Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alexiss

Laparoskopia droznosc jajowodow, co na wypisie ze szpitala?

Polecane posty

Witam, mam nietypowe pytanie do dziewczyn, ktore przeszly laparoskopię z drożnoscia jajowodów w leczeniu niepłodności. co macie napisane na karcie informacyjnej ze szpitala? mam taki problem z pracodawcą, że u mnie w pracy nie wolno chorowac ani zachodzić w ciążę smiech.gif niedługo czeka mnie laparoskopowe sprawdzanie drożnosci jajowodow, nie chce by szef wiedzial, ze staram sie o dziecko, a bede musiala kartę informacyjna ze szpitala przyniesc -mamy takie ubezpieczenie, ze za pobyt w szpitalu dostaje sie odszkodowanie, tylko trzeba karte doniesc. czy tam jest cos napisane o nieplodnosci, staraniach? moze ktoras z was wrzuci zdjecie swojej karty (bez danych osobowych oczywiscie) bede bardzo wdzieczna oczko.gif co macie w polu Rozpoznanie kliniczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie możesz nie zanosić wypisu i olać odszkodowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej odszkodowanie jak pisze ktos powyżej. Albo rybka albo akwarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wypisie będzie opisane dokładnie co ci dolegało i jakie działania podjął szpital -badania i zabiegi. Tego badania nie miałam ale mając już kilka wypisów wiem że z wypisu dokładnie wynika przyczyna pobytu w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka jest istota "wypisu" czyli karty informacyjnej. Jest w niej napisane wszystko co miałaś robione. Miałam 3 laparoskopie w tym 2 razy z drożnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam wpisaną niepłodność wtórną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co mialam robione wiem, ze bedzie napisane, ale czy zawsze piszą w rozpoznaniu NIEPŁODNOŚĆ czy może np. NIEDROŻNOŚĆ jajowodów? moj szef to facet, jak nie bedzie napisane wprost, to sie nie domysli, ze sie staram o dziecko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno będziesz mieć rozpoznanie N97 Niepłodność kobieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest kluczowe w twoim pobycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie niepłodność wtórna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U mnie po zabiegu laparoskopii wszystko było ok. Jednak najważniejsze aby zrobić takie badania w dobrym miejscu. Ja osobiście polecam klinikę Galena w Bielsko Białej. Po zabiegu czułam się bardzo dobrze i szybko otrzymałam wyniki. Nie było to nieprzyjemne badanie, a w Klinice panowały bardzo komfortowe warunki. Lekarze również byli bardzo profesjonalni i wyrozumiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×