Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość and_gorzow

Żona chce być wykorzystana na śpiąco

Polecane posty

Gość gość
Właśnie tak od tyłu lubi najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho, czyżby tylko sami masturbanci tu pisali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka żona to skarb,moja jest taka że kiedy tylko chwilę po niej podłoże się do łóżka to już nie da się ruszyć bo twierdzi że się spóźniłem...może się masturbuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedziałam że to takie przyjemne aż do czasu kiedy mąż mojej siostry przypadkowo u nas nocował (męża nie było wtedy) i kiedy spałam we mnie wszedł.Było cudownie kiedy przebudziłam się orgazmem...Był dalszy ciąg ale to inny temat opowieści:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem tak. Jak mogłem-to nie chciała i na nieśpiąco, i na śpiąco. -teraz jak niemogę, to by chciała i na nieśpiąco i na śpiąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to bywa przedmówco, dlatego ja swoją dymam przy każdej okazji, a najlepiej lubię ją obudzić k*****m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:51 I tylko tyle?troć to zbyt mało,wysil się na bardziej coś wyrafinowanego lub zapytaj Ją o czym marzy tęskni chce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żonka woli wystawić dupcię pozwala mi na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas o swobodzie zadecydowały warunki mieszkaniowe i bliskie kontakty rodzinne. Nieduże pokoje sypialnie i częste wizyty ze spaniem siostry z mężem. Na co dzień zawsze drzwi sypialni otwarte, jak nie to od razu zaparowane okna. Śpimy nago, oni również, więc przy spacerze do łazienki lub rano ciekawe widoki nieuniknione. Jak siostra mojej żony została sama, rano przyuważona odkryta nieco, moja po cichutku i dając mi znać że też mam przyjść zaczęła ją stymulować delikatnym i miękkim dildosem. Trochę się poprawiła żeby lepiej wystawić swoje wdzięki na pieszczoty, musiała się obudzić, ale do końca udawała że śpi. Na koniec mrucząc jeszcze smacznie uspokajała się we śnie, my wyszliśmy, a potem jakby nigdy nic. Tylko na drugi dzień w rewanżu to samo zrobiliśmy z nią mojej żonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem robię żoneczce masaż. Wtedy długo jest rozluźniona i gotowa - masuję i oliwkuję z pachnidełkami obficie całe ciało, głęboko waginę również. Po takim czymś lubi jak w nocy i rano przy przytulaniu wchodzę w nią penisem. Pręży się jak kotka, wypina dupcię, albo obejmuje mnie nogami zachłannie otwierając się na przyjęcie twardziela. Nigdy wtedy nie ma ostrej jazdy, ale błogie prężenie i delikatne kołysanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daro

Nie wiem jak wasze żony Ale moja lubi sex.Lubi też jak ją biorę na śpiąco. Kiedyś się zdążyło że że długo robiłem palców.. I nic więc wylizałem jej obie dziury i nadal nic.Dopiero obudziła się głośno stękając jak miała całego palca w odbycie.Myslalem że się obudzi zła ale kazała mi nie przestawać i wzięła mojego kuta.. do buzi i skończyłem po paru chwilach w jej ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka

Czasami nie mam ochoty na seks ale w tym sensie że jestem zbyt zmęczona żeby zadowolić partnera, natomiast nie mam nic przeciwko żeby on mną się zajął. Nie wiem dlaczego on czeka aż ja zasnę, ale uwielbiam kiedy we mnie wchodzi niezależnie czy śpię czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×