Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skracanie szyjki a orgazm

Polecane posty

Gość gość

Witam . Od pewnego czasu mam problem ze skracaniem szyjki macicy w 23 tygodniu zalozoni mi szef na szyjce co za tym idzie zakas sexu :( Tu jest wielki problem moje libido w czasie ciazy wzroslo 1000% i ciagle w glowie kraza mi mysli o malej przyjemnosci . Co sadzicie o przyjeciu np 2 nosp odczekaniu na dzialanie i maly orgazmik ? Tak sobie pomyslalam a moze ktoras z was wie czy to duze ryzyko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile mm ma szyjka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nie powinnaś bo w przypadku twojego problemu chodzi jak najbardziej o orgazm też. A faszerowanie lekami z na zapas bo masz chcice to już głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bo masz chcice" ?! Sorry chcice to moze miec krowa .... Nospe mam przykazana 3x dzienie po 1 wiec dla tego sie tak zastanawiam . .. Szyjka ma 20 mm twarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wybacz moze jeszcze raz: bo masz w głowie myśli o małej przyjemności -orgazmiku. Tak lepiej? Skoro takie masz potrzeby i to twój priorytet to rób jak uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, że jest Ci ciężko ale odpuść. Zajmij się czymś, zrób coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre kobiety nie powinny zachodzić w ciążę. I tak, to jest chcica. Czyli z własnego rozumowania jesteś jak krowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesamowite, że można myśleć o sobie a nie o zagrożeniu dziecka. A potem jak coś się stanie to wielka rozpacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchajcie po to zadaje pytania aby zebrac odp moze ktoras z was rozmawiala z lekarzem na taki temat . Chyba nie napisalam ze tak zrobilam a szukam porady wiec prosze mi tu nie mowic ze dzieci nie powinnam miec a zastanowic sie nad soba czy kazda wasza decyzja w zyciu byla dobrze podjeta ... Moze byscie zwrocily uwage na to ze szukam pomocy a nie stwierdzam fakt !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytalas odpowiedzi lekarzy z linka? Masz tam jednoznaczne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle o dziecku i to wlasnie z tego wzgledu zadalam to pytanie i dobrze zrobilam bo niektore wypowiedzi obrzydzily mi wszystko i nagle checi poszly w niepamiec . Dzieki za odpowiedzi osob ktore powinny sobie dogodzic widze ze w zwiazkach nie zyjecie albo po prostu ze wzgledu na wsz wredny charakterek wasi chlopcy was nie posuwaja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A swojego lekarza nie posiadasz ? Wolisz się pytać ludzi w internecie o tak ważną kwestię ? Przecież tu chodzi o życie twojego dziecka! Wiesz co oznacza skracanie szyjki w 23t ? Do kogo będziesz mieć pretensje jak tego dziecka nie donosisz przez swoje fanaberie ? Bo orgazm to fanaberia. Kobieta już w czasie ciąży pokazuje ile może się poświęcić dla własnego potomka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:32- święta racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ty się nie martw o innych tylko zajmij się sobą i swoimi priorytetami. Lekarz zakazał ci seksu a ty dalej swoje bo ci się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orgazm może powodować skurcze macicy, a te są groźne przy krótkiej szyjce, mogą nasilić jej skracanie i doprowadzić do porodu przedwczesnego. Nasienie może powodować rozmiękczanie szyjki- jak wyżej. Podrażnienia mechaniczne szyjki również są z powyższego względu groźne. Więc nie, żadna forma seksu, z orgazmem czy nie, masturbacja również, nie są bezpieczne, no chyba że ograniczysz się do zrobienia dobrze mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×