Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niederschlesier

Co sądzić o takich słowach dziewczyny poznanej w niecie?

Polecane posty

Napisała mi: "nawet nie wiesz, jak dobrze na mnie wpływasz", innym razem, że chętnie obudziłaby się koło mnie... Zastanawia mnie, też co napisała wcześniej, kiedy pokazałem jej swoje zdjęcia. Napisała mi, że wyglądam "sympatycznie i niewinnie"... I się zastanawiam, czy to był komplement, czy nie, bo wiadomo: niewinność=słabość. A Pan Marek Kotoński uczy, że kobiety gardzą słabymi mężczyznami. Więc nie wiem, czy traktować to jako komplement, czy wręcz przeciwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ten od Monaru he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Tobą gardzi, chce żebyś ją woził, stawiał itd. ...ale dopy nadstawi innemu którego będzie przy tobie nazywała chuyem, to zwykłe zachowanie kobiety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz własny rozum czy aby myśleć musisz posiłkować wątpliwą wiedzą jakiegoś domorosłego internetowego znawcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"RADIO SAMIEC" Skisłam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie potrafisz rozszyfrować co ona ma na myśli, to może i lepiej, że nie rozumiesz i tym bardziej tłumaczyć ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak pisałem Poszedłem na drugą stronę ulicy nie mogłem oderwać od niej oczu musiałem ruszyć za nią ta wielka dupa działała na mnie jak magnes.Byłem zahipnotyzowany .He

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niederschlesier
09:57 - Waży około 57 kg, przy 167 cm wzrostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×