Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarzyna 88

Ubrania przez internet

Polecane posty

Gość Katarzyna 88

Witam serdecznie :) mam do was takie pytanko gdzie przez internet kupywac ciuszki?? macie jakies swoje ulubione strony

Gość gość
@gość no waidomo, że schaffa najlepsza:D Teraz jeszcze rpomki mają na wiosenną kolekcję, nie wiem czy widziałaś?:D

Gość gość
Odzież jak i obuwie przez internet zamawiam na stronie www.BucikSklep.pl i polecam miła obsługa oraz szeroki asortyment.

Gość gość
Strona H&M zakladka wyprzedaze. Zaloz sobie konto to bedzie darmowa dostawa i fajne znizki. Jestem mega zadowolona.

Gość gość
Uwielbiam kupować przez internet! Otwieranie paczki to prawie jak otwieranie prezentu! :D Jeśli chodzi o sklepy internetowe, to moim ulubionym jest alles.pl. Zawsze kupuję tam bieliznę! Jest bardzo ładna a i przesyłka szybko przychodzi, co jest dla mnie bardzo ważne, bo tak jak kocham kupować przez internet tak nienawidze czekać na przesyłki! :)

Gość Anaztasja90
Fajne zimowe rzeczy kupiłam ostatnio na wyprzedaży na www.regatta.pl - zimowe kurtki, profesjonalne są przecenione teraz z 400 na 100 coś zł. ostatnie rozmiary juz niektórych modeli. w sam raz na następną zimę ;)

Gość Edwin15
Ubrania przez internet to takie znane sklepy jak renee.pl born2be.pl i sieciówki takie jak h&m.pl czy reserved.pl polecam :)

Gość gość
Jest kilka sklepów, które lubie i w których zamawiam ubrania czesto. Kiedyś lubiłam kupowac stacjonarnie w galeriach handlowych, Obecie takie zakupy mnie męczą i wolę już zamówic sobie coś z neta ( szczególnie,że dzięki temu znacznie można zaoszczędzić ). Polecam Answear: https://answear.com/p/sukienki-i-tuniki-212-k.html Szczególnie jeśli chcecie sobie kupić jakąs sukienkę. Jjest niedrogo, wybór ciuszków równięz spory.

Gość Alka98
O połowie powyższych sklepów nawet nie słyszałam, ale za to pare razy zamawiałam już na born2be i ten sklep mogę wam polecić :) ciuszki fajne, podobają mi się :)

Gość Jolaa84
Również zamawiałam na bornie, ciuszki są super :D Teraz czekam na kolejną paczkę od nich, bo skusiłam się jeszcze na dwie bluzeczki :D

Gość gość
Zwykle zamawiam przez internet, bo nie lubię chodzić od sklepu do sklepu i wybierać, przymierzać. Nawet skarpetki zamawiam tutaj https://recenogi.pl/, bo moim zdaniem są dużo lepszej jakości niż te w centrach handlowych

Gość 111monia111
Ja to tylko na netmoda zamawiam. Ciuchy idealnie na mnie leżą. Jakby na mnie szyli :) :)

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować