Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego faceci nie chca fajnych dziewczyn?

Polecane posty

Gość gość

Nie zauwazylam, zeby dziewczyny zwariowane, roztrzepane, pozytywne mialy ogromne branie.. faceci biora z rozsadku takie szare myszy, wzdychaja do tych zwariowanych ale wlasnie do zwiazkow ich nie chca. Moze panowie sie wypowiedza,dlaczego?Czy to czysta wygoda, wyrachowanie czy moze wam sie tak naprawde nie podobaja takie kokietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
A tu szare myszy narzekaja że nigdy chlopaka nie mialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd wiesz co dla kogo jest szarą myszą? Boże autorka idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szara mysza to szara mysza. Co do urody to kwestia gustu, ale nie takiego pojecia. WIEC JESLI NIE WIESZ ... Szara mysza to nieciekawa dziewczyna, czesto sporo czyta, oglada filmy, domatorka, zadna tam laska. Cicha,nieciekawa, bez polotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może nektórzy faceci wolą domatorki po protu bo sami są domatorami? Nie przyszło do pustej główki? Jasne że przeciweństwa się przycągają i super jest odkrywać coś nowego ciekawego z partnerem ale nie cały czas jeśli nie leży to w czyjejś naturze. Zresztą dla jednego przebojowa jest fajna a dla innego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo szare myszki to porzadne kobiety czyli atrakcyjne dla mezczyzn a te jak to okreslilas "fajne" to zwykle szmaty rozwiazle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lajdactwo nie idzie w parze z jednym typem charakteru,,bo znam przebojowe i porzadne, i szare myszki, takie niby do rany przyloz puszczalskie d****** malo tego potrafia jeszcze sie wpierniczyc do zwiazkow, malzenstw bez zadnych skrupulow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo imprezowiczki są dobre ylko własnie do imprez i szybkiego seksu. Sorry greogory ale kazdy facet szuka w potencjalnej partnerce ułożonej odpowiedzialnej kobiety - co zajmie sie domem,dziecmi,ugotuje obiad. A jezeli ty wolisz tylko sobie zyć od soboty do soboty na tańcach to bedziesz co najwyzej sobotnim dodatkiem do przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden facet nie chce imprezowiczki bo takie z wiernoscią nie są za pan brat, a faceci na imprezach wyczujwają w nich że są łatwe i lgną jak myszy do sera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można być imprezowiczka która się nie puszcza. Widzę że nadal ludzie uwielbiają stereotypy :D Jesteście tak zaklamani że to aż śmieszne. Jeśli chcesz porządnej kobiety to sam musisz być porządny bo jeśli liczysz że za młodu będziesz hasal z imprezowiczkami którymi gardzisz a mimo to je bzykasz a na koniec dostaniesz w nagrodę porządna to chyba was do reszty pogielo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:16 Sama walisz stereotypami że jak szara mysz to nudna bez polotu i przecież się nie może podobać. Więc ludzi C takimi samym stereotypami odpowadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj jest więcej ludzi... To nie moje teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Można być imprezowiczka która się nie puszcza. Widzę że nadal ludzie uwielbiają stereotypy smiech.gif tyle że stereotypy skądś sie wzięły i zawsze jest w nich troche prawdy jak nie większość - nawet jezeli do tej pory chodząc na imprezy nie wylądowałaś w ramionach jakiegoś gościa to za jakiś czas to sie zmieni - spodoba ci sie jego taniec,postawi ci drogiego drinka.I wszystko ok jezeli jesteś wolna ale żaden facet nie zwiąże sie z tobą gdy nadal będziesz chiała tak sie bawić gdy już z nim będziesz. I możesz sie wkurzać że to steeotypy i blabla bla ale żaden facet i tak na taki układ nie pójdzie bo nie chce bć wystawiony do wiatru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za jakiś czas się zmieni bo ty tak napisałeś? Nie rozsmieszaj mnie. Wymagania mogą mieć faceci którzy sami coś sobą reprezentują. Wtedy mogą wybrzydzac. I tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz porządnej kobiety to sam musisz być porządny bo jeśli liczysz że za młodu będziesz hasal z imprezowiczkami którymi gardzisz a mimo to je bzykasz a na koniec dostaniesz w nagrodę porządna to chyba was do reszty pogielo Xxxx To samo my wam kobietom piszemy tutaj od paru ladnych lat. A wy nadal latacie za roochaczami i obrazacie prawiczkow za chec seksu z milosci i niechec do prostytutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle lat tu piszesz te damę rzeczy? Dlaczego zawsze popadacie w skrajności? Przecież ja nie pisze ze