Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziecko w tym wieku?

Polecane posty

Gość gość

Cześć, kobietki! Od jakiegoś czasu spotykam się z 45-letnim facetem. Ja mam 33 lata. Ostatnio zaczęliśmy rozmawiać o dziecku. On przez całe życie nie chciał mieć dzieci,ale odmieniło mu się. Stwierdził, że chciałby mieć dziecko, ale boi się, że jest już na to za stary... Ja już też najmłodsza jak na pierworódkę nie jestem, ale oboje jesteśmy zdrowi. Sama się zastanawiam, czy próbować czy już odpuścić. Czy on faktycznie może być za stary na dziecko? Znacie jakieś pary, które są w zbliżonym do nas wieku i dopiero zostali rodzicami? Czy niesie to ze sobą jakieś poważne ryzyko, jeśli o zdrowie dziecka chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja przyjaciółka 30 jej mąż 47. Rok temu urodziła pięknego zdrowego synka. Ważne jak się czujecie a nie to co mówią czy mydła inni. Ty jesteś młoda i wcale nie zacstara na zajście w ciążę. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam parę ona 36, on 62 lata jak zostali rodzicami. Nie wiem, czy to wina wieku, czy innych czynników, ale dziecko nie jest zbyt inteligentne, ma problemy z koncentracją i ogólnie jest dziwnym dzieckiem, ma teraz 8 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku skończę 33, mąż 45 i w marcu urodzi nam się syn. To nasze 4 dziecko, chciane i wyczekiwane. Też myślałam, że to późno, ale biorąc pod uwagę że mężczyźni na ogół starzeją się wolniej niż kobiety uważam, że do 50tki facet jak najbardziej może zostać ojcem. C. Pazura jest po 50tce i spłodził kolejne dziecko, wielu celebrytów w tym wieku dopiero myśli o dzieciach. Argumenty że można nie dożyć 18tki dziecka, bo takie też słyszałam są mocno przesadzone, ostatnio w moim mieście nagle zmarła dziewczyna osierocając 4 małych dzieci, a miała 30 lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korwin-Mikke po 70-tce został po raz kolejny ojcem. Wiek u faceta nie jest przeszkodą, gorzej u kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzięłaś dziadka za partnera, no cóż. U nas na zebrania w szkole syna też chodzą tacy starzy rodzice, którzy dopiero po 40-tce wzięli się za rodzicielstwo. Niby nic złego, jeśli macie jeszcze zdrowie i cierpliwość do wychowywania dziecka. Ale z reguły młodzież woli młodszych rodziców, znających nowinki techniczne niż starszych dziadków, którzy na niczym się nie znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem, moja 75-letnia babcia bardziej ogarnia nowinki techniczne ode mnie, która ma ledwo 25 lat. Też myślę o dzieciach dopiero za 5-10 lat i wcale nie bede się czuła starą matką. A jak nie lubisz starszych matek od siebie, to może dla własnego zdrowia nie przychodź na wywiadówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto powiedział, że nie lubię? Obojętne mi to, stwierdziłam tylko fakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to chyba kilogram wiagry przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt jest taki, że wiek rodzenia dzieci się znacznie przesunął i ten wiek w którym jest autorka to obecnie norma. A jak ktoś tego jeszcze nie może ogarnąć, to on jest zacofany i średnio się dogada z własnymi dziećmi, bo nie idzie z duchem czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DNA mężczyzny też jest gorsze z wiekiem i ma wpływ na zdrowie dziecka. Ja mam 35 mój facet 33 I jakoś jestem spokojniejsza o zdrowie dziecka niż gdyby miałby być 10 lat starszy. Ja bym nie chciała z kimś w takim wieku, ale to Twoja decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wywiadówki nie chodzi się dla zdrowia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odautorki
Ojca dziecka nie wybiera się na podstawie wieku, (nie)stety. Zazwyczaj dziecko chce się mieć z człowiekiem, którego się kocha. Dziękuję za wszystkie opinie. Widzę, że większość jest pozytywnych. Cieszy mnie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×