafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gra liczbowa
gość dziś portale są dla niewypałów, normalni ludzie poznają się w codziennych sytuacjach, szczególnie gdy specjalnie zmieniają co jakiś czas rutyne aby być w innym otoczeniu gdzie są inni ludzie niż zwykle, bo poznanie ludzi to często prosta matematyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienka w groszkiii
A gdzie ma szukać i jak?Konkretnie. Piszecie tylko o portalach. Ja tam samotnych nie spotykam nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 32 lata i jak mnie denerwują laski po 30 startujące do mnie. W głowie mi pojawia się jedna myśl, co ty stara babo myślisz, że się na ciebie skusze. Pewnie już biegne. Jakoś się powstrzymuję i je grzecznie zbywam, ale już to się robi irytujące. Niech 30+ startują do 40 latków nie wiem, ale chociaż jak bedę miał 40 to wątpie, że nagle zaczną mi się podobać stare baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobisty konsultant
sukienka w groszkiii dziś ma szukać tam gdzie wychodzi gdzie są inni ludzie, tam można obserwować a potem zagadywać. Moge z tobą iść i ci pokazać dokładnie co, jak i gdzie, ale za takie "konsultacje" kasuje 250PLN za godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×