Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przerazilam sie,od lat nie wchodzilam na wage

Polecane posty

Gość gość
Dołącz się do jakiejś grupy. Będzie łatwiej wytrwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,wiem,chodze z.kilogramami juz 10 lat. Masakra. Musze schudnąc,bo zle sie czuje ze soba. Wiecie co,moze to smieszne,ale juz widze ze cos sie dzieje,bo nie mam takiego wielkiego wzdętego brzucha,zawsze byl wzdęty,bo jadlam duzo i byle co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zmotywuje Cię tez to ze będziesz fajniej wyglądać dla męża: ) nie musisz nosisz rozmiar S aby być sexi ale w Twoim przypadku należy schudnąć nie tylko dla wygląd u ale również a zdrowia. Bo zaraz zaczną Ci siadać stawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebeka 22
A może byś spróbowąła Slimunox?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam skuteczne produkty firmy NutriProfits. Są skuteczne i mogę cieszyć się ze swojej sylwetki. Tutaj jeden dla przykładu http://nplink.net/LSd1bqkR Acai Berry Extreme to absolutnie jeden z najlepszych preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera w jednej kapsułce aż 5000 mg jagody acai. Dzięki temu skutecznie wspomaga zrzucanie niepotrzebnych kilogramów. Są też inne produkty, nie tylko na odchudzanie. Polecam zajrzeć, być może będziesz zadowolona tak jak ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pospamuję troche tu na dziale z dietami bo chcę też pomóc innym osobom. Ja już dawno straciłam nadzieje na schudnięcie po kontuzji kręgosłupa. Od 2 lat siedziałam w domu i puchłam. Dogadzałam sobie słodyczami. Znajoma mi podsunęła grupę na fb ' zupomania monika honory' i co prawda na początku byłam negatywnie nastawiona ale obserwowałam przez 2 mies grupę. Zdjęcia które wrzucały panie przed i po wprawiały mnie w osłupienie. Też tak chciałam. I w sumie dieta nie jest trudna. 1.Jemy zupy (najlepiej 3 rodzaje) w 5-6 porcjach dziennie. Wychodzi co 2-3 godz. 2.Jesz tyle ile potrzebujesz. Nawet litr zupy jak miska będzie dla ciebie niewystarczająca. Z czasem zmniejszysz porcje. 3.Do 14:00 owoce i kawa. 4. Codziennie 1 kefir. 5. Rano na czczo ciepła woda z połówką cytryny. 6. Zupy gotujesz jakie chcesz. Makarony, kasze, ryż, ziemniaki, jajka w zupie,śmietana dozwolone. 7. Do zup nie dodajemy mąki, rzeczy smażonych i pieczonych. 8. 4 godz przed snem ostatni posiłek. 9. Przed snem woda z miodem. 10. Pijesz 2 litry płynów dziennie. Pijąc mało waga będzie wolniej schodzić. To tak w skrócie. Ja jestem od 10 stycznia i schudłam już 3 kg. Więcej informacji i wsparcia znajdziesz na grupie. A pani Monika Honory zarabia na tym że kto chce to może u niej zamówić książki z przepisami jak ktoś nie potrafi gotować. Ja dietuję bez książek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Autorki: utuczylas sie na tych drozdzowkach, bo to sam syf. Wiekszosc producentow robi je dzis na oleju palmowym i syropie glukozowo-fruktozowym - oba te skladniki powoduja tycie. MUSISZ je odstawic. Na poczatku bedzie ci ciezko. Nie przechodz na marchewke, bo nie dasz rady,ale zacznij przynosic do pracy wartosciowe jedzenie: salatki z jajkiem na twardo, pieczone mieso, twarog z sola lub serek homogenizowany, kabanosy do przekryzania (ale nie prarowki!), orzechy, tofu, itp. UROZMAICONE jedzenie. Zobaczysz czy troche schudniejsz. Jesli nie, to trzeba bedzie zaczac zmniejszac porcje, ale to dopiero po dwoch-trzech tygodniach przejsciowych. Koniec z tuczacym jedzeniem, pt. drozdzowki i slodkie przekaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jem wszystko ,w ograniczonych ilościach, ćwiczę 2 razy dziennie po 10 minut,pije sok z pomarańczą i cytryna,moja waga 49 kilo przy wzroście 159 lat 50 urodziłam 2 dzieci, nigdy nie przekroczyłam 52 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najskuteczniejszy okazał się Slimunox.A nie ukrywam że brałam już kilka podobnych preparatów i efektów nie było żadnych .Jeżeli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej na temat tych tabletek polecam stronę Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale mimo 135kg nie jesteś sama, masz dzieci, ktoś Cię kocha. Ja może jestem bardzo ładna, figura w miarę, a po rozwodzie samotna i nawet dzieci nie mam. Nigdy tak jak teraz nie odczułam, że wygląd i kasa tak naprawdę niewiele znaczą i że najważniejszy jest ten człowiek obok... A resztę da się dopracować jeśli jest zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerazilas się wchodząc na wagę i na przerażeniu się skończyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do dzisiaj się zastanawiam jak to jest możliwe że odchudzanie wspomagane Slimuno jest o wiele bardziej efektywne niż na samej diecie. Dzięki tym tabletką wszytko szło znacznie szybciej.Efekt końcowy był taki że dałam rade schudnąc 15 kg i nie było to jakoś strasznie męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee00
Hej, mam nadzieję, że dajesz radę ze zdrowym trybem życia. Przy nadwadze często zdarza się, że obrywają stawy. Ja ważyłam 80 kg i miałam wrażenie, że stawy aż mi trzeszczą. Schudłam 20 kg (zdrowo, w przeciągu ponad roku) jednocześnie przyjmując kolagen do picia (Blue Calorad) i świetnie mi to zrobiło. Stawy się zregenerowały i już nie bolą :) Jeśli jesteś zainteresowana, to podaję adres strony, na której go kupiłam: https://gshpolska.pl/3-produkty Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna J
Dnia 19.01.2018 o 23:42, Gość Rebeka 22 napisał:

A może byś spróbowąła Slimunox?

Ja stosowałem Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąć. 3 miesiace czasu i 13 kilo mniej na wadze. W końcu pozbyłam się nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika
Dnia 19.01.2018 o 23:42, Gość Rebeka 22 napisał:

A może byś spróbowąła Slimunox?

Ja stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona. Wreszcie moja waga spadał tak jak tego chciałam. Wreszcie nie mam nadwagi, Wreszcie rozmiar 38 jest moim rozmiarem. Jeszcze długo mogłabym pisać wreszcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania

Ja jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po zastosowaniu Foreverslim. Przez 3 miesiace stosowania tych tabletek w połączeniu z dietą schudłam 12 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×