Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xciekawax

Związek z chłopakiem pracującym za granicą

Polecane posty

Gość xciekawax

Witajcie! Nurtuje mnie sprawa,kobiety których mężczyźni pracują za granicą lub widujecie się rzadko jak się zabezpieczacie? Mój wyjeżdża na miesiąc i wraca na 1,5tyg czasem nie ma go dłużej. Myślałam nad tabletkami aczkolwiek to trochę bez sensu..brać cały miesiąc podczas gdy przydałoby się tylko przez tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! Nurtuje mnie sprawa,kobiety których mężczyźni pracują za granicą lub widujecie się rzadko jak się zabezpieczacie? Mój wyjeżdża na miesiąc i wraca na 1,5tyg czasem nie ma go dłużej. Myślałam nad tabletkami aczkolwiek to trochę bez sensu..brać cały miesiąc podczas gdy przydałoby się tylko przez tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
C.d....brać cały miesiąc podczas gdy przydałoby się tylko przez tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie inną metodę poza prezerwatywami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki, ale brane z głową to najlepszy sposób. Pamiętaj, że tabletkami możesz uregulować sobie okres. Na przykład przesunąć o tydzień, jeśli wtedy akurat twój partner wraca. Po prostu bierzesz bez przerwy tabletki z następnego opakowania i wówczas okres się przesunie, a twój ma cię bez podpasek i bez tamponów. Dobry ginekolog ci to wytłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uzywam krazka dopochwowego. Wkladam go i co 21 dni wyjmuje czekam na okres a po 7dniach znowu wkladam. Moim zdaniem lepszy jest od tabletek bo nie musisz codziennie pamietac o ich zazyciu i niepsujesz sobie watroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×