Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pani EL

Czy moj facet t nieudacznik?

Polecane posty

Gość gość
To że on jeszcze musi zabiegać całe życie o pierdziochę bo inaczej do sądu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziały gały co brały a jak ci autorko nie pasuje jego styl to daj mu spokój bo małżeństwem nie jesteście. Znajdź sobie osiołka spełniającego twoje zachcianki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu ja oceniacie ? Przecież napisała że on jest nierobem i się nie kwapi do pracy , tacy ludzie się nie zmieniaja, będzie robiła na swojego misiaczka do końca życia , jak moja ciotka która od 25 lat robi na wujaszka i on jej wylicza jej własną kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze zadaj sobie pytanie czy on waszą znajomość traktuje poważnie bo raczej chyba nie. Mój facet też przeżył wypalenie trwało 2 lata wszystko prawie było na mojej głowie ale w końcu z pomocą stanął na nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej mnie śmiesza ci znawcy "materialistek". Taki jeden z drugim, co to maja problem, ze kobiecie trzeba postawić piwo/herbatę i takie nazywają materialistkami:D żenada Autorko - moze nie jest nieudacznikiem, piszesz, ze przewracowal 10 lat, czyli od 19 roku zycia, to nie jest zle. Proponowałabym raczej rozmowę, w której każde z was opisze jak widzi przyszłośc (rowniez pod względem materialnym). Niestety tez czasy sa takie, stracone "pokolenie 1500", czyli pracujący za grosze, mieszkający ze współlokatorami i jeszcze rodzice pomagają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może się wypalił zawodowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tłumacz się z tego że facet ma ci postawić kawę , w Rosji i na Ukrainie chłopy całe rodziny utrzymują a ty się będziesz spowiadac z herbaty za 2,50 , nie osmieszaj się dziewczyno , jak faceta nie stać na taki wydatek to się go kopię w doope a nie tłumaczy z "materializmu "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie ma jeszcze własnościowego mieszkania i samochodu w wieku 29 lat i zarabia marne 3k netto to nieudacznik... Udacznicy zaczynają się od 5k netto + własna firma i takiego szukaj jako minimum bo będziesz mieć ciężkie życie i być może będziesz musiała pracować po ślubie czego Ci nie życzę! Powadzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Materializm to jest jak kobieta wymaga torebek i perfum Chanel albo naszyjnikow że złota bez okazji a nie ,że ogóle wymagasz żeby na siebie robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przecież on na siebie robi, gdy ma takie potrzeby. nie wydaje mi się, żeby autorka mu garnek napełniała, skoro sama ma przestoje w zarobkowaniu wykręcając się studiami. zresztą jak ja bym się cofnęła właśnie 10 lat wstecz, do autorki wieka i jak ja bajdurzyłam gdzie ja nie będę hihi, ciebie też autorko wkrótce czeka zimny, orzeźwiający prysznic na "polskim rynku pracownika" jak go medialnie lansują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zresztą jak widzę to koło 30 roku życia wielokrotnie przychodzi rozczarowanie polskim rynkiem pracy. gdzie prywaciarzowi by wątroba uschła, gdyby podzielił się wartością dodaną z pracownikiem wartością dodaną z biznesu. nawet ci, którzy wyjechali wielokrotnie do Warszawy na studia wracają w rodzinne strony pod dach rodziców, gdyż wyzysk za śmieszne pieniądze, horrendalne ceny za wynajem i raty kredytu generują wreszcie ekonomicznie racjonalne zachowanie, że bycie trybikiem w machinie wyzysku się nie kalkuluje. współczuje tym, którzy nabrali kredytów na 30 lat albo co miesiąc nabijają kabzę kamienicznikom i boją się gęby otworzyć w pracy w obronie własnej godności, aby nie stracić tejże iluzji szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani EL
Spoko, tylko ze ja niemal bez doswiadczenia jestem w stanie zarobić 1600, on wiecej nie bedzie mial niz 3k, najczeciej jest to kwota -1,7-1,8k ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:12 a ty zarabiasz 5k+ własna firma? Czy też jesteś nieudacznicą pasożytującą na udaczniku? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:21 zarabiasz 1600 i nazywasz faceta niudacznikiem? Naprawdę jakaś psychiczna jesteś bo twoje plany to jeszcze nie osiągnięcia, co potwierdza to 1600 :-D ...w wieku 30 lat będziesz yebała w urzędzie w najlepszym razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...a w domu będzie cię lał twój właściciel firmy i nazywał głupią kur/wą a nie nieudacznicą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani EL
mowie o pierwszej leszej pracy w Polsce B Cale zeszle wakacje sprzedawalalm trukawki w szwecji i mialam 15k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle że to facet jest od główna głowa od utrzymywania domu a jeśli nie to niech facet zachodzi w ciążę rodzi dzieci , aha i ma tolerować nie ogolone pachy i nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od utrzymywania domu to są oboje partnerzy, to się nazywa partnerstwo. Chyba że jest się roszczeniową polską krową-pasożytką. A co do rodzenia dzieci - jak to dla ciebie taka "kara" i straszne poświęcenie, to nie miej dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani EL
Ale ja zarabiam, więc nie wiem, kto u jest roszczeniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego błąd, że nie podnosił kwalifikacji zawodowych. Tak czy inaczej jesteś młoda i brak ci doświadczenia życiowego i pewnego dystansu, który przychodzi z wiekiem. Jeszcze nie stoczyłaś się z nieba do piekła, a życie kopie po tyłku. Pieniądze są, pieniędzy nie ma. Stąd mówienie o człowieku, który na siebie zarabia per "nieudacznik". Nieudacznik to menel żebrający (choć historie są różne), człowiek na utrzymaniu drugiego człowieka. Tutaj można tylko napisać, że nie jest ambitny. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:59 jak ci nie pasuje to znajdź sobie drugą taką jak ty wygoloną i obydwie nic nie róbcie tylko leżcie i pierdżcie... ciekawe ile będzie trwała ta nirwana? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...nie będziesz musiała znosić wstrętnego faceta i rodzić ,,mu" dzieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...i tego ci życzę, niech się spełni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś kolejny nierob się tu oburza , bo widzę że jeden i ten sam roszczeniowy pseudo facet tu siedzi , masz rację bądź utrzymankiem jak do tej pory , dziewczyna jest młoda a na siebie zarabia , facet stary dziad i jest leniem , jaka tu filozofia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie daj się stlamsic dziewczyno bo zaraz ci wmowia, że ty masz na niego robic i znosić bierność i brak zaradności życiowej , zasłużyłas na prawdziwego faceta który będzie się lapal każdej fuchy żeby wam obojgu było lepiej , uwierz mi znam takich co jak nie pracują to ich nosi dosłownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko - jesteś roszczeniową cipką. Tak, Twój facet to nieudacznik - powinien kopnąć cię w dupę za takie podejście do życia. Skoro tego nie zrobił, to rzeczywiście nieudacznik. Podaj mi numer do niego - oświece go, jaka ma wspaniałą laske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jasne - klient ma padać na pysk, żeby wątpliwej konduity laseczka żyła jak pączek w maśle...a jak nie będzie zapierdalał, to laseczka go zostawi, bo nie da się poniżać i znajdzie nowego jelenia. Autorko - idź i nie grzesz więcej, bo to, co piszesz świadczy o Twoim miernym poziomie umysłowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś człowieku leniwcem i usprawiedliwiasz leniwca - co za dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej jej facet jest roszczeniowym leniem bo mu nie przeszkadza że dziewczyna robi a ten leży do góry fredzlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×