Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarzyna 88

Ubrania przez internet

Polecane posty

Ja kupuję na maniere.pl. Zdarzają się tam ubrania używane luksusowych marek po naprawdę fajnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję na maniere.pl. Zdarzają się tam ubrania używane luksusowych marek po naprawdę fajnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz standardowych sklepów z odzieżą online typu h&m czy zara polecam butiki ubra albo anses.pl. Wszędzie zamawiałam i jak na razie na żadną rzecz nie mogę narzekać. Może jeszcze alliexpres ale tu trzeba bardzo uważać i wszystko czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, MisiaW napisał:

Uważam, ze za chwilę to możemy pozamykać wszystkie galerie handlowe, coraz więcej osób kupuje własnie przez Internet. Zaletą jest, że coraz więcej sklepów oferuję wysyłkę gratis i nie robi problemów ze zwrotem 🙂

Dla niektórych sklepów w dobie epidemii to są mega żniwa, ludzie pracuja z domu, więcej siedzą na necie i unikają chodzenia po sklepach bo jak mają biegać w maseczce, rękawiczkach  to się odechciewa. Niestety tak jak piszesz sklepy stacjonarne mogą się w większości pozamykać jak neie zarobia nwet na czynsz w takiej galerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robicie internetowe zakupy ? jeżeli tak to w jakich miejscach najwcześniej i co zazwyczaj kupujecie ? Bo ja zauważyłam, ze coraz częściej zaglądam na http://podkrawatem.com.pl i korzystam z różnych fajnych pojawiających sie tam promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na obecną sytuację teraz przede wszystkim robię zakupy przez internet. Lubię kilka sklepów . Jeśli chodzi o ubrania to zaglądam do mohito, dstreet i crossjeans. Teraz jest tak dużo promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od zawsze tylko przez internet. Sieciowki zara, hm i Reserved z moich stalych sklepow lubie tez butiki z kieckami varlesca, chicaca, elen store, sowa store, andżela, stylowniabutik, latika, cocomoda, mosquito aaa i born2be też jest ok. Zawsze znajde cos dla siebie w tych sklepach i innego niz w sieciowkach. Obserwuje na fb i ig wiec łapie siectez na rozne rabaty 😆🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×