faceci nie moga nikogo mieć przed partnerka ale o pewnej hipokryzji która prezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szara mysza to szara mysza. Co do urody to kwestia gustu, ale nie takiego pojecia. WIEC JESLI NIE WIESZ ... Szara mysza to nieciekawa dziewczyna, czesto sporo czyta, oglada filmy, domatorka, zadna tam laska. Cicha,nieciekawa, bez polotu Bzdura kompletnam dziewczyna może być piękna i byś spokojną ułożoną kobietą - a zainteresowania jakie wymieniłaś nie stanowią wady ale właśnie jej atut - swiadczy to o jej głebokim rozwoju wewnętrznym, że z taka dziewczyną można wogóle ciekawie porozmawiać. Sam do takiej laski zarywałem,nie była jakoś szczególnie piękna ale miało ciekawa osobowość - nie wyszło ale czemu to już nie będę tutaj pisał, to wyzsza szkoła jazdy dodam tylko że nie z mojej winy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:28 no chyba zartujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle się pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za jakiś czas się zmieni bo ty tak napisałeś? Nie rozsmieszaj mnie. Wymagania mogą mieć faceci którzy sami coś sobą reprezentują. Wtedy mogą wybrzydzac. I tyle w temacie. haha ja wiem prawda w oczy kole ale twoje złości i frustracje na nic tu sie nie przydadzą - prawda jest taka że kazdy facet nawet ten normalny będzie cie traktował ew. jako kumpele do tańca a jak jesteś atrakcyjna to zdobycz do jednoraowego seksu - ale na wiecej nie licz, takich ksieżniczek, władczyń parkietu i sobotniej nocy jest na kopy ale jakoś kolesie do nich specjalnie nie lgną jeżeli chodzi o stały związek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiamy takie kokietki. Ale gdy dowiadujemy się, z ilu bolców już łykały to cieszymy się do czasu i używamy, a potem uciekamy do szarych grzecznych myszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu wladczyni parkietu odpada?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:38 ile bolcow bylbys w stanie zaakceptowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baba któa lubi przesadnie sie dobrze bawić to już raczej czerwona lampka ostrzegawcza - dlatego wszyscy lubią jeżdzić na woodstock ale tylko raz do roku na odreagowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewie że nie lgną bo o czym mają z taką rozmawiać o tipsach czy doczepkach? Moża być fajną a można być "fajną". A fajna szara mysz z ciekawymi poglądam i osobowością może faceta bardzo zanteresować i to na długo. Z drugiej stony "fajna" imprezowiczka z polotem może zanteresować na parę nocy. Nie piszę tu o wyglądzie bo to już kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prostytutki lubi kazdy facet nie ukrywajmy,ale chyba także każdy nie jest takim przegrywem by sie jej oświadczać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto Ci chłopaku powiedział że ja jestem imprezowiczka? Jesteś sfrustrowany, co bardzo widać. A nawet jeśli byłabym nią to nie muszę się tym chwalić nikomu ;) tak jak żaden facet nie chwali się nowopoznanej kobiecie swoimi lozkowymi podbojami. Często o ludziach chłodzących na imprezy z pogardą i przekonaniem że wszyscy to prostaki wypowiadają się osoby które nosa nigdy nie wysciubily z piwnicy, na żadnej nie były imprezie a wypowiadają się jak eksperci. Skoro tak cię mierzi cudza zabawa i jak mniemam nie korzystasz z takich uciech to skąd wiesz co się dzieje na zabawach? Śmieszysz mnie. Strach iść się zabawić bo cię zaraz jakiś wiesniak z kompleksami posadzi o robienie lodów w kiblu gdy prawda jest zupełnie inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...bo nie w kiblu tylko w kącie sali, pod stołem lub w aucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co innego gdy laska imprezje,jest wolna,poznaje kogoś i już są razem.Nwet jak imprezują to ok, grunt zeby byli razem na tej imprezie:) Ale laski którym tylko tańce w głowie i co sobote coś innego to odrębna szkoła jazdy:) I tak ktos tutaj napisał one moze i nawet nie muszą się puszczać co sobote z innym ale kazdy facet na wejsciu mysli o takiej że jest łatwa - i sam będzie chiał kilka razy skorzystać a co tam ale do zwiazku z taką raczej lgnłą nie będzie. Kto chce być frajerem rogaczem wiedząc że jest z typiara która mieli jego kumple?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:43 a potem zarazacie zony syfami... skoro lubicie prostytutki to po co wam zwiazki????? kobieta w zwiazku kosztuje wiecej nie oszukujmy sie, a prostytutce dasz 100 i jaja puste. hipokryzja... po co zwiazki ja sie pytam? bo to nie milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×