Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pani EL

Czy moj facet t nieudacznik?

Polecane posty

Gość Pani EL
A skąd wiesz , jakie on ma plany? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani EL
Te 3 tys, to w czasach 'swietnosci', ze tak powiem, praca na dwa etaty. Niestety najczesciej to byly niecałe 2 ale i tak lepsze to niz zasiłek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani EL dziś A skąd wiesz , jakie on ma plany? xxx Problem w tym czy TY wiesz jakie on ma plany?! Bo cos mi sie wydaje ze bladego pojecia nie masz - a raczej masz tylko nie przyjmujesz do wiadomosci ze on sie zenic i miec dzieci nie ma najmniejszego zamiaru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani EL
a własnie ze mi mowil ze chce sie ustawic i wyprwadzic i co, zatkalo \?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jedynie pozostaje zapytać co, w jaki sposób zamierza ten plan zrealizować. Autorko- jedna tylko uwaga: postaraj się odróżnić wsparcie od matkowania dorosłej osobie. (tzn sama sobie szczerze odpowiedz, jak to wygląda w waszej relacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś kto nie na ochoty zapiep... od rana do nocy na babę to nieudacznik? Masz 21 lat, znam multum takich udacznic jak ty, w twoim wieku fantazjowały o własnych firmach i tym wszystkim o czym piszesz a teraz po latach robią w butikach za najniższą krajową :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko planować sobie możesz ale życie to nie bajka... o lampie Alladyna z dżinem w postaci faceta :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani EL
Na żadną babę, b powtarzam, nigdy mu nie pozowliłam postawic mu nawet kawy! Umiecie wy czytac, juz nie wiem kt raz to pisze Ciekawe kto by utrzymal dziecko jakbym wpadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka jest materialistka. Może nie szuka sponsora ale całkowicie nie wie o co chodzi w małżeństwie. Zwiazek to nie grupa zadaniowa to realizacji celów, twoich celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani EL
To ze martwie sie o faceta ze lezy cale nie i nic nie robi od msc to nie znaczy ze jestem materialistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się gadaniem męskich nierobów , którzy za materializm uznają nawet to że mają się sami utrzymywać bo najlepiej jakby kobieta na nich robiła , co za wory śmieci bez honoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że nieudacznik on się już nigdy za robotę nie weźmie ,mój brat zaczął ostro pracować mając 17 lat majac 18 dorobił się własnego audi , chcesz sobie zniszczyć życie to z nim zostań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość miłością ale jak ci dziecko będzie przymierac głodem to będziesz płakała na swój los coś ty sobie za faceta wzięła , o ile nie masz krzywej twarzy a jesteś młodziutka daj sobie spokój z takim gościem , 30 lat i goły zadek, czas leci nie ublaganie , ja mam chłopaka 21 lat 2800 zl na rękę , szkole opłaca sobie sam własne auto , i wcale nie jest jakiś super rozchwytywany - bo taki facet to standard a nie wyjątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:54 2800 ułomna jesteś? Autorka na takich jak twój chłopak sra, to znaczy uważa go za nieudacznika a zapewne i ciebie za nieudacznicę a Ty ją jeszcze popierasz :-D ...pewnie masz geny chłopki pańszczyźnianej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani EL wczoraj a własnie ze mi mowil ze chce sie ustawic i wyprwadzic i co, zatkalo ? xxx Dla ciebie "ustawic i wyprowadzic" to to samo co "ozenic sie i miec dzieci"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani EL
gość dziś tak się składa ze mysle o jej chlopaku odwrotnie, zatkało? a zeby sie wyprowadzic i ustawic niestety na o też pieniązki są potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani EL
jak nie widzisz roznicy miedzy 21 latkiem zarabiajacym prawie 3k a 30letnim co nic nie robi to ci wspolczuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez kiedyś z takim bylam. Wiecznie zapozyczony... Wtedy bylam zaslepiona, zakochana. Na szczęście rozstalismy się i mam teraz takiego co zarabia 7 tys na rękę, a ma 25. Kompletnie autorko niebo a ziemia, chodzi też o jego intelekt i zaradnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani EL
Ten dlugow na szczescie nie ma, madry chlopak, dobry, mily, tylko nie wiem czemu taki zastoj ma, nie wierzy w siebie, nie przejmuje inicjatywy zeby polepszyc swoja sytuacje, siedzi cieplo ma i mu dobrze, martwi mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość materialna księżniczka
robobochłopek i świnka bez wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twardo stąpający po ziemii
Powiem tak, w dzisiejszych czasach bez sensu mieć żonę, a tym bardziej jeśli to jest roszczeniowe niewierne polskie kurwisko. Pamiętaj, Polaku jeśli szanujesz się, wybierz se kobiete innej narodowości, na pewno będzie bardziej wierna od tej próżnej polskiej kurwy, mającej parcie na szkło i/lub na pieniążki. polki, jesteście przereklamowane, nie macie nic sobą do zaoferowania, a do roszczeń jesteście pierwsze. Pasożyty jebane. Nie jesteście wcale tak piękne jak ludzie pierdolą i jak się wam wydaje. Uroiło się wam że wyglądacie jak milion dolarów a wyglądacie naprawde gorzej niż 20 rubli. Przeciętną prostytutkę z roksy raz dobrze opłacisz, masz u niej całą noc, loda z połykiem, anal, waginal - full serwis. A typowa "szanująca się" pfff polka z wyższych sfer nawet Ci do buzi raz nie weźmie za 4 razy tyle. Tfu! Brzydzę się Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pełna zgoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tekst roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta odda życie za swoje dziecko aby ono tylko przeżyło, wić co tu dużo mówić, jeśli ma wybór między fajnym facetem ale ubogim a bogatym ale nudziarzem, to jej instynkt wybierze tego z kasą, bo on zapewni byt dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem mężczyzn, którym wydaje się, ze ktoś im każe wiązać się z kobietą, która im nie odpowiada. Znajdź sobie nie-Polkę i skończ biadolic. A jak Ci nie pasuje stały związek, to się skup na paniach z roksy i wszyscy będą zadowoleni. Ktoś Cię do czegoś zmusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech znajdzie innej narodowosci taka , ktora mu nr wykreci . Zeby sie nie przeliczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01.12 Dokładnie, pewnie rzuciła go jakaś laska i teraz pluje jadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I o tym cały czas autorka trąbi, co to będzie, jak ona będzie w chorobie? To jej chorobowe (80% pensji) i jego 3 tyś jej nie wystarczy. Kobiety same zapedzily się w kozi róg. Wymagają równych a nawet wyższych pensji i jednocześnie wymagają więcej kasy od swoich facetów, i dodatkowo wymagają by oni byli przy tym zawsze w domu, bo trzeba w ramach partnerstwa wstawić pranie i zrobić obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obydwoje zarabiają i obydwoje wykonują prace domowe. Co w tym nielogicznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